لحظه وحشتناک پرت شدن راننده روی سقف خودرو!

به گزارش صنایع 90، راننده سواری به دلیل خراب شدن خودروی خود در حاشیه اتوبان در حال تعمیر آن بود که ناگهان یک کامیونت پس از تصادف، او را به روی سقف خودرو اش پرتاب کرد.

لحظه وحشتناک پرت شدن راننده روی سقف خودرو!

به گزارش خبرنگار، یکی از نکات مهمی که رانندگان باید در هنگام نقص فنی خودرو در جاده یا اتوبان به یاد داشته باشند قراردادن علائم خطر برای هشدار به سایر رانندگان است.

به همین منظور رانندگان بایستی یک مثلت خطر در خودروی خود به همراه داشته باشند تا در صورت لزوم آن را در جاده در فاصله 70 متری و در بزرگراه در فاصله 150 متری قرار دهند. نکته مهمی که رعایت نکردن آن موجب جراحت شدید یک راننده چینی در یکی از بزرگراه های این کشور شد.

ویدئویی که توسط دوربین داش کم یکی از خودرو ها تهیه شده است صحنه تصادف شدید این راننده با یک دستگاه کامیونت را به تصویر می کشد. در این ویدئو مشاهده می شود در حالی که این راننده به علت خراب شدن خودروی خود در لاین کُندرو بزرگران متوقف شده و در حال تعمیر آن بود که ناگهان کامیونت از پشت به او و خودرواش برخورد می کند.

  • پارک کردن فوق حرفه ای راننده هندی!

در این ویدئو شدت برخورد کامیونت با خودروی این مرد به حدی است که او را به روی سقف پرتاب می کند. بنا به گزارش پلیس چین در لحظه تصادف، راننده خودروی سواری روی کاپوت نشسته و مشغول چک کردن موتور آن بود. این حادثه در بعدازظهر روز 2 سپتامبر در اتوبانی در استان جیانگسو چین رخ داد.

با این حال راننده خودروی سواری که هویتش وانگ اعلام شده از این حادثه وحشتناک با خوش شانسی جان سالم به در برد. آقای وانگ در این حادثه تنها دچار جراحت سطحی و کوفتگی از ناحیه دست و پا شد. او به نزدیکترین بیمارستان منتقل و تحت درمان قرار گرفت. در این حادثه به راننده کامیونت آسیبی وارد نشد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 3 آبان 1399 بروزرسانی: 3 آبان 1399 گردآورنده: sanaye-90.ir شناسه مطلب: 1232

به "لحظه وحشتناک پرت شدن راننده روی سقف خودرو!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لحظه وحشتناک پرت شدن راننده روی سقف خودرو!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید