توزیع گوشت شناسنامه دار بهداشتی در تبریز

به گزارش صنایع 90، مدیرعامل سازمان کشتارگاه صنعتی تبریز گفت: در آستانه عید نوروز و دسترسی بیشتر مردم به گوشت شناسنامه دار بهداشتی و با قیمت مناسب با حضور خودروهای یخچال دارسازمان در تمامی مناطق شهرداری تبریز گوشت گوساله نر توزیع می گردد.

توزیع گوشت شناسنامه دار بهداشتی در تبریز

به گزارش صنایع 90 آنلاین به نقل از ایسنا، کریم قدرتی، مدیرعامل سازمان کشتارگاه صنعتی تبریزدر استان آذربایجان شرقی در این خصوص اظهار کرد: طبق برنامه زمابندی، از روز چهارشنبه این هفته از ساعت11:30 صبح توزیع گوشت توسط خودروهای یخچال دار کشتارگاه تبریز و در محوطه شهرداری ها انجام خواهد شد.

وی تشریح کرد: بسته های یک کیلویی گوشت شناسنامه دار خالص گوساله نر با نرخ 727500 ریال عرضه می گردد.

قدرتی ادامه داد: در صورت استقبال از گوشت های بسته بندی بهداشتی، این طرح در سازمان ها و شرکت های تابعه شهرداری نیز اجرا خواهد شد.

مدیرعامل سازمان کشتارگاه تبریز اضافه نمود: بعد از شناسنامه دار کردن و بسته بندی بهداشتی گوشت در کشتارگاه تبریز، برای اطمینان خاطر شهروندان تمامی گوشت های استحصالی سلفن بندی می گردد.

وی تشریح کرد: گوشت های استحصالی چندین نوبت در کشتارگاه معاینه شده و بعد از مراحل مختلف و گذراندن 24 ساعت در سردخانه، برای ارائه به شهروندان به قصابان سراسر شهر توزیع می گردد.

قدرتی تاکید نمود: گوشت های دارای شناسنامه کشتارگاه تبریز، در سلامت کامل بوده و از همه نظر مورد تایید است و شهروندان، قبل از خرید، از شناسنامه دار بودن گوشت اطمینان حاصل نمایند.

شهروندان می توانند گوشت مورد احتیاج خود را از فروشگاه مرکزی واقع در کشتارگاه تبریز یا طبق برنامه زمانبندی زیر به صورت مستقیم از مناطق شهرداری تهیه نمایند. تمامی اطلاعات در نشانی اینترنتی www. ish. tabriz. ir در دسترس است.

زمانبندی توزیع گوشت در مناطق شهرداری تبریز

گوشت شناسنامه دار بهداشتی، روز چهارشنبه در محوطه شهرداری مرکز واقع در چهارراه ابوریحان، پنج شنبه شهرداری منطقه 3، شنبه در شهرداری منطقه 4، یکشنبه در منطقه 2، دوشنبه در شهرداری منطقه 5، سه شنبه در منطقه 6، چهارشنبه در منطقه 8 و پنجشنبه در شهرداری منطقه 10 توزیع می گردد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 30 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sanaye-90.ir شناسه مطلب: 843

به "توزیع گوشت شناسنامه دار بهداشتی در تبریز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توزیع گوشت شناسنامه دار بهداشتی در تبریز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید