جریمه 6 هزار خودرو در تهران به دلیل ماسک نزدن

به گزارش صنایع 90، رئیس پلیس تهران از جریمه بیش از 6 هزار خودرو به دلیل عدم استفاده از ماسک در تهران اطلاع داد.

جریمه 6 هزار خودرو در تهران به دلیل ماسک نزدن

به گزارش ایلنا، سردار حسین رحیمی پیش از ظهر امروز در اجرای طرح مشترک امنیت سلامت محور با هدف پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در ستاد فرماندهی تهران عظیم با بیان اینکه پلیس از نخستین روز های کرونا در کنار مدافعان سلامت ایستاده است، اظهار کرد: تقریبا در دو هفته گذشته تمام توان خود را برای مقابله با کرونا گذاشته ایم.

رئیس پلیس تهران توضیح داد: تمام توان پلیس در تهران مخصوصاً گشتی ها، پلیس راهور، پیشگیری، یگان امداد و حتی حدود 50 گشت امنیت اخلاقی را برای یاری به بحث سلامت به کار گرفته ایم.

این مقام انتظامی اضافه نمود: 150 گشت مشترک از سایر دستگاه ها نیز به یاری پلیس خواهند آمد تا مصوبه ستاد ملی کرونا اجرا گردد، از چند روز گذشته برخورد ها با ناقضان پروتکل های بهداشتی را شدت بخشیدیم و 363 هزار تذکر به افرادی که ماسک زدن را رعایت نمی کردیم، دادیم.

وی با اشاره به بازدید از بیش از 24 هزار واحد صنفی توسط پلیس اماکن در چند روز گذشته، گفت: 710 واحد صنفی که ضوابط ابلاغی را رعایت نمی کردند اخطار پلمب گرفته و 139 واحد نیز پلمب شدند همچنین بالغ بر 6 هزار و 22 مورد اعمال قانون برای خودرو هایی داشتیم که خود یا سرنشین آن ها ماسک زدن را رعایت نمی کردند.

منبع: فرارو
انتشار: 12 آذر 1399 بروزرسانی: 12 آذر 1399 گردآورنده: sanaye-90.ir شناسه مطلب: 1315

به "جریمه 6 هزار خودرو در تهران به دلیل ماسک نزدن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جریمه 6 هزار خودرو در تهران به دلیل ماسک نزدن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید