تصویب یک فوریت اصلاح مشخص نرخ عوارض تردد خودرو در محدوده مرکزی

به گزارش خبرنگاران، آنالیز یک فوریت لایحه اصلاح مصوبه معین نرخ عوارض تردد وسایل نقلیه در محدوده طرح ترافیک دستور دیگر جلسه امروز شورای شهر تهران بود که به تصویب اعضا رسید.

تصویب یک فوریت اصلاح مشخص نرخ عوارض تردد خودرو در محدوده مرکزی

محسن پور سید آقایی، معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران در تشریح یک فوریت این طرح گفت: در این مصوبه بندهایی در خصوص آژانس ها و وانت بارها بود که بر اساس آن ما تخفیف بیشتری را ارائه نموده و در مقابل آنها زیر نظر شهرداری کار نمایند.

وی گفت: به این دلیل یک فوریت این طرح پیشنهاد شد تا کارها زیر نظر کمیسیون تخصصی انجام گیرد.

محمد علیخانی، رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران ضمن موافقت با محتوای این لایحه تاکید نمود: با توجه به پیچیدگی این موضوع احتیاج به آنالیز بیشتری در این حوزه است از طرفی دیگر پیش از این مصوباتی را با قید فوریت شورای شهر به تصویب رسانده است اما هنوز اجرایی نشده اند از این روی مناسب تر است تا پیش از ارائه این طرح معاونت مربوطه نسبت به اجرای مصوبات پیشین اقدام کند.

سید حسن رسولی، عضو شورای اسلامی شهر تهران اما در موافقت با این طرح گفت: موضوعات مطرح در این لایحه موضوعات مغفول مانده ای هستند که باید هرچه سریعتر به آنها رسیدگی گردد.

وی با تاکید بر اینکه امروز این حوزه از حمل نقل عمومی وضعیت نا به سامانی دارد گفت: در این مورد کمیسیون مشترک برنامه بودجه و عمران و حمل و نقل یک ماه قبل برگزار گردید و در آنجا در خصوص تخفیفات به اتفاق نظر رسیدیم.

در نهایت این دستور جلسه با رای اعضای شورای شهر تهران به تصویب رسید.

منبع: خبرگزاری مهر

به "تصویب یک فوریت اصلاح مشخص نرخ عوارض تردد خودرو در محدوده مرکزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصویب یک فوریت اصلاح مشخص نرخ عوارض تردد خودرو در محدوده مرکزی"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید