همه اخبار و مقاله ها

ابتکاری که می تواند انقلابی در سفرهای دریایی نابینایان ایجاد کند

نابینایان و کم بینایان و افرادی که در جهت یابی دچار اختلال هستند، می توانند با استفاده از گوشی های هوشمند خود، توصیف صوتی دقیقی از منطقه موردنظر به دست بیاورند.

29 مرداد 1398

تهدید رسمی سازمان لیگ: بازی در استان های همجوار،بدون تماشاگر

قرار بود مراسم قرعه کشی لیگ برتر دوره نوزدهم 10 تیرماه برگزار گردد فصل تازه لیگ برتر هم یک ماه بعد یعنی 10 مرداد رسما شروع گردد اما تا این لحظه همه چیز در بالاترین سطح فوتبال باشگاهی کشور روی هواست.بعد از لغو مراسم قرعه کشی فدراسیون و سازمان لیگ رسما تهدیدهایشان...

29 مرداد 1398

موزه دایموند فاند مسکو

در سفر به مسکو برخی ها تمام زمان خود را به بازدید از کاخ ها و کلیساها اختصاص می دهند در صورتی که مسکو دارای جاذبه های تاریخی ، فرهنگی و مدرن متعددی است که دیدن آن ها خالی از لطف نخواهد بود . موزه ها از جمله جاذبه هایی هستند که در سفر به پایتخت روسیه نباید...

21 مرداد 1398

مرخص شدن رئیس جمهور تونس از بیمارستان

پسر رئیس جمهور تونس از مرخص شدن پدرش از بیمارستان طی چند روز آینده اطلاع داد.

20 مرداد 1398

کره شمالی به آمریکا هشدار داد

به گزارش خبرنگاران، کئون جونگ گان (Kwon Jong Gun) مدیرکل بخش روابط با آمریکای وزارت خارجه کره شمالی در اظهاراتی که از سوی رسانه رسمی این کشور منعکس شد؛ هشدار داد فرصت واشنگتن برای ارائه راهبردی جدید که موجب احیاء مذاکرات هسته ای 2 کشور گردد؛ رو به اتمام است.

19 مرداد 1398

دنیا اسلام رنج زیادی از جهل فرقه های مختلف دینی تحمل نموده است

رئیس کنفرانس بین المللی ظرفیت های راهبردی آموزه های اسلام در تحقق همزیستی مسالمت آمیزگفت: دنیا اسلام از خشونت ، منازعات و جهلی که میان کشور های مسلمان وجود داشت مسائل زیادی را برای برقراری وحدت و اتحاد تحمل نموده است.

19 مرداد 1398

بازیکنان نساجی در انتظار مشخص شدن وضعیت مطالبات شان

بازیکنان تیم فوتبال نساجی قائمشهر منتظر تعیین شدن وضعیت مطالبت شان از این باشگاه هستند.

18 مرداد 1398

خبرنگاران همواره پای رایولا در میان است

تهران- خبرنگاران- بدنبال انتشار خبر تصمیم نهایی متیس دی لیخت ستاره آژاکس مبنی بر پیوستن به یوونتوس به جای بارسلونا، روزنامه مارکای اسپانیا در گزارشی به تعدادی از بدشانسی ها و مسائل آبی اناری ها در جهت جذب موکلان ماینو رایولا اشاره نمود.

17 مرداد 1398

خبرنگاران دومین جشنواره ملی آئین محبت در زنجان برگزار می گردد

زنجان - خبرنگاران - جانشین رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان در امور اجتماعی گفت: طبق برنامه ریزی انجام گرفته دومین جشنواره ملی آئین محبت با حضور برترین های حوزه خیریه سلامت کشور اواخر مرداد سال جاری در این استان برگزار می گردد.

17 مرداد 1398

خبرنگاران 5، 5 درصد اراضی حاصلخیز کشاورزی کشور در کرمانشاه قرار گرفته است

کرمانشاه- خبرنگاران- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه گفت: وجود 5/5 درصد از اراضی حاصلخیز کشاورزی کشور در کرمانشاه بیانگر ظرفیت خوب این استان است.

16 مرداد 1398

خبرنگاران فراتر از فاجعه، یک شهر و یک کد فوریت پزشکی

اهواز-خبرنگاران - شهر ایذه با جمعیت بیش از 120 هزار نفر فقط با یک کد فوریت های پزشکی فعالیت می کند و این امر موجب نگرانی مردم شده است.

16 مرداد 1398

شروع ارزیابی عملکرد شورای انضباطی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی

بنابر اعلام شورای مرکزی انضباطی دانشجویان وزارت بهداشت، ارزیابی عملکرد سال 1397 شورای انضباطی دانشجویان دانشگاه ها در ستاد مرکزی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کلید خورد.

16 مرداد 1398

گذری بر تاریخچه سدسازی در کشور های مختلف جهان

سد ها معمولا همانند مانعی عمل می کنند که جریان آب یا جریانات زیرزمینی را متوقف یا محدود می کند.

15 مرداد 1398

اردوغان آخر هفته به تاجیکستان می رود

رئیس جمهور ترکیه آدینه و شنبه پیش رو به تاجیکستان خواهد رفت.

14 مرداد 1398

مخالفان عبدالله حمدوک را برای نخست وزیری سودان پیشنهاد کردند

یکی از رهبران احزاب مخالف سودان گفت که روز سه شنبه در کنفرانس خبری عبدالله حمدوک به عنوان نخست وزیر پیشنهادی معرفی خواهد شد.

13 مرداد 1398

عابدینی فینالیست قهرمانی آسیا نشد، مدال برنز برای سابریست ایران

مجتبی عابدینی در نیمه نهایی شمشیربازی سابر قهرمانی آسیا مغلوب شد و مدال برنز مشترک را کسب کرد.

13 مرداد 1398

خبرنگاران استخرهای پرورش ماهی در باخرز افزایش یافت

مشهد- خبرنگاران- مدیر جهاد کشاورزی شهرستان باخرز گفت: در حال حاضر تعداد 78 استخر پرورش ماهی گرم آبی و سرد آبی در این شهرستان فعال است که این تعداد نسبت به سال زراعی گذشته 70 درصد افزایش داشته است.

12 مرداد 1398

بهترین سریال های انیمه را بشناسید (2)

خبرنگاران - ترجمه از حسین علی پناهی: انیمه یک محمل غنی و خلاقانه است که همیشه تجربیات جذاب و جدیدی را ممکن می سازد. این ژانر چنان جذاب و نامحدود است که همیشه چیزهای جدیدی برای عرضه دارد به نحوی که گاهی از انتظارات تماشاگران و علاقمندان نیز پیشی می گیرد....

12 مرداد 1398

چرا معمولا در سفر ها ناخوش می شوید؟

خبرنگاران - ترجمه از هدی بانکی: خیلی وقت ها سفر آنجوری که باید بگردد نمی گردد. در این مطلب برای تان می گوییم چرا در سفرها معمولا ناخوش می شوید و استرس آنجا هم ول تان نمی کند. توصیه های ساده ای هم برای تان داریم که بتوانید در طول سفر، سالم و شاد بمانید و از...

11 مرداد 1398

گروس عبدالملکیان و دنیایی که با شعر ساخته است

روزنامه همشهری - مرتضی کاردر: اگر بخواهیم از میان شاعران حرفه ای 15-10 سال اخیر 3-2 شاعر را انتخاب کنیم که مورد اقبال و اتفاق همگان باشند، یکی از آنها گروس عبدالملکیان است. او در سال 1381 با مجموعه شعر پرنده پنهان پا به دنیای حرفه ای شعر گذاشت؛ مجموعه ای که با...

11 مرداد 1398
تعداد: (280)