اقامت طولانی تر گردشگران در هوشی مین؛ عامل رونق مالی شهر

به گزارش صنایع 90، گردشگران خارجی که وارد شهر هوشی مین می شوند، غالبا اقامتی طولانی مدت در آن دارند که به رونق بیشتر این شهر یاری می نماید.

اقامت طولانی تر گردشگران در هوشی مین؛ عامل رونق مالی شهر

با ما همراه باشید تا با بهترین تور ویتنام سفر کنید.

مقامات شهر هوشی مین که خواستار کسب درآمد بیشتر از گردشگری هستند، کوشش می نمایند تا گردشگران خارجی را مجاب نمایند زمان طولانی تری در این کلان شهر مهم ویتنام بگذرانند.

آن ها، در پی مشاهده بیشتر شدن تعداد افراد خارجی در شهر به این نتیجه رسیدند. در سال گذشته، این شهر میزبان حدود 6٬360٬000 فرد خارجی (6 میلیون و 360 هزار) بوده است که نسبت به سال قبل از آن، 22.8٪ افزایش داشته است. خبر خوش برای بخش گردشگری آن است که این گردشگران، زمان زیادی را در این شهر اقامت و پول بیشتری خرج می نمایند.

نتایج حاصل از یک نظرسنجی در بازار گردشگری این شهر که در 15 ژوئن منتشر شد، نشان می دهد که در سال گذشته، بازدید نمایندگان بین المللی به طور میانگین هر روز 145 دلار خرج نموده اند که مشابه آمار سال 2016 در تایلند و بسیار کم تر از آمار سنگاپور (254 دلار)، پکن (242 دلار) و تایپه (208 دلار) است. این اطلاعات بر اساس داده های رسمی شاخص مقصدهای آسیا و اقیانوسیه 2017 محاسبه شده که توسط مستر کارت منتشر شده است. گردشگران داخلی در ویتنام تنها 69.4 دلار در هر روز خرج نموده اند. این تحقیق توسط اداره گردشگری شهر و اداره آمار اجرا شده است.

شهر آسمان خراش ها و ساختمان های میراث فرهنگی فرانسه، جذابیت های زیادی برای جهانگردان عاشق دارد و همین، عاملی برای اقامت طولانی تر آن ها در شهر است. طبق این نظرسنجی، خارجی ها به طور میانگین 5 روز و 21 ساعت در شهر اقامت می نمایند؛ در حالی که محلی ها تنها 3 روز و 6 ساعت در آن می مانند.

48٪ از گردشگران بین المللی که در این نظرسنجی شرکت نموده بودند، گفتند که آن ها چهار تا هفت روز را به گشتن در شهر اختصاص می دهند و 40٪ هم گفتند که آن ها، بیش از هشت روز در آن جا بودند.

در سال 2017، مقامات گردشگری شهر با برگزاری رویدادهای متنوع، کوشش هایی را برای جذب بیشتر بازدیدنمایندگان خارجی و تشویق آن ها به اقامت طولانی تر شروع کردند.

منبع: کجارو / travelandtourworld.com
انتشار: 30 مهر 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: sanaye-90.ir شناسه مطلب: 421

به "اقامت طولانی تر گردشگران در هوشی مین؛ عامل رونق مالی شهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقامت طولانی تر گردشگران در هوشی مین؛ عامل رونق مالی شهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید