آرشیو مقاله ها

هیات مجلس سنای افغانستان برای آنالیز قتل جنرال عبدالرازق به قندهار می رود

چهار ماه پس از کشته شدن جنرال عبدالرازق، فرمانده پیشین پلیس قندهار، مجلس سنا هیاتی را برای آنالیز چگونگی قتل او به این ولایت اعزام می نماید.

1 خرداد 1398

باید سهم خود را از بازارهای جهانی پس بگیریم

معاون صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: با توجه به ظرفیت های بسیار بالای صنایع دستی ایران باید بتوانیم با استفاده از ابزاری به نام آینده پژوهی سهم خود را از بازارهای جهانی پس بگیریم.

31 اردیبهشت 1398

ستاره هندی مسی را پشت سر گذاشت

ستاره تیم ملی فوتبال هند با دو گلی که به ثمر رساند در تعداد گل های ملی لیونل مسی را پشت سر گذاشت.

30 اردیبهشت 1398

برگزیدگان جایزه احمد محمود معرفی شدند

برگزیدگان و شایسته تقدیر دومین دوره جایزه احمد محمود معرفی شدند.

28 اردیبهشت 1398

تفریغ بودجه 96 به رئیس جمهور ارسال شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از وزارت اقتصادی و دارایی ایران، در متن نامه دژپسند به رییس جمهور آمده است: به منظور انجام تکالیف قانونی مندرج در ماده (103) قانون محاسبات عمومی کشور، ماده (1) قانون تفریغ بودجه سال های پس از انقلاب و مواد (8) و (9) آیین نامه اجرایی...

27 اردیبهشت 1398

حماسه 9 دی بیانگر ولایت مداری مردم ایران است

به گزارش خبرنگاران، محمد قاسمی در حاشیه اجتماع مردم قزوین در سالروز حماسه 9 دی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مردم ایران در برهه های مختلف تاریخ همواره نشان داده اند پای نظام و انقلاب ایستاده اند و حماسه 9 دی نیز نماد و تبلوری از این حضور مردمی است و انقلاب...

25 اردیبهشت 1398

از سرگیری تمرینات استقلال خوزستان از دوشنبه، کریم بوستانی سرمربی ماند

تمرینات تیم فوتبال استقلال خوزستان از روز دوشنبه زیر نظر کریم بوستانی شروع می گردد.

25 اردیبهشت 1398

98 درصد مردم میامی باسواد هستند، کوشش برای برطرف بی سوادی

نقی محمدی در مصاحبه با خبرنگاران با بیان اینکه سوادآموزی نقش بسیار زیادی در بهبود فرهنگ و تغییرات فرهنگی روستا ها دارد، اعلام کرد: افزایش تعاملات روستائیان، افزایش و ارتقاء سطح اعتقادات روستا ها و حذف خرافه پرستی از مهمترین تاثیرات فرهنگی سوادآموزی...

24 اردیبهشت 1398

تعریف پروژه ها بر اساس اولویت های مردم و توزیع عادلانه اعتبارات

به گزارش خبرنگاران، محمدعلی شجاعی در شورای اداری شهرستان مانه و سملقان اظهار کرد: اولویت های هر منطقه را باید مردم و نمایندگان آن ها در شوراها و بخش خصوصی بگویند.

23 اردیبهشت 1398

رضا یزدانی: به چهارمین المپیک فکر می کنم، می خواستم برای همیشه بروم

رضا یزدانی دوباره به تمرینات برگشته و به دنبال مدال المپیک است تا کلکسیون افتخاراتش را کامل کند. کسب مدال در المپیک توکیو بزرگترین افتخار زندگی ورزشی او می تواند باشد.

22 اردیبهشت 1398

جشنواره پرسپولیس در هتل آپادانای مرودشت برگزار گردید

چهارمین رویداد فرهنگی صندوق احیا با عنوان جشنواره پرسپولیس با محوریت صنایع دستی، گردشگری غذا و میراث ناملموس در هتل آپادانای مرودشت استان فارس برگزار گردید.

21 اردیبهشت 1398

داوران حق ندارند به خاطر اشتباهاتشان از تیم ها عذرخواهی نمایند

به گزارش خبرنگاران، داود رفعتی گفت: هیچ داوری حق ندارد به دلیل اشتباهاتی که در مسابقات رخ می دهد، از تیم ها عذرخواهی کند. همانطور که کمیته و دپارتمان داوران مسئولیت چیدمان داوری را برعهده دارند، مطمئنا اگر اشتباهی نیز در بازیها اتفاق بیفتد به وسیله سایت...

20 اردیبهشت 1398

صعود ترابزون در شب گلزنی امیری

ترابزون اسپور که در ترکیب خود از بازیکن ایرانی اش بهره می برد سیواس اسپور را شکست داد و به مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی ترکیه صعود کرد.

20 اردیبهشت 1398

توزیع مناسب سفر و افزایش ماندگاری زائران در مشهد مقدس

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری که به مشهد مقدس سفر نموده است با معاون اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی دیدار و گفت و گو کرد.

19 اردیبهشت 1398

یک نامزدی و یک حضور خارجی برای چشم انداز خالی

به گزارش خبرنگاران، انیمیشن چشم انداز خالی ساخته علی زارع قنات نوی به جشنواره کالیفرنیای آمریکا (CIFF) راه یافت.

19 اردیبهشت 1398

جزئیات محدودیت ها در خرید و فروش اوراق تسهیلات مسکن

به گزارش خبرنگاران، شورای پول و اعتبار در مصوبه 28 مهر ماه 1394 در خصوص اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن بانک عامل بخش مسکن برخی محدودیت هایی در خرید و فروش این اوراق تصویب و برای اجرا به دستگاه های ذی ربط از جمله بانک مذکور و فرابورس ایران ابلاغ...

18 اردیبهشت 1398

چالش های زیست محیطی زیر ذره بین طرح های پژوهشی

کارشناس پژوهش اداره کل حفاظت محیط زیست خراسان جنوبی از برگزاری نمایشگاهی با هدف معرفی طرح های پژوهشی زیست محیطی خراسان جنوبی در اداره کل حفاظت محیط زیست خراسان جنوبی همزمان با گرامی داشت هفته پژوهش اطلاع داد.

17 اردیبهشت 1398

مانور طرح ملی امداد و نجات زمستانی در گلستان برگزار گردید

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان، سید رحیم میر کریمی اظهار کرد: با توجه به در پیش بودن طرح ملی امداد و نجات زمستانی و لزوم آمادگی دستگاه های اجرایی و یگان های امدادی، مانور افتتاحیه طرح ملی امداد و نجات زمستانی در محل اسکله...

17 اردیبهشت 1398

مسعودی فرید اطلاع داد کاهش 11 درصدی سلامتی دختران به علت کم تحرکی

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور از کاهش 11 درصدی سلامتی دختران در 15 سال گذشته به علت کم تحرکی اطلاع داد.

16 اردیبهشت 1398

جذب گردشگر به روستاها منجر به کاهش مهاجرت به شهر شده است

عضو مجمع نمایندگان استان هرمزگان در مجلس گفت: جذب گردشگر به روستاها سبب افزایش اشتغال برای روستاییان شده که این امر منجر به کاهش مهاجرت از روستا به شهر و افزایش سرمایه و پول در روستاها شده است که می توان از آن در جهت توسعه و آبادانی روستاها بهره برد.

15 اردیبهشت 1398
تعداد: (167)