آلن دلون در سالروز تولدش از شارل دو گل گفت، دوگل همانند ناپلئون بود

به گزارش صنایع 90، خبرگزاری خبرنگاران- آلن دلون ستاره سینمای فرانسه در سالروز تولد 85 سالگی اش که مقارن با پنجاهمین سالگرد ژنرال دو گل است مصاحبه ای انجام داده است.

آلن دلون در سالروز تولدش از شارل دو گل گفت، دوگل همانند ناپلئون بود

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا ارزان از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

به گزارش خبرنگاران و به نقل از یاهو، آلن دلون یک سال پس از سکته مغزی اش و در حالی که مراحل بهبودی را پشت سرمی گذارد یک مصاحبه اختصاصی با ژاک وندرو خبرنگار حرفه ای رادیو فرانسه به مناسبت تولد 85 سالگی خودش و پنجاهمین سالگرد درگذشت شارل دو گل شخصیت سیاسی محبوب زندگی اش انجام داده است. آلن دلون در ستایش شارل دو گل می گوید: او نمرده است، دو گل هرگز نمی میرد، او سال هاست که در قلب من جا خوش نموده است.

متن گفتگوی این ستاره سینما بدین توضیح است:

*شارل دو گل برای تو مظهر و نمایانگر چیست؟

-امروز (8 نوامبر) تولد من است و فردا پنجاهمین سالگرد دو گل، با این حال برای من او نمرده است، دو گل هرگز نمی میرد، او سال هاست که در قبل من جا دارد برای من این تاریخ (درگذشت دو گل) یک مراسم بزرگداشت است نه سالگرد درگذشت.

*چرا این قدر او را ستایش می کنید؟

-پاسخی در کار نیست. چرا؟ چون او چیزی بود که نشان می داد. من او را تحسین می کردم چون او شارل دو گل بود و شایسته ستایش بود.خیلی مضحک است، چند روز پیش در روزنامه ها متوجه شدم کسانی هستند که او را ستایش می نمایند و کسانی هم وجود دارند که از او متنفرند. نمی فهمم چرا ما باید از او متنفر باشیم. او (دو گل) را نمی توانم فراموش کنم. من اواخر خیلی به او نزدیک بودم.

*آیا او را ملاقات کردید؟

-دو بار با او ملاقات کردم، یک بار در کاخ الیزه و یک هم بار نمی دانم کجا بود، او را به خوبی به یاد دارم، چون همواره به من می گفت: از دیدنت خیلی خوشحالم و هم در جوابش می گفتم نه به اندازه من، ژنرال.

*آیا او برای شما یک معیار به حساب می آمد؟

-همواره بود و همواره خواهد بود، مقایسه من ممکن است جسورانه یا تعجب آور باشد، اما افرادی چون او همانند ناپلئون بودند، این را نمی توان فراموش کرد بالاتر از همه عظمت فرانسه بود، فرانسه اگر دو گل نداشت فرانسه نمی شد.

*می دانستی او هم تو را ستایش می کرد؟

-نه نمی دانستم.

*او عاشق لویی دو فونس و آلن دلون بود.

-خیلی هم خوب، موجب خشنودی من است.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 21 آبان 1399 بروزرسانی: 21 آبان 1399 گردآورنده: sanaye-90.ir شناسه مطلب: 1269

به "آلن دلون در سالروز تولدش از شارل دو گل گفت، دوگل همانند ناپلئون بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آلن دلون در سالروز تولدش از شارل دو گل گفت، دوگل همانند ناپلئون بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید