مقاله: معبد اولون دانو براتان بالی (اندونزی)

به گزارش صنایع 90، آن دسته از مسافران تور بالی که می خواهند از حال و هوای دوست داشتنی این منطقه بیشتر لذت ببرند، می توانند یک کانو سنتی کرایه کرده و در اطراف دریاچه بگردند. اگر دوست دارید یک سواری سریع تر داشته باشید می توانید به سراغ قایق های موتوری بروید. در طرف دیگر دریاچه براتان شما می توانید انواع ورزش های آبی از جمله آب چترسواری یا جت اسکی را انجام دهید. نزدیک به مجموعه معبد اولون دانو براتان شما می توانید تجهیزات ماهیگیری و طعمه تهیه کرده و اوقاتی آرامش بخش را در کنار دریاچه با ماهیگیری سپری کنید. مجموعه باغ های گیاه شناسی اکا کاریا هم یکی دیگر از جاذبه های این منطقه از جزیره بالی هستند که با فاصله نه چندان دور از معبد قرار گرفته اند.

مقاله: معبد اولون دانو براتان بالی (اندونزی)

مسافران تور بالی برای دیدن منظره تماشایی معبد شناور می بایست برنامه سفر خود را برای زمان مد آب دریاچه تنظیم کنند. این وقت از روز است که شما می توانید بهترین و زیباترین عکس ها را از معبد اولون دانو براتان بگیرید. این مجموعه معبد همچنین منزلگاه چندین اثر خرسنگی متعلق به دوران های گذشته است: یک تابوت سنگی و یک لوح سنگی. وجود این آثار باعث شده این فرض به وجود آید که حتی مدت ها قبل از ساخته شدن معبد هندویی، این محل مکانی مقدس در بین مردم محلی به حساب می آمده است.

معبد اولون دانو براتان در قرن هفدهم ساخته شد و به تریمورتی هندوئیسم (برهما، ویشنو و شیوا) و همچنین الهه دریاچه، دوی دانو تقدیم شد. منظره ها و حال و هوای مناطق کوهستانی و مرتفع مرکز جزیره بالی باعث شده اند این دریاچه و معبد اولون دانو براتان به برخی از محبوب ترین جاهای دیدنی جزیره در بین مسافران تور اندونزی و همچنین محلی عالی برای تفریح و بیرون بودن از شهر برای مردم محلی تبدیل شود. مجموعه معبد شناور از 4 گروه زیارتگاه تشکیل شده است. با ورود از طریق دروازه های معبد، مسافران تور بالی با مجموعه ای از سازه ها با سبک معماری معمول این منطقه (یعنی همان سازه های پاگودا شکل چند طبقه) مواجه خواهند شد. در داخل 3 زیارتگاه اصلی به خدایان هندی اختصاص داده شده اند. زیارتگاه وینشو با 11 طبقه، برهما با 7 طبقه و شیوا با 3 طبقه.

منبع مقاله: معبد اولون دانو براتان بالی (اندونزی)

انتشار: 12 دی 1400 بروزرسانی: 12 دی 1400 گردآورنده: sanaye-90.ir شناسه مطلب: 1931

به "مقاله: معبد اولون دانو براتان بالی (اندونزی)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: معبد اولون دانو براتان بالی (اندونزی)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید