4 هفته حساس، پیش روی استقلال ملاثانی و فولاد برای صعود به لیگ یک فوتبال

به گزارش صنایع 90، خبرنگاران/خوزستان تیم های استقلال ملاثانی و فولادنوین اهواز برای رسیدن به لیگ دسته یک کشور، چهار هفته حساس را پیش رو دارند.

4 هفته حساس، پیش روی استقلال ملاثانی و فولاد برای صعود به لیگ یک فوتبال

لیگ دسته 2 فوتبال کشور چهره متفاوتی برای شش نماینده خوزستان داشته است؛ 2 تیم استان در بالای جدول برای صعود به لیگ یک کوشش می نمایند، یک تیم خوزستانی نیز در میانه های راه انصراف داد، تیم دیگر استان برای بقا کوشش می نماید و دو تیم دیگر خوزستان، نه شانس صعود دارند و نه سقوط، آن ها را تهدید می نماید.

به گزارش صنایع 90، لیگ دسته 2 فوتبال کشور در دو گروه الف و ب در حال برگزاری است که تیم های استقلال ملاثانی، فولادنوین اهواز و اروند خرمشهر در گروه اول و تیم های شهرداری ماهشهر، نفت امیدیه و ملی حفاری نیز در گروه دوم قرار دارند.

در حال حاضر نیز تنها دو تیم استقلال ملاثانی و فولاد نوین به ترتیب با 42 و 39 امتیاز و قرار داشتن در رده های دوم و پنجم جدول گروه اول، از شانس صعود به لیگ دسته یک فوتبال کشور برخوردار هستند و بر این اساس چهار هفته انتهای لیگ برای این 2 تیم خوزستانی حساس و نفس گیر است و هر لغزشی می تواند این تیم ها را از رسیدن به لیگ یک دور کند.

البته استقلال ملاثانی که از شانس بیشتری نسبت به فولاد نوین برای صعود برخوردار است، از نظر اقتصادی و امکاناتی نیز تفاوت بسیاری با این تیم دارد؛ استقلالی ها در حالی اکنون در رده دوم جدول گروه اول قرار دارند که از ابتدای فصل با مسائل اقتصادی بسیاری دست و پنجه نرم نموده اند و حتی برای بسیاری از اعزام هایشان نیز به سختی پول سفر و هتل شان مهیا شده است. این تیم حتی یک استادیوم مناسب ندارد و به همین منظور نیز آخرین ملاقات خانگی آن ها که با برد به سود نماینده خوزستان هم به انتها رسید، به جای استادیوم ملاثانی در استادیوم تختی اهواز به انجام رسید.

همچنین از چهار نماینده دیگر خوزستان، اروند خرمشهر در گروه اول، در میانه های راه انصراف داد اما ملی حفاری در گروه دوم در صورت کسب امتیازات لازم از بازی های باقی مانده می تواند در لیگ 2 باقی بماند.

نفت امیدیه و شهرداری ماهشهر نیز دو تیم دیگر استان هستند که نه شانسی برای صعود به لیگ یک دارند و نه سقوط، آن ها را تهدید می نماید.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 28 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sanaye-90.ir شناسه مطلب: 1158

به "4 هفته حساس، پیش روی استقلال ملاثانی و فولاد برای صعود به لیگ یک فوتبال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "4 هفته حساس، پیش روی استقلال ملاثانی و فولاد برای صعود به لیگ یک فوتبال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید