اخبار و رویدادها

رشد 23.2 درصدی درآمد هوآوی در نیمسال اول 2019 نسبت به دوره مشابه سال قبل

شرکت هوآوی نتایج نهایی آنالیز صورت های اقتصادی خود در شش ماهه ابتدایی سال 2019 را اظهار داشت؛ درآمدی بیش از 58.3 میلیارد دلار و افزایش 23.2 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشت داشته و حاشیه سود خالص هوآوی نیز 8.7 درصد ارزیابی شده است.

29 شهریور 1398

سفری کوتاه به شهرستان قصر شیرین و بررسی ابعاد مختلف آن

شهرستان قصر شیرین، نام یکی از غربی ترین شهرستان های موجود در میهن عزیزمان ایران بوده که درست در نزدیکی مرز کشورمان با کشور عراق واقع شده و از جمله بخش های غربی استان کرمانشاه نیز به حساب می آید. شهرستان قصر شیرین از شمال و غرب خود به کشور عراق، از شرق به...

28 شهریور 1398

دیدار وحید هاشمیان با سرپرست استقلال در تبریز

به گزارش خبرنگاران، تیم فوتبال استقلال امروز آدینه در اولین دیدار خود در لیگ برتر نوزدهم در تبریز میهمان تیم ماشین سازی است.

28 شهریور 1398

پاییز رانشی در راه مازندران

اشکان دنیا آرای - ساری-خبرنگار: رانش های گسترده در مناطق مختلف مازندران طی چند ماه اخیر میلیاردها تومان خسارت به زیرساخت های ارتباطی استان وارد کرد.

27 شهریور 1398

تعامل مراکز آزمایشگاهی با یکدیگر توسعه می یابد

مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با بیان اینکه یکی از نیازهای اصلی توسعه خدمات آزمایشگاهی ایجاد ارتباط مستمر بین مراکز آزمایشگاهی است، گفت: شبکه برای ایجاد این ارتباط مستمر بین مراکز آزمایشگاهی برنامه های متنوعی...

27 شهریور 1398

بهره برداری از پروژه های گردشگری گیلان در هفته دولت

مدیرکل میراث فرهنگی گیلان گفت: پروژه های گردشگری استان با اعتباری بالغ بر 710میلیارد ریال در هفته دولت به بهره برداری می رسد.

26 شهریور 1398

آمریکا ممنوعیت سفر به کره شمالی را یک سال دیگر تمدید کرد

ایالات متحده روز دوشنبه ممنوعیت سفر شهروندانش به کره شمالی را به مدت یک سال دیگر تمدید نموده است.

26 شهریور 1398

درباره شرکت هواپیمایی تابان (Taban Air)

درباره هواپیمایی تابانهواپیمایی تابان یکی از شرکت های هواپیمایی خصوصی ایران و یکی از جوان ترین ایرلاین های کشور است. ایرلاین تابان در سال 1384 پیروز به کسب مجوز از سوی هواپیمایی کشوری ایران شد و فعالیت خود را رسما از سال 1385 توسط خلبان عبدالله پور و با مشارکت...

25 شهریور 1398

ثبت دهمین موزه دانشگاهی ایران در کمیته موزه های دانشگاهی دنیا

موزه دانشگاه فردوسی مشهد به عنوان دهمین موزه دانشگاهی در وب سایت بین المللی موزه های دانشگاهی به ثبت رسید تا ارتباط دانشگاه و جامعه در خراسان نیز شکل بهتری به خود بگیرد.

25 شهریور 1398

کنفرانس بین المللی پوزیتیویسم منطقی و تجربیات علمی برگزار می شود

به گزارش خبرنگاران، کنفرانس بین المللی پوزیتیویسم منطقی و تجربیات علمی در روزهای 17 و 18 ژانویه 2021 در بانکوک، تایلند برگزار می شود.

24 شهریور 1398

جشنواره اتحاد و همبستگی اقوام ایرانی در مریوان برگزار گردید

جشنواره اتحاد و همبستگی اقوام ایرانی با حضور استان های کردستان، کرمانشاه، لرستان، ایلام و آذربایجان غربی در شهرستان مریوان برگزار گردید.

24 شهریور 1398

تعداد موزه های کشور بعد از انقلاب 12 برابر شد ، میراث فرهنگی، پتانسیل توسعه گردشگری در کشور است

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با اشاره به اهمیت میراث فرهنگی گفت: میراث فرهنگی بیانگر هویت تاریخی ما است و از طرفی این حوزه، پتانسیل توسعه گردشگری در کشور است.

22 شهریور 1398

324 طرح در حوزه اشتغال روستایی مازندران به بانک ها معرفی شده است

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندان اظهار کرد: اگرچه گردشگری یکی از اولویت های توسعه استان است اما دغدغه ای است که تنها در حد یک شعار مانده است.

21 شهریور 1398

بیانیه جنبش نجباء در حمایت از برادران خود در ارتش عراق

جنبش مقاومت اسلامی نُجَباء با صدور بیانیه ای با تأکید بر لزوم حفظ وحدت، از ارتش عراق خواست به دروغ های سفارت آمریکا توجهی نکند.

21 شهریور 1398

گم شدن یک ایستگاه مترو در پایتخت

وجود ایستگاه های تقاطعی در مترو برای تسهیل در تردد مسافران بسیار پراهمیت است، چرا که مسافران می توانند بدون طی مسافت های طولانی با استفاده از ایستگاه های تقاطعی که محل اتصال دو خط مترو است، جابجا شوند؛ ایستگاه هایی همچون شهدا، امام خمینی (ره)، دروازه...

20 شهریور 1398

داورزنی: تیم ملی والیبال باید با نفرات اصلی در مسابقات حاضر گردد

به گزارش خبرنگاران، محمدرضا داورزنی در حاشیه مراسم امضا قرارداد فدراسیون دوومیدانی با حامی مالی اش گفت: رشته های پایه ما جزو رشته هایی هستند که حتما باید از حامیان مالی یاری گرفته گردد. حضور قوه های مالی که می خواهند برندشان مطرح گردد یاری متقابلی می...

19 شهریور 1398

8 درصد افراد بی سواد کاربر اینترنت هستند

آخرین وضعیت سواد و مدرک تحصیلی کاربران فناوری اطلاعات و ارتباطات نشان می دهد که بیش از 8 درصد افراد بی سواد در کشور کاربر اینترنت هستند.

19 شهریور 1398

ترکیه با چه سندی فارابی را از آنِ خود می داند؟!

فارابی ملقب به معلم ثانی مردی جهانی است، اما ترکیه با چه سندی او را از آنِ خود می داند؟!

17 شهریور 1398

نمره خوب سردار آزمون در نبرد مسکو

سردار آزمون، مهاجم زنیت سن پترزبورگ با دادن پاس گل در بازی هفته پنجم لیگ برتر روسیه نمره فنی خوبی دریافت کرد.

16 شهریور 1398
تعداد: (288)