اخبار اقتصادی

اکوسیستم گردشگری احتیاج به تفکر استراتژیک دارد

شرایط ایجادشده بعد از شیوع جهانی بیماری کرونا بیش از هر زمان دیگری به ما فهماند که مدیریت بر اکوسیستم گردشگری، احتیاج به تفکر استراتژیک همراه با خلاقیت و نوآوری دارد.

4 خرداد 1399

خبرنگاران هشدار سازمان جهانی بهداشت درباره تعجیل کشورها در لغو قرنطینه

تهران- خبرنگاران- تدروس ادهانوم مدیرکل سازمان جهانی بهداشت هشدار داد که کشورها برای برداشتن قرنطینه عجله نکنند؛ زیرا تعجیل در لغو این تدابیر موجب سقوط شدیدتر و ادامه دار اقتصادی و افزایش شمار مبتلایان و جان باختگان کرونا می شود.

3 خرداد 1399

مجلس اسفند و فروردین تعطیل نبود، در فضای مجازی به وظایف خود عمل کردیم

نائب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس می گوید مجلس در اسفند و فروردین تعطیل نبود و تنها شکل فعالیت آن تغییر کرده و با استفاده از ظرفیت فضای مجازی به وظایف خود عمل کرد

2 خرداد 1399

اجلاس مجازی گروه 20 روز پنج شنبه برگزار می شود

به گزارش خبرنگاران به نقل از روسیا الیوم، عربستان سعودی از برگزاری نشست مجازی سران گروه بیست به ریاست سلمان بن عبدالعزیز پادشاه سعودی خبر داد.

31 اردیبهشت 1399

واکنش پمپئو درباره تصمیم آمریکا برای تجدیدنظر در تحریم های ایران

وزیر خارجه آمریکا بعد از روبرو شدن با سوالی درباره احتمال کاهش تحریم های ایران به دلیل شیوع ویروس جدید کرونا، به آن پاسخی مبهم داد.

31 اردیبهشت 1399

سقوط ادامه دار قیمت نفت

خبرنگاران: قیمت نفت در معاملات روز دوشنبه بازار جهانی تحت تاثیر وخامت شیوع ویروس کرونا و جنگ قیمت میان عربستان سعودی و روسیه، به شدت کاهش پیدا کرد.

29 اردیبهشت 1399

کنترل 14 مبادی خروجی استان تهران، تداوم تعطیلی بازارها

استاندار تهران گفت: برای اجرای طرح محدودیت تردد جهت مقابله با شیوع کرونا؛ 14 مبادی خروجی استان تهران کنترل و با متخلفین برخورد می گردد.

28 اردیبهشت 1399

خبرنگاران طرح فاصله گذاری اجتماعی با جدیت در خوزستان اجرا می شود

اهواز - خبرنگاران - استاندار خوزستان با اشاره به آغاز اجرای طرح ملی فاصله گذاری اجتماعی از فردا در سراسر کشور گفت: با انجام محدودیت های بیشتر این طرح با جدیت در استان خوزستان اجرا می شود.

27 اردیبهشت 1399

خسروی وفا: قدمی قدرت لایزالی دارد!، ساختمان کمیته را در مشهد با دوسوم قیمت فروختند

خبرنگاران: عضو هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک گفت: به طور حتم مهدی قدمی نایب رئیس کمیته ملی المپیک قدرت لایزالی دارد که اساسنامه را بدون در نظر دریافت بند 63 تغییر داده است.

26 اردیبهشت 1399

توقف یکماهه 131 واگن کالای صادراتی در مرز اینچه برون

سخنگوی گمرک ایران خبر داد: 131 دستگاه واگن کالای صادراتی بیش از یک ماه در مرز اینچه برون متوقف است.

25 اردیبهشت 1399

پیشنهاد تسهیلات 80 درصدی ساخت مسکن روی میز دولت، در حال رایزنی با بانک مرکزی هستیم

خبرنگاران: رئیس کانون سراسری انبوه سازان ایران از ارائه پیشنهاد پرداخت تسهیلات ساخت مسکن معادل 80 درصد قیمت واحد مسکونی به دولت اطلاع داد و گفت: وزیر راه و شهرسازی موافق پرداخت این وام است.

24 اردیبهشت 1399

ساخت 380 هزار مسکن در شهرهای زیر 25 هزار نفر جمعیت کشور

خبرنگاران: معاون پشتیبانی و امور هماهنگی استان های بنیاد مسکن ایران از ساخت 380 هزار واحد مسکونی در شهرهای زیر 25 هزار نفر جمعت اطلاع داد.

24 اردیبهشت 1399

روسیه، آمریکا را به توقف روس هراسی و مبارزه با کووید-19 فراخواند

در واکنش به فشار اخیر بعضی سناتورهای آمریکا برای اعمال تحریم های جدید علیه روسیه، سفارت روسیه در ایالات متحده از سیاستمداران آمریکا خواست که گسترش روس هراسی را متوقف نمایند و بر یک چالش مشترک متمرکز شوند: بیماری همه گیر کروناویروس (کووید-19). ...

12 اردیبهشت 1399

باید بدترین حالت ها را در نظر گرفت ، سفرهای هر روزه مردم یعنی انتقال بمب های ویروسی

خبرنگاران/بوشهر به نظر می رسد رفتارهای غیرقابل درک شمار بسیاری از هم وطنان و مسافرت های هر روزه آنان از این سر تا آن سر کشور و همینطور بحران اخیر را به شوخی دریافت، پایانی نداشته و این بی توجهی و بی مسئولیتی در قبال خود و دیگران روزانه موجی از مبتلایان...

11 اردیبهشت 1399

همراهی رئیس جمهور برزیل با اعتراضات علیه قرنطینه

رئیس جمهور برزیل آشکارا از متعرضانی حمایت کرد که خواهان خاتمه دادن به قرنطینه و بازگشت حاکمیت نظامی به کشور بودند.

9 اردیبهشت 1399

شرایط خدمات گمرکی تا انتها سال

خبرنگاران: سخنگوی گمرک ایران با رد شایعه توقف خدمات گمرکی از شنبه هفته آینده در مرزهای مشترک با افغانستان، گفت: گمرک برنامه ای برای تعطیلی خدمات تا انتها سال ندارد و برحسب لزوم بیشتر از ساعت اداری نیز در روزهای انتهای سال فعالیت خواهد داشت....

7 اردیبهشت 1399

تغییرات جدید در سیستم مهاجرتی بریتیش کلمبیا

ماه فوریه که روزهای آخر آن را سپری می کنیم ماه پر کاری برای Tech Pilot بریتیش کلمبیا بود؛ در این ماه استان بریتیش کلمبیا پذیرش هایی را از طریق این پایلوت برگزار نموده و در عین حال امتیاز ITA تضمین شده را هم لغو نموده است. برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا تا...

6 اردیبهشت 1399

ناوگان مسافری جاده ای اجازه ورود به برخی استان ها را ندارد

مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداری گفت: طبق مصوبه ستاد کرونا ناوگان حمل و نقل مسافری عمومی جاده ای نیز اجازه ورود به برخی استان ها نظیر گیلان، مازندران، قزوین ندارند.

5 اردیبهشت 1399

کد بازی کامپیوتری برای امنیت اسکناس عجیب کانادا

بانک مرکزی کانادا در یکصدوپنجاهمین سالگرد تأسیس کنفدراسیون این کشور، اقدام به چاپ اسکناس تازه 10 دلاری با شکل و امنیتی عجیب نموده است.

31 فروردین 1399

توزیع گوشت شناسنامه دار بهداشتی در تبریز

مدیرعامل سازمان کشتارگاه صنعتی تبریز گفت: در آستانه عید نوروز و دسترسی بیشتر مردم به گوشت شناسنامه دار بهداشتی و با قیمت مناسب با حضور خودروهای یخچال دارسازمان در تمامی مناطق شهرداری تبریز گوشت گوساله نر توزیع می گردد.

30 فروردین 1399
تعداد: (232)