در خانه باشگاه بوکس هوشمند بسازید ، از ردیاب سلامتی تا ویدئوهای آموزشی

به گزارش صنایع 90، بسیاری از علاقه مندان به ورزش حرفه ای بوکس به علت عدم دسترسی به مربی یا مسائل مشابه، از ادامه این ورزش منصرف می شوند، اما جالب است بدانید که به لطف تکنولوژی می توان در خانه باشگاه بوکس افتتاح کرد.

در خانه باشگاه بوکس هوشمند بسازید ، از ردیاب سلامتی تا ویدئوهای آموزشی

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، باشگاه بوکس هوشمند موسوم به FightCamp از برترین سیستم هایی است که برای کمک به ورزش حرفه ای بوکس در دسترس است.

FightCamp برای وزن های سنگین و بوکسورهای تازه کار به طور یکسان امکاناتی خاص را طراحی کرده است که به کاربران امکان تمرین کامل بوکس و کیک بوکسینگ در خانه را ارائه می دهد.

این سیستم هوشمند در طول زمان آموزش در کنار کاربران است و شامل یک کیسه بوکس هوشمند دستبند ورزشی، دستکش و مچ بند تمرین می شود.این ابزارها همگی به ردیاب های هوشمند سلامتی و ورزشی مجهزند و در نتیجه بازخورد زمان واقعی تمرینات را با استفاده از برنامه FightCamp، برنامه های آموزشی و ویدیوهای تمرین ارائه می دهند.

کل بسته فیزیکی و اموزشی 995 دلار قیمت دارد و با خرید عضویت ماهانه می توان برنامه های دقیقتری دریافت کرد.نکته مهم در مورد این باشگاه هوشمند امکان ردیابی و تحلیل حرکت ورزشی با کمک اپلیکیشن هوشمند است. درواقع کاربران می توانند با نصب اپلیکیشن روی گوشی های خود برنامه ورزشی خود را پیگیری کنند.

منبع: انتخاب
انتشار: 13 دی 1401 بروزرسانی: 13 دی 1401 گردآورنده: sanaye-90.ir شناسه مطلب: 2211

به "در خانه باشگاه بوکس هوشمند بسازید ، از ردیاب سلامتی تا ویدئوهای آموزشی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در خانه باشگاه بوکس هوشمند بسازید ، از ردیاب سلامتی تا ویدئوهای آموزشی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید