شماره 77 ماهنامه قلک منتشر شد، شب یلدا قلکی با پرستاران

به گزارش صنایع 90، به گزارش خبرنگاران ، به نقل از روابط عمومی ماهنامه قلک، با توجه به درپیش بودن روز پرستار و همچنین شب یلدا، تصویر جلد این شماره از ماهنامه قلک به این موضوع اختصاص یافته و شخصیت های داستانی و حیوانات قصه های مختلف در بیمارستان همراه با پرستاران، شب یلدا را جشن گرفته اند.

شماره 77 ماهنامه قلک منتشر شد، شب یلدا قلکی با پرستاران

ماهنامه قلک اولین نشریه ای است که به صورت تخصصی توجه خود را به آموزش موضوع اقتصاد و مفاهیم اقتصادی برای گروه سنی 3 تا 7سال معطوف کرده و برای رسیدن به این مهم، گروهی از نویسندگان، تصویرسازان و متخصصان روانشناسی کودک و اقتصاددانان کودک فعالیت می کنند.

با توجه به موضوع اصلی این نشریه، در این شماره قلک بچه ها همراه با خواندن شعر، داستان، انجام بازی و سرگرمی با نحوه صحیح کمک کردن به حادثه دیدگان تصادفات، فرآیند قلمه زدن و کاشتن گیاهان، برنامه ریزی برای یک زندگی هدفمند، نحوه صحیح استفاده از ماسک و پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا، فرآیند تولید فولاد، شناخت کشور روسیه و شیوه های معیشتی و واحد پولی و... آشنا خواهند شد.

شماره آذر ماه نشریه قلک در ششمین سال فعالیت خود، با مدیرمسئولی بهنام تقی پور و سردبیری معصومه یزدانی در 28 صفحه و با قیمت 20هزار تومان در اختیار مخاطبان قرار گرفته است. همچنین طراحی جلد این شماره را المیرا اسکندری، کارشناسی داستان ها را زهرا شاهی و کارشناسی شعر را زهرا موسوی برعهده داشته اند.

علاقه مندان می توانند جهت سفارش و دریافت اشتراک با دفتر ماهنامه به شماره 02188356436 تماس بگیرند. همچنین امکان دریافت نسخه های الکترونیکی شماره های قبلی قلک بر روی پلترفرم های کتابخوان مانند طاقچه نیز وجود دارد.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 7 دی 1399 بروزرسانی: 7 دی 1399 گردآورنده: sanaye-90.ir شناسه مطلب: 1368

به "شماره 77 ماهنامه قلک منتشر شد، شب یلدا قلکی با پرستاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شماره 77 ماهنامه قلک منتشر شد، شب یلدا قلکی با پرستاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید