بانک مهر اقتصاد در سپه ادغام شد

به گزارش صنایع 90، مدیرعامل بانک سپه از برگزاری مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده سالیانه و مجمع فوق العاده ادغام بانک مهر اقتصاد اطلاع داد.

بانک مهر اقتصاد در سپه ادغام شد

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری صنایع 90 از بانک سپه، بانک مهر اقتصاد، به عنوان دومین بانک نظامی در بانک سپه ادغام شد. این ادغام در پی برگزاری مجمع عمومی بانک مهر اقتصاد انجام شد. پیش از این، بانک حکمت نیز در بانک سپه ادغام شده بود.

طرح ادغام پنج بانک و موسسه اقتصادی نظامی در بانک سپه با هدف ساماندهی شبکه بانکی کشور از اواخر سال 97 شروع شده و گام به گام در حال اجراست.

مدیرعامل بانک سپه، از برگزاری مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده سالیانه و مجمع فوق العاده ادغام بانک مهر اقتصاد اطلاع داد و گفت: با برگزاری این مجمع، پس از بانک حکمت ایرانیان این دومین بانک وابسته به نیرو های مسلح است که طی هفته جاری به طور رسمی در بانک سپه ادغام شد.

محمدکاظم چقازردی اضافه نمود: با برگزاری مجامع ادغام بانک مهر اقتصاد تا به امروز بیش از 769 شعبه و افزون بر هشت هزار و 800 نفر پرسنل به بانک سپه اضافه نموده شده و در چارچوب قوانین و مقررات ابلاغی بانک به صورت یکپارچه آماده خدمت رسانی به آحاد مردم است.

وی ادامه داد: در پی اعلام رئیس کل بانک مرکزی مبنی بر برگزاری مجامع بانک های حکمت ایرانیان و مهر اقتصاد در هفته جاری، بانک سپه با هماهنگی وزارت امور اقتصادی و دارایی، بانک مرکزی، ستاد کل نیرو های مسلح و سازمان بورس و اوراق بهادار، زمینه برگزاری مجامع این دو بانک را فراهم کرد و در دومین گام مجامع مربوط به بانک مهر اقتصاد با حضور اکثریت سهامداران روز دوشنبه (دوازدهم خردادماه 99) برگزار گردید.

چقازردی اظهار کرد: از روز سه شنبه (سیزدهم خردادماه) امسال شعب بانک سابق مهر اقتصاد با تابلو های بانک سپه آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی هستند.

وی گفت: بانک سپه همه تمهیدات اجرایی شامل عملیات حوزه شعب، به کارگیری نرم افزار واسط برای ارائه خدمات مشتریان، نصب تابلو های بانک سپه، صدور احکام همه مسئولان و پرسنل شعب از سوی بانک سپه، ابلاغ راهبرد ها و دستورالعمل های اجرایی بانک سپه متناسب با ساختار مصوب هیئت مدیره بانک سپه را انجام داده است.

مدیرعامل بانک سپه ابراز امیدواری کرد با هماهنگی به عمل آمده مجامع سایر بانک های ادغام شونده طبق برنامه ریزی زمان بندی شده به زودی انجام گردد.

4129/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 11 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sanaye-90.ir شناسه مطلب: 1058

به "بانک مهر اقتصاد در سپه ادغام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بانک مهر اقتصاد در سپه ادغام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید