اخذ گواهی تعهد تعالی سازمانی توسط بیمه تعاون

به گزارش صنایع 90، شرکت بیمه تعاون، پیروز به اخذ گواهی تعهد تعالی سازمانی شد.

اخذ گواهی تعهد تعالی سازمانی توسط بیمه تعاون

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، هجدهمین همایش تعالی سازمانی، سه شنبه 5 اسفندماه، با حضور سازمان های سرآمد ایرانی در مرکز همایش های سازمان مدیریت صنعتی برگزار و در این مراسم از برندهای برتر کشور در حوزه تعالی سازمانی تجلیل شد.

این همایش از سال 1382 و با نام اولیه جایزه ملی بهره وری و تعالی سازمانی برای سازمان های تولیدی و صنعتی آغاز به کار کرد و در سال های بعد مورد استقبال سایر بخش های اقتصادی اعم از خدمات، آموزش، سلامت و بخش عمومی قرار گرفت و هم اکنون با نام جایزه ملی تعالی سازمانی از اعتبار بالایی نزد بنگاه های اقتصادی و سازمان های عمومی کشور برخوردار است.

این جایزه که دارای نظام نامه وزارت صنعت، معدن و تجارت و تأییدیه سازمان ملی بهره وری است، به منظور متمایز کردن سازمان ها در دستیابی به سطوح تعالی راه اندازی شده و بیمه تعاون در نخستین سال حضور خود پیروز به اخذ گواهی تعهد تعالی سازمانی از سوی ارزیابان خبره همایش شد.

شایان ذکر است که جایزه ملی تعالی سازمانی برگرفته از مدل EFQM اروپا است که تا به امروز 18 دوره آن توسط سازمان مدیریت صنعتی برگزار شده است و سازمان ها و شرکت های بزرگ و مطرح کشور از صنایع مختلف، در آن شرکت کرده و از معتبرترین و باقدمت ترین جوایز در سطح ملی است.

قابل ذکر است که بیمه تعاون در ادامه جهت تعالی خود و با هدف سنجش میزان نقاط قوت و ضعف بر اساس الگوی تعالی سازمانی در این ارزیابی ورود پیدا کرده و در صدد است تا در فرایند آینده خود، در جهت بهبود مستمر و نهادینه کردن فرهنگ تعالی در تمام سطوح سازمان گام بردارد.

->

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 5 فروردین 1400 بروزرسانی: 5 فروردین 1400 گردآورنده: sanaye-90.ir شناسه مطلب: 1537

به "اخذ گواهی تعهد تعالی سازمانی توسط بیمه تعاون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اخذ گواهی تعهد تعالی سازمانی توسط بیمه تعاون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید