اپلیکیشن کاربردی ویژه مهندسان ناظر ساختمان طراحی شد

به گزارش صنایع 90، اپلیکیشن کاربردی ناظر، برای افزایش کیفیت و نظرات مهندسان ناظر ساختمان توسط پژوهشگران دانشگاه بیرجند طراحی شد.

اپلیکیشن کاربردی ویژه مهندسان ناظر ساختمان طراحی شد

جهت دریافت خدمات تعمیرات ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید.

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی صنایع 90 به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، اپلیکیشن کاربردی ناظر، برای افزایش کیفیت و نظرات مهندسان ناظر ساختمان توسط پژوهشگران دانشگاه بیرجند طراحی شد.

اپلیکیشن ناظر یک ابزار کاربردی و با کیفیت برای مهندسان ناظر ساختمان است که سرعت نظارت را افزایش داده و امکانات متعددی را در اختیار ناظر ساختمان قرار می دهد.

ساخت چک لیست مخصوص هر پروژه متناسب با ویژگی ها و سیستم های به کار رفته در پروژه، وجود مجموعه چک لیست های حرفه ای و دقیق، ثبت تعداد نامحدودی پروژه و در اختیار داشتن اطلاعات تمامی پروژه های نظارت روی تلفن همراه، امکان ایجاد لیست مخاطبان اختصاصی برای هر پروژه، ایجاد دفترچه یادداشت اختصاصی برای هر پروژه و مشاهده آمار درصد پیشرفت چک لیست ها بخشی از امکانات این اپلیکیشن کاربردی است.

این اپلیکیشن در حال حاضر دارای دو بخش چک لیست های ناظر تأسیسات مکانیکی و چک لیست های ناظر تأسیسات گاز است در نسخه های آینده اپلیکیشن بهره گیری از امکانات دیگر نظیر کتابخانه آنلاین مهندسان ناظر و گزارش گیری آنلاین از یادداشت ها پیش بینی شده است.

اپلیکیشنی کاربردی برای محققان و مهندسان حوزه تهیه مطبوع

در حال حاضر متخصصان سازنده این اپلیکیشن، مشغول توسعه و ارتقای محصولات دیگری نظیر اپلیکیشن پلی نوت (اپلیکیشنی پیشرفته برای ارتقاء امکانات یادداشت برداری در گوشی های همراه) و کامفورت مستر (اپلیکیشنی کاربردی برای محققان و مهندسان حوزه تهیه مطبوع) است.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 22 دی 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: sanaye-90.ir شناسه مطلب: 618

به "اپلیکیشن کاربردی ویژه مهندسان ناظر ساختمان طراحی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اپلیکیشن کاربردی ویژه مهندسان ناظر ساختمان طراحی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید