چگونه ارسال بار خود را به قبرس شمالی انجام دهیم؟

به گزارش صنایع 90، ارسال بار به قبرس روش های مختلفی دارد. ارسال بار به قبرس به صورت هوایی، ارسال بار به قبرس به صورت زمینی از روش هایی است که شما میتوانید هرکدام از این روش هارا انتخاب کنید و اثاثیه خود را به کشور قبرس ببرید. در ادامه تمامی این روش ها را برای شما به طور کامل شرح داده ایم.

چگونه ارسال بار خود را به قبرس شمالی انجام دهیم؟

خبرنگاران: قبرس یکی از کشور های اروپایی است که به علت شرایط مالی خوب و درصد کم بیکاری و…، افراد زیادی به خصوص ایرانیان به این کشور مهاجرت مینمایند اما یکی از دغدغه افرادی که میخواهند مهاجرت نمایند ارسال بار به قبرس است. ارسال بار به قبرس روش های مختلفی دارد. ارسال بار به قبرس به صورت هوایی، ارسال بار به قبرس به صورت زمینی از روش هایی است که شما میتوانید هرکدام از این روش هارا انتخاب کنید و اثاثیه خود را به کشور قبرس ببرید. در ادامه تمامی این روش ها را برای شما به طور کامل شرح داده ایم.

مدارک لازم برای ارسال بار به قبرس

قبرس به دوبخش جنوبی و شمالی تقسیم میشود ولی در حالت کلی برای ارسال بار به قبرس شمالی و جنوبی مدارکی ضروری است که شما باید آن را آماده کنید این مدارک شامل:

 • اصل پاسپورت فرستنده و گیرنده
 • اصل کارت ملی
 • آدرس مورد نظر

یکی از سوال هایی که برای بسیاری از افراد در هنگام ارسال بار برایشان پیش می آید این است که آیا میتوان در زمان مراحل اداری مسافر همراه وسایل خود باشد؟

پاسخ ما بله است شما میتوانید از شرکت باربری مورد نظرتان درخواست کنید که به هنگام بازرسی بار و مراحل گمرکی در آنجا باشید. در ادامه یکی از شرکت های معتبر برای ارسال بار به قبرس را برای شما معرفی میکنیم.

ارسال بار به قبرس شمالی

همان طور که گفتیم قبرس به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم میشود اما قبرس شمالی به علت امکانات بیشتر افراد زیادی به آنجا مهاجرت مینمایند. بسیاری از مردم تصور مینمایند که میتوانند با همان پول اثاثیه وسایل خود را در کشور قبرس خریداری نمایند اما این تصور کاملا اشتباه است زیرا واحل پول ایران با قبرس فرق دارد برای همین نمیتوان گفت که میشود با همان پول وسایل خانه را در قبرس خریداری کرد. برترین روشی که شما میتوانید انتخاب کنید ارسال بار به قبرس شمالی است.

روش های ارسال بار به قبرس

در حالت کلی ارسال بار به کشور های دیگر به 3 صورت دریایی، زمینی، هواییی است اما در ارسال بار به قبرس شمالی و جنوبی به علت نداشتن دریا به 2 صورت زمینی، و هوایی امکان پذیر است. هرکدام از این روش ها مزیت هایی دارد که شما بر اساس احتیاجتان یکی از آن ها را انتخاب میکنید.

ارسال بار به قبرس به صورت هوایی

ارسال بار به قبرس به صورت هوایی این مزیت را دارد که شما میتوانید در زمان کوتاه به بار خود برسید اما هزینه این روش بسیار بالا است و بیشتر افرادی که از این روش استفاده مینمایند که هزینه برایشان مهم نیست. البته این نکته رو در نظر بگیرید که اگر خرده بار دارید این روش بهتر از روش زمینی است. اگر شما میخواهید در کوتاه ترین زمان اثاثیه خود به دستتان برسد میتوانید از این روش بهره ببرید. زمان رسیدن اثاثیه منزل به دستتان 3 الی 4 روز زمان میبرد اما هزینه آن با توجه به بارتان و شرکت هواپیمایی معین میشود.

ارسال بار به قبرس به صورت زمینی

ارسال بار به قبرس شمالی و جنوبی به صورت زمینی یکی از روش های ارسال اثاثیه به قبرس است در این روش برخلاف روش هوایی زمان بیشتر طول میکشد تا بار به دستتان برسد اما هزینه آن بسیار پایین تر است افرادی وزن و حجم بار های آن ها زیاد است توصیه میکنیم از این روش استفاده نمایند زیرا هزینه کمتری دارد. زمان رسیدن وسایل به دستتان 10 الی 12 روز زمان میبرد و هزینه آن با توجه به حجم بار شما معین میشود. قبل از آنکه این روش را انتخاب کنید شما باید تمامی اثاث خود را به صورت تخصصی بسته بندی کنید تا در هنگام جابه جایی آسیبی به آن ها وارد نشود.

بسته بندی وسایل

یکی از کارهایی مهمی که شما حتما قبل ازارسال بار به قبرس باید رعایت کنید بسته بندی وسایل است زیرا اگر بسته بندی درست انجام نشده باشد در هنگام جابه جایی امکان دارد اثاث شما آسیب ببیند. البته یک شرکت باربری معتبر تمامی وسایل شما را بعد از قرار داد بیمه میکند اما به طور کلی بهتر است تمام وسایل را به فرد متخصص بسپارید تا به طور اصولی وسایل شما را بسته بندی کند.

جهت اطلاعات بیشتر با مشاوران رادین لاجستیک تماس بگیرید

تلفن: 09193176479

تلفن شرکت: 02144762571

مراحل ارسال بار به قبرس شمالی و جنوبی

برای ارسال بار به قبرس شمالی و جنوبی مراحلی دارد که شامل:

 • انتخاب برترین شرکت باربری که تمامی مراحل را به خوبی انجام بدهد
 • قرار داد بستن با شرکت باربری
 • در صورت احتیاج فرستادن افراد متخصص برای بسته بندی وسایل
 • گرفتن مجوز های لازم
 • ارسال بار به قبرس

هزینه ارسال بار به قبرس شمالی وجنوبی

به علت عوامل زیادی نمیتوان هزینه معینی برای آن معین کرد این عوامل شامل:

 • روش های مختلف ارسال بار به قبرس شمالی و جنوبی: در خود این روش عوامل زیادی دارد به عنوان مثال در روش هوایی هزینه شما با توجه به نوع شرکت هواپیمایی که انتخاب میکنید بستگی دارد و یا در زمینی حجم بار تاثیر مستقیمی بر روی قیمت ارسال به قبرس شمالی و جنوبی دارد.
 • استفاده از خدمات: هرشرکت باربری خدماتی دارد که با توجه به آن ها هزینه آن معین میشود البته تمامی خدمات در قرار داد ذکر میشود با توجه به آن ها هزینه معین میشود.
 • کدام شهرقبرس میخواهید بار ارسال کنید: قبرس شهر های مختلفی دارد برای همین قیمت هرکدام از شهر های قبرس باهم فرق دارد برای همین شما باید شهر خود را انتخاب کنید تا هزینه دقیق تر در بیاید.
 • و….

ارسال بار به قبرس به وسیله شرکت رادین لاجستیک

حالا زمان آن رسیده که بعد تمامی نکات و روش هایی که برای ارسال بار به قبرس گفتیم یک شرکت باربری معتبر و با سابقه را به شما معرفی کنیم. شرکت رادین لاجستیک یکی از شرکت های باربری معتبر و با 15 سال سابقه در زمینه ارسال بار است که شما میتوانید برای ارسال بار به قبرس شمالی و جنوبی به این شرکت اعتماد کنید. رادین لاجستیک افراد متخصص را برای بسته بندی وسایل استخدام نموده است تا در صورت احتیاج تمامی وسایل شما را به صورت اصولی بسته بندی نمایند تا در هنگام جابه جایی هیچ آسیبی به اثاث شما وارد نشود البته شرکت رادین تمامی وسایل شما را بیمه خواهد نمود.

جهت اطلاعات بیشتر با مشاوران رادین لاجستیک تماس بگیرید

تلفن: 09193176479

تلفن شرکت: 02144762571

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 25 مرداد 1402 بروزرسانی: 25 مرداد 1402 گردآورنده: sanaye-90.ir شناسه مطلب: 2305

به "چگونه ارسال بار خود را به قبرس شمالی انجام دهیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چگونه ارسال بار خود را به قبرس شمالی انجام دهیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید