مهدی تارتار: بازی جذابی را پیش بینی می کنم

به گزارش صنایع 90، مهدی تارتار در نشست خبری پیش از بازی با پرسپولیس گفت: بازی فردا را بازی جذابی پیش بینی می کنم چرا که هر دو تیم به دنبال دریافت نتیجه هستند و امیدوارم با یک بازی هدفمند بتوانیم مقابل پرسپولیس نتیجه لازم را بگیریم.

مهدی تارتار: بازی جذابی را پیش بینی می کنم

به گزارش گروه ورزشی صنایع 90، مهدی تارتار در نشست خبری پیش از بازی با پرسپولیس گفت: مقابل یکی از بهترین های تیم های ایران بازی داریم در حضور هوادارن پرشور پرسپولیس هستیم. کارمان بسیار سخت است، اما تیم ما در 10 هفته اول لیگ شکست نخورده است.

تارتار ادامه داد: در نتیجه ای که بدست آمده بازیکنان، کادر فنی، مدیریت و طرفداران سهمیم هستند امیدوارم فردا هم طرفداران باز هم برای حمایت از ما به استادیوم بیایند. من بازی فردا را بازی جذابی پیش بینی می کنم چرا که هر دو تیم به دنبال دریافت نتیجه هستند و امیدوارم با یک بازی هدفمند بتوانیم مقابل پرسپولیس نتیجه لازم را بگیریم.

وی درخصوص اینکه او در مصاحبه ای گفته بود اعتبار و حیثیتش را از پرسپولیس بیشتر دوست دارد، اضافه کرد: در سال های قبل و در تیم هایی که تحت راهنمایی من مقابل پرسپولیس حاضر شدیم، نتایج خوبی نگرفتیم و این مساله باعث شد تا حرف و حدیث هایی پیش بیاید، اما برای آخرین بار می گویم که دوست دارم پرسپولیس همواره پیروز باشد جز بازی رو در رو مقابل تیم های من.

تارتار اظهار داشت: دوست دارم تیم من مقابل پرسپولیس پیروز باشد چرا که بحث طرفداران و بازیکنان ما در میان است. اگر بگویم پرسپولیس را بیشتر از خودم دوست دارم، دروغ گفته ام. همواره صداقت سرلوحه کار من بوده و باز هم می گویم که دوست دارم پرسپولیس همواره پیروز باشد به جز بازی های رو در رویی که مقابل تیم من دارد. این حرف ها را هم برای آخرین بار می گویم.

وی در خصوص وضع اقتصادی باشگاه نفت مسجدسلیمان گفت: در شرایطی که ما هستیم اکثر تیم ها مشکل اقتصادی دارند و تیم ما هم از این قاعده مستثنی نیست. با این حال باشگاه به تعهدات خود تا این لحظه عمل نموده، اما امیدوارم حمایت ها از تیم انجام شود.

وی درمورد اینکه تعطیلی دو هفته لیگ به سود شما بود یا نه گفت: تعطیلات به نفع تیم هایی است که شرایط بحرانی دارند و یا شرایطشان بد است. تیم ما شرایط خوبی دارد و این تعطیلی به سود ما نیست. اما اولویت تیم ملی است.

وی در خصوص فقر گلزنی در لیگ برتر گفت: این مساله دلایل مختلفی دارد. اصلی ترین دلیلش به سطح پایه و آموزش آن ها برمی شود. ما باید این مساله را از تیم های پایه آغاز کنیم و مربیان کاربلدی را استخدام کنیم و برای آن ها هزینه کنیم. نوع ضربه زدن مهاجم اصلی ترین فاکتور است. مهاجمان ما خوبه توپ ضربه نمی زنند و این از اصول اولیه است.

تارتار در خصوص اینکه بعد از درگیری سوشا و فرزاد هاشمی آیا از این دو استفاده خواهید یا نه، گفت: ما دو دروازه بان خوب داریم حبیب فرعباسی و سوشا مکانی که فرعباسی با سوشا رقابت خوبی دارد. مکانی کارش را خوب انجام می دهد. در خصوص درگیری هم باید بگویم نمی دانم این خبر چگونه درز پیدا نموده، چون فرزاد حاتمی از ما اجازه گرفت و به تهران آمد و بعد هم به ما ملحق شد. سوشا هم از روزی که آمد، تمرکزش روی مسائل فنی است. به صلاحدید کادر فنی هر کدام از بازیکنانی که آماده باشند در ترکیب فردا قرار می گیرند.

سرمربی نفت مسجدسلیمان درمورد اینکه به شما لقب سلطان تساوی را می دهند، گفت: سعی می کنیم پیروز باشیم.

وی درورد شرایط داوری گفت: ما یکی از تیم هایی بوده ایم که از اشتباهات داوری خیلی متضرر شده ایم. دو هفته پیش در بازی با فولاد دو گل سالم ما را داور قبول نکرد. نمی دانم برای این داور جریمه ای در نظر گرفته شد یا نه. تا الان متوجه نشدم، اما برای داورانی که اشتباه تاثیرگذار انجام می دهند، باید برخورد لازم صورت بگیرد. داور بازی فردا ما هم پیغام حیدری است که از داوران جوان و آینده دار است و امیدوارم روز خوبی را هم پشت سر بگذارد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 دی 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: sanaye-90.ir شناسه مطلب: 616

به "مهدی تارتار: بازی جذابی را پیش بینی می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهدی تارتار: بازی جذابی را پیش بینی می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید