سفر به مجارستان ، سفری به تندی طعم پاپریکا (تور مجارستان ارزان)

به گزارش صنایع 90، مجارستان کمی کوچک تر از استان ایندیانای ایالات متحده و جمعیت آن کم کم به کمتر از 10 میلیون نفر کاهش می یابد. یک سرزمین تاریخی است. در این جا اسب همچنان مورد احترام است. این مقاله در سفر به مجارستان و لذت بردن از جاذبه های گردشگری مجارستان و غذاهای معروف مجارستان یاری شما است.

سفر به مجارستان ، سفری به تندی طعم پاپریکا (تور مجارستان ارزان)

با ما سفر کنید و با تور مجارستان ارزان از کشور جذاب اروپایی دیدن کنید و شهر زیبای بوداپست مجارستان را ببینید.

بزرگترین دریاچه مرکز اروپا را دارد

دریاچه بالاتون با طول حدود 80 متر و مساحت تقریبی 600 کیلومتر مربع به قدری بزرگ است که به عنوان ماگیار تنگر یا دریای مجارستان شناخته می گردد. این دریاچه یک مقصد تعطیلات مورد علاقه مجارها است. ساحل جنوبی و به ویژه شهر سیوفوک یک نقطه مهمانی های فوق العاده است. جشنواره موسیقی سالانه تابستانه بالاتون ساوند در نزدیکی شهر زامردی برگزار می گردد. خانواده هایی که بچه دارند، قسمت نسبتا آرام شمالی را ترجیح می دهند. این دریاچه در سفر به مجارستان، از جاذبه های گردشگری مجارستان است.

مایو شنا لازم است

مجارستان آبگرم خوبی دارد. در این کشور بیش از 1000 چشمه طبیعی وجود دارد که تنها 118 مورد آن در بوداپست واقع شده است. در سمت افق رودخانه در مرکز، حمام های گرمایی شچنیی قرار گرفته است که ادعا می گردد بزرگترین مجموعه حمام گرمایی اروپا است. یکی دیگر از نقاط خوب حمام در بوداپست حمام و هتل هنر نوآورانه گالرت در پای گالرت هیل است. این آبگرم در سفر به مجارستان لذت بخش است.

مجارها باهوشند؛ فهرست نوبل را آنالیز کنید!

این کشور با 13 برنده نوبل که اولین آن ها در سال 1905 و آخرینش در سال 2004 بوده است یکی از بالاترین رتبه های برندگان نوبل براساس سرانه را دارد. مجارها بعلاوه چیزهای بسکمک اختراع نموده اند از اتوماتیک دارای توپ مانند اتوماتیکهای بیک (به نام مخترعش لازلو بایرو) گرفته تا علم کامپیوتر و مکعب روبیک. همانطور که زولتان سیفالوی وزیر کشور برای استراتژی مالی اخیرا گفت: من افتخار می کنم که می توانم بگویم همه چیز به وسیله مجارستانی ها اختراع شده است. این مقاله شما را در سفر به مجارستان و لذت بردن از جاذبه های گردشگری مجارستان و غذاهای معروف مجارستان کمک دهنده است.

فرانتس فهرست هنوز بزرگ است

این آهنگساز در این جا احترام بالایی دارد. اگرچه جایی که او در آن به دنیا آمد اکنون متعلق به اتریش است، آلمانی و فرانسوی صحبت می کرد و مجارستانی بلد نبود و در آلمان از دنیا رفت. مجارها در سال 2011 به افتخار دویستمین سالگرد تولد وی نام او را بر فرودگاه بین المللی بوداپست نهادند. روستایی که او در آن به دنیا آمده بود در آن موقع متعلق به مجارستان بود و او همیشه خود را مجارستانی معرفی می کرد. فهرست فرنس بعلاوه یک میدان به نام خود در پست دارد. این میدان که دور تا دور آن پر از کافه ها و رستوران های مرسوم است در تابستان ها بسیار محبوب می باشد. در این مقاله با غذاهای معروف مجارستان نیز آشنا خواهید شد.

دروازه کوچک یک مسیر زندگی است

بعد از چهل سال از گذشت کمونیسم، متخصصان مجارستانی بر روی یافتن چیزی که دروازه کوچک نامیده می گردد و راهی جایگزین به آن کار کردند. آن ها تنها افرادی بودند که توانستند وارد درب پشتی شوند و جلو بروند. مجاری ها بعلاوه در خصوص همه چیز نظر می دهند، به طوری که گفته می گردد اگر سه مجارستانی در یک اتاق داشته باشید آن ها چهار حزب سیاسی تشکیل می دهند.

گولاش چیزی نیست که فکر می کنید

از غذاهای معروف مجارستان گولیاش است که احتمالا شما آن را به نام گولاش می شناسید. با این حال آن چه که در رستوران های غربی سرو می گردد، معمولا خورش است در حالی که آنچه که در مجارستان خواهید دید سوپ است. هر کسی ادعا می نماید که برترین دستور غذا را دارد به این ترتیب هر سپتامبر در زولنوک یک جشن سالانه گولاش برگزار می گردد. این نسخه در یکی از برترین رستوران های بوداپست به نام گوندل، برای شما تنها 3800 فورینت مجارستان هزینه دارد. در اطراف گوشه خیابان در باگولیوار که تحت مالکیت گوندل است اما سبک خانگی دارد، می توانید با 1900 فورینت مجارستان یک کاسه عالی بخرید.

مجارها به پودر قرمز معتاد هستند

یک عنصر از غذاهای مجارستانی وجود دارد که از خانه مادربزرگ گرفته تا رستوران رتبه یک کشور در شهر میشلین به نام کاستس در هر آشپزخانه پیدا می گردد: پاپریکا. این پودر فلفل برای طعم دادن در تقریبا تمام غذاها به ویژه گولاش استفاده می گردد. بسیار مهم است که بدانید که وقتی که سازنده ادویه و سس معروف، یونیور اعلام نمود که محصولات مبتنی بر پاپریکای آن می تواند با وجود محصول ضعیف به صورت صد درصد از محصولات مجارستانی تهیه گردد، خبر آن رسانه ای شد.

مجارها عاشق ورزش هستند

مجارها عاشق ورزش هستند و به این واقعیت که براساس سرانه یکی از کشورهایی هستند که بالاترین تعداد مدال های المپیک را کسب نموده اند بسیار افتخار می نمایند. آن ها همچنان به خوبی در رده شمشیربازی، شنا، ژیمناستیک و قایقرانی فعالیت دارند اما تیم واترپولو مردان آن استثنائی است. در بازی بعدی خواهید دید که آن ها تمام قسمت های بازی را تحت پوشش قرار می دهند. اگر می خواهید به عشق به ورزش مجارها مبتلا شوید باشگاه ورزشی قهرمانان محل خوبی برای تماشای ورزش مجارها است. اما بدانید که این مکان برای رویدادهای بزرگ سریعا پر می گردد.

سنت های سوارکاری بسیار زنده هستند

مجارها سوار بر اسب به حوضچه کارپاتین رفتند. قلمرو مرکزی اروپا که آن ها فتح کردند و از آن به بعد عاشق چیزهای عجیب و غریب شدند. سواره نظام سبک معروف آن ها نام خود را از کلمه انگلیسی هوسار گرفت. قهرمانان سوارکاری دنیا حال حاضر برادران لازار هستند که در پارک سوارکاری لازار در دومونیولژی به فاصله 35 کیلومتری بوداپست نمایش های منظم اسب برگزار می نمایند. در سراسر کشور مکان های دیگر بسکمک برای درس های سوارکاری و یا سرزدن وجود دارند. مزرعه سوارکاری هیل تاپ در شهر گودولو خارج از بوداپست انتخاب خوبی است.

منبع: همگردی
انتشار: 5 بهمن 1401 بروزرسانی: 5 بهمن 1401 گردآورنده: sanaye-90.ir شناسه مطلب: 2223

به "سفر به مجارستان ، سفری به تندی طعم پاپریکا (تور مجارستان ارزان)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سفر به مجارستان ، سفری به تندی طعم پاپریکا (تور مجارستان ارزان)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید