اخبار اقتصادی

چطور به یک همکار دوست داشتنی تبدیل شویم؟

مهارت های نرم، از جمله سازگاری، نگرش مثبت و مهارت های ارتباطی مطلوب، بخشی حیاتی از پرورش یک نیروی کار پویا و یک رهبر پیروز است. وقتی مردم یکدیگر را دوست دارند با هم ارتباط برقرار می نمایند و این ارتباط زمینه ایجاد و انجام پروژه های همکاری مطلوب را فراهم...

29 مهر 1400

انگلیس مرکز جنگ دیجیتالی تاسیس می نماید

دولت انگلیس تصمیم دارد یک مرکز جنگ دیجیتالی تأسیس کند که قادر به انجام حملات سایبری علیه قدرت های سایبری مهاجم دیگر مانند روسیه باشد.

23 مهر 1400

تورهای پاییزی ترکیه: الهام علی اف: ازهمکاری با ایران، روسیه و ترکیه حمایت می کنیم

رئیس جمهور جمهوری آذربایجان در گفت و گو با یک شبکه اسپانیایی بار دیگر از آمادگی همکاری کشورهای قفقاز جنوبی با ایران، روسیه و ترکیه اطلاع داد.

20 مهر 1400

تور ارزان ارمنستان: راه های جایگزین ارتباطی ایران به ارمنستان آماده بهره برداری است

وزیر امور خارجه ارمنستان از مصاحبه های خود وزیر امور خارجه ایران درباره فرایند احداث راه های ارتباطی اطلاع داد و گفت: راه های جایگزین ارتباطی ارمنستان آماده بهره برداری است.

16 مهر 1400

تور دبی ارزان: شرکت دانا گاز امارات مدعی شد: محکومیت 607 میلیون دلاری ایران در پرونده کرسنت

شرکت دانا گاز امارات مدعی شد شرکت ملی نفت ایران را در رابطه با پرونده کرسنت به پرداخت جریمه به اندازه 607.5 میلیون دلار محکوم نموده است.

14 مهر 1400

آمارهای معاون بهزیستی از تاثیرات اجتماعی کرونا

حالا نه فقط در ایران که در بیشتر نقاط دنیا می توان ساعت ها درباره آنچه کرونا با مردم و اجتماع کرد، حرف زد. رد پاهای ناجور کرونا در ایران به قدری مشهود است که اقتصاد و اجتماع زیر فشار آن به ناله افتاده اند؛ این را نه ما که آمارها می گویند. زیر خط فقر رفتن...

2 مهر 1400

لزوم توجه به فرصت های ناشی از شیوع کرونا

خبرنگاران/قم استاندار قم ضمن تاکید بر سیاست های مقابله ای با کرونا، جنبه های ناظر بر مسائل عاطفی و روحی ناشی از شیوع ویروس کرونا را مورد توجه قرار داد و خاطر نشان کرد: برای دستیابی به نتیجه گیری های صحیح در خصوص عوارض اجتماعی ناشی از کرونا همواره در کنار...

1 مهر 1400

فعالیت 348 مدیر کنترل کیفیت در واحد های تولیدی و خدماتی اردبیل

مدیر کل استاندارد استان اردبیل گفت: در حال حاضر 348 مدیر کنترل کیفیت در واحد های تولیدی و خدماتی استان مشغول فعالیت هستند.

30 شهریور 1400

ملاقات فرمانده نیروی دریایی ارتش با کارکنان ناوگروه 75

دریادار ایرانی با حضور در ناوگروه 75 این نیرو مستقر در آب های خلیج فارس با فرماندهان و کارکنان این دو شناور ملاقات و از آنان تقدیر کرد.

20 شهریور 1400

سند توسعه بخش تعاون اجرا شود

مدیر اقتصادی و سرمایه گذاری اتاق تعاون مهم ترین خواسته بخش تعاونی از دولت و حاکمیت را اجرای سند توسعه تعاونی ها نام کرد و گفت: متاسفانه هنوز دولت به این باور نرسیده است که مدیریت در بخش تعاونی و بخش خصوصی کارآمدتر و بهره ورتر است. برای همین شاهد افزایش...

18 شهریور 1400

تلاش دلالان برای ممانعت از ورود سیمان در بورس به جایی نرسید

یک تولید کننده سیمان گفت: تا به امروز حدود 80 درصد کارخانجات سیمان در بورس کالا پذیرش شده اند و بزودی تمام کارخانجات، سیمانشان را در بورس عرضه می کنند.

14 شهریور 1400

بدره و ایوان؛ فرمانداری های برتر استان در ارزیابی های وزارت کشور

خبرنگاران/ایلام براساس شاخص های ارزیابی تعریف شده به وسیله وزارت کشور، فرمانداری های برتر استان معرفی شدند.

10 شهریور 1400

صرفه جویی 951 میلیون دلار با نهضت ساخت داخل

پارسال 951 میلیون دلار در برنامه جایگزینی واردات (صرفه جویی ارزی) در پروژه نهضت ساخت داخل چهارمحال و بختیاری تحقق یافت.

5 شهریور 1400

شرح سازمان غذا و دارو درباره چرایی کمبود رمدسیویر و سرم تزریقی

رئیس سازمان غذا و دارو درباره چرایی کمبود رمدسیویر و سرم تزریقی شرح داد.

23 مرداد 1400

چرا باید از جهش یافته ها بترسیم؟ ، کاهش مرگبار اثربخشی واکسن

دلتا بر جهان سایه افکنده است، خطرناک تر از هر طوفان، زلزله و حتی بمب. در رابطه با این ویروس جهش یافته هر روز گزارش های نگران کننده و جدیدتری منتشر می شود؛ واکسن ها را بی اثر می کند و بسیار بسیاری مسری تر است.

22 مرداد 1400

اختصاص 8000 میلیارد برای خرید و بازسازی اتوبوس های درون شهری

خبرنگاران/لرستان معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور از اختصاص 8000 میلیارد برای خرید و بازسازی اتوبوس های درون شهری اطلاع داد.

13 مرداد 1400

بایدن فشار بر چین را افزایش می دهد

ایسنا نوشت: دو منبع به خبرگزاری رویترز گفتند، دولت جو بایدن میخواهد تعداد بیش از 10 شرکت چینی دیگر را به بهانه موارد ادعایی نقض حقوق بشر و تجسس پیشرفته در منطقه سین کیانگ به لیست سیاه تحریم های مالی خود اضافه کند.

9 مرداد 1400

چرا سفر کردن رابطه عاطفی شما را تقویت می کند؟

سفر کردن به خودی خود لذت بخش است و چه بسا اگر با شریک عاطفی باشد و منجر به تقویت رابطه شما شود، لذت بخش تر هم خواهد بود

7 مرداد 1400

جزییات تعطیلی گسترده تهران و البرز

بازار تهران، بانک ها و بورس تهران و البرز از فردا تا یکشنبه هفته آینده تعطیل شدند. براساس اطلاعیه وزارت کشور محدودیت ها از ساعت 18 روز دوشنبه 28 تیرماه شروع و تا ساعت 7 صبح روز دوشنبه چهارم مرداد ماه ادامه خواهد داشت.

7 مرداد 1400

ورود ممیزی ها و ابزارزدگی فیلمسازها سبب پسروی فیلم کوتاه شده

تهران (پانا)- نواب محمودی معتقد است در سال های اخیر ورود ممیزی ها به عرصه فیلم کوتاه و ابزارزدگی فیلمسازهای کوتاه تا حدود زیادی این سینما را هم دچار تغییر و به نوعی پسروی نموده است.

6 مرداد 1400
تعداد: (481)