آقایان صبح جمعه به ریش مردم خندیدند!

به گزارش صنایع 90، زاکانی گفت: ریشه ناکارامدی را که مثل اختاپوس چهل سال است به جان مردم افتاده را خشک خواهیم کرد.

آقایان صبح جمعه به ریش مردم خندیدند!

علیرضا زاکانی در راند دوم مناظره در نقد سخنان سایر رقبا، گفت:

امام علی فرمود حکومت امانت است و طعمه نیست. امام خمینی فرمود فرق رژیم طاغوت با ما این ایست که ما باید خدمت کنیم و اگر نکنیم، ما هم طاغوت هستیم. اگر انقلاب نبود. هیچکدام اینجا نبودیم و در جایگاه هایی بودیم که نسبتی با وضع فعلی ما نداشت.

پس ما مثل سناتور ها نباید بشینیم و با هم حرف بزنیم. ما حق نداریم در استخر آن ها شنا کنیم و در فضای آن ها تنفس کنیم چرا که امام گفت آن روز، روز مرگ ماست. من ریشه فساد را خشک خواهم کند. من ریشه دروغ را خواهم کند.

آقای همتی می گوید از بانک مرکزی اخراج شده، اما آقای واعظی آن را خلاف بیان می کند یا اینکه در واکنش به صحبت من که در انتهای سال 98، 1200 میلیارد تومان از بانک صادرات به بانک پاسارگاد به صورت غیر عادی منتقل شده می گوید که درست نیست، اما وزیر اقتصاد آن را تایید می کند یا اینکه درباره نامه اش برای معین نرخ بنزین 5000 تومانی و نفت و گاز 1000 تومانی هم آن را رد می کند حال اینکه نامه رسمی وجود دارد.

آقای همتی شما در حالی صحبت از فیلترینگ می کنید که چندی پیش کامنت های زیر پست های صفحه اینستاگرام خود را بسته بودید و تازه باز کردید. شما حتی جرات روبرو شدن با مردم را ندارید.

آقایان جنگ اقتصادی را به جنگ شادی تبدیل کردند و صبح جمعه به ریش مردم خندیدند. با کفش به چادر زلزله زده ها رفتند. رییس جمهور محترم با ماشین خارجی به کارخانه خودروسازی داخلی رفتند. ریشه ناکارامدی را که مثل اختاپوس چهل سال است به جان مردم افتاده را خشک خواهیم کرد.

منبع: فرارو
انتشار: 27 تیر 1400 بروزرسانی: 27 تیر 1400 گردآورنده: sanaye-90.ir شناسه مطلب: 1732

به "آقایان صبح جمعه به ریش مردم خندیدند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آقایان صبح جمعه به ریش مردم خندیدند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید