پیر شدن 2 زن جوان به خاطر واکسن کرونا!

به گزارش صنایع 90، تهران (پانا) - چند وقتی از شروع تزریق واکسن کرونا در کشورهای مختلف نگذشته که شاهد اخبار متفاوت از حواشی این واکسیناسیون هستیم. یکی از این حواشی مربوط به 2 خان جوانی بود که در محل تزریق واکسن توسط پلیس بازداشت شدند.

پیر شدن 2 زن جوان به خاطر واکسن کرونا!

به گزارش نمناک، طبق گزارشات دو خانم اهل فلوریدا اخیراً به دلیل فریبکاری با هدف تزریق واکسن کووید 19 دستگیر شدند. نقشه زشت آن ها به این گونه بود که خودشان را شبیه به دو خانم مسن در آورده بودند تا بتوانند واکسن دریافت نمایند.

دپارتمان سلامت در فلوریدا اخیراً ماجرای مربوط به این دو خانم به ترتیب 34 ساله و 44 ساله برای دریافت واکسن به محل واکسیناسیون ویروس کرونا مراجعه نموده بودند، گزارش کرد. هر دو هم صورت و هم لباس های خود را شبیه به خانم های بالای 65 سال نموده بودند تا بتوانند واکسن بزنند. این خانم ها دستکش، عینک و لباس های بلند داشتند تا پیرتر به نظر برسند.

فریبکاری دو زن جوان برای دریافت واکسن کرونا

افرادی که مسئول تزریق واکسن بودند، به این خانم ها شک کردند و پلیس را خبر کردند. زمانی که پلیس مدارک مربوط به این دو خانم را آنالیز کرد، متوجه شد که نام آن ها با نام ثبت نام شده یکسان است اما سن آن ها مطابقت ندارد.

بعد از حضور پلیس، نقشه این دو زن لو رفت و دیگران متوجه این موضوع شدند که آن ها خودشان را به شکل خانم های مسن درآورده اند. مامور پلیس به آنها گفت: آیا می دانید چه کار زشتی انجام داده اید ؟ شما واکسن را از افرادی که واقعاً به آن احتیاج داشتند، دزدیدید. پس دیگر حق تزریق مرحله دوم واکسن را ندارید. اگر دوباره با حقه و کلک برگردید، قطعاً دستگیر می شوید. خیلی خوش شانس بودید که الان کاری با شما ندارم.

خانم های فریبکار هم برای بدتر نشدن شرایط از گذشت پلیس تشکر نموده و محل را سریع ترک کردند. جالب است بدانید که این دو خانم کارت معتبر واکسن را هم از اولین تزریق خود دریافت نموده بودند و هنوز هیچ کس نمی داند که چگونه و کجا این کار را انجام داده اند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 1 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 1 اردیبهشت 1400 گردآورنده: sanaye-90.ir شناسه مطلب: 1589

به "پیر شدن 2 زن جوان به خاطر واکسن کرونا!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیر شدن 2 زن جوان به خاطر واکسن کرونا!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید