شرایط ثبت نام ایران خودرو اعلام شد، چه کسانی می توانند در طرح تازه شرکت نمایند؟

به گزارش صنایع 90، اگرچه ایران خودرو اعلام نموده بود در مرحله دوم طرح یکپارچه خودرو شرکت نمی کند، اما قرار است در تاریخ 16 اردیبهشت از طرح خودرویی خود رونمایی کند و 7 محصول پرطرفدار خود را مجددا در بازار عرضه کند. اما شرایط ثبت نام ایران خودرو چیست؟

شرایط ثبت نام ایران خودرو اعلام شد، چه کسانی می توانند در طرح تازه شرکت نمایند؟

به گزارش تجارت نیوز، طرح پیش فروش ایران خودرو تنها مربوط به مادران دارای دو فرزند و بیشتر است و افراد عادی را در بر نمی گیرد. بر این اساس، ایران خودرو در نظر دارد که بر اساس طرح جوانی جمعیت، 7 خودروی پرطرفدار خود را عرضه کند.

شرایط ثبت نام ایران خودرو چیست؟

قرار است در تاریخ 16 اردیبهشت ماه دومین مرحله از طرح فروش یکپارچه سامانه خودرو برگزار گردد. اما از چندی قبل ایران خودرو بیان کرد که در این مرحله شرکت نمی کند و اکنون بیان کرده که طرحی که در 16 اردیبهشت ماه اجرا می گردد، طرح پیش فروش 7 محصولی است که قرار است در قالب طرح جوانی جمعیت انجام گردد.

بر این اساس تنها مادرانی که از تاریخ 8 آبان 1400 به بعد دارای فرزند دوم و بیشتر شده باشند می توانند در طرح پیش فروش ایران خودرو شرکت نمایند. در اطلاعیه این شرکت آمده است که متقاضیانی که در سامانه یکپارچه خودرو ثبت نام کرده و اسامی آن ها به عنوان بخش سوم اولویت تابستان 1402 به این شرکت اعلام شده و برای آن ها از طرف ایران خودرو پیامک ارسال شده است، می توانند در این طرح شرکت نمایند.

اسامی خودرو های طرح پیش فروش ایران خودرو

در طرح پیش فروش ایران خودرو، 7 محصول عرضه می گردد. دناپلاس اتوماتیک، پژو 207 دستی سقف فلزی، پژو 207 اتوماتیک، سورن پلاس بنزینی و دوگانه سوز و هایما اس 7 و اس 5 اتوماتیک در این طرح عرضه می گردد.

آنگونه که در اطلاعیه ایران خودرو آمده است، قیمت اعلام شده در این اطلاعیه نهایی نیست و کمتر از 50 درصد قیمت نهایی محصول است. قیمت نهایی خودرو در این طرح، بر اساس آخرین قیمت محصول در زمان تحویل محاسبه می گردد.

اما متقاضیان باید چه مبلغ پیش پرداخت برای حضور در این طرح پرداخت نمایند؟ بر اساس جدول منتشر شده در سایت ایران خودرو، پیش پرداخت دناپلاس 217 میلیون تومان است. مبلغ علی الحساب پژو 207 دستی 127 میلیون تومان و پژو 207 اتوماتیک 167 میلیون تومان است. متقاضیان خرید سورن پلاس بنزینی و دوگانه سوز هم باید به ترتیب 132 و 149 میلیون تومان به عنوان پیش پرداخت واریز نمایند. مبلغ علی الحساب هایما s7 و s5 هم به ترتیب 348 و 331 میلیون تومان است.

نکته مهم درباره طرح پیش فروش نو ایران خودرو این است که متقاضیان تنها باید چهار ماه در انتظار دریافت خودروی خود بمانند. چون این طرح 16 اردیبهشت ماه شروع می گردد و وعده داده شده که همه خودرو ها شهریور سال جاری به برندگان تحویل داده گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 11 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 11 اردیبهشت 1402 گردآورنده: sanaye-90.ir شناسه مطلب: 2262

به "شرایط ثبت نام ایران خودرو اعلام شد، چه کسانی می توانند در طرح تازه شرکت نمایند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط ثبت نام ایران خودرو اعلام شد، چه کسانی می توانند در طرح تازه شرکت نمایند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید