فیلم های اکران آنلاین در جشن حافظ داوری می شوند

به گزارش صنایع 90، دبیر جشن سینمایی حافظ از اعمال تغییراتی در قوانین داوری فیلم های سینمایی پس از شروع اکران آنلاین بعضی از آثار سینمایی طی ماه های اخیر اطلاع داد.

فیلم های اکران آنلاین در جشن حافظ داوری می شوند

به گزارش گروه فرهنگی صنایع 90، در حالی که بخش سینمایی جشن حافظ به داوری فیلم های اکران شده در یک سال اختصاص داشت، اما با شروع اکران آنلاین در سینمای ایران، ستاد این جشن تغییراتی در قوانینش لحاظ کرد.

امید معلم دبیر جشن حافظ درباره این تغییرات گفت: سال جاری به دلیل شیوع ویروس کرونا و مسائل پیش آمده، ما نیز در جشن حافظ تصمیم گرفتیم که اکران آنلاین فیلم ها را در قوانین جشن لحاظ کنیم. از این پس داوری های جشن حافظ شامل اکران اینترنتی فیلم ها نیز می گردد. به همین منظور فیلم هایی که فقط نمایش اینترنتی دارند و در سالن های سینما به نمایش درنمی آیند داوری خواهند شد.

وی ادامه داد: با افزودن این بند آثار بیشتری را مورد آنالیز و داوری در جشن حافظ قرارخواهیم داد. این بند شامل فیلم هایی با پروانه ساخت سینمایی خواهد شد که تا تاریخ تعیین شده از سوی جشن حافظ در سالن های سینما و یا به صورت اینترنتی نمایش داده شده اند.

دبیر جشن سینمایی حافظ تاکید نمود: امیدواریم جشن حافظ از این طریق بتواند از این اتفاق تازه در سینمای ایران (اکران آنلاین) حمایت کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 8 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sanaye-90.ir شناسه مطلب: 998

به "فیلم های اکران آنلاین در جشن حافظ داوری می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیلم های اکران آنلاین در جشن حافظ داوری می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید