10 راز حل نشده در Red Dead Redemption 2

به گزارش صنایع 90، بازی Red Dead Redemption 2 از آن دست از بازی ها محسوب می گردد که جا دارد درباره آن ده ها مقاله نوشته گردد، دنیای این بازی به همان اندازه که بزرگ است، به همان اندازه نیز معما ها و عجایبی مختلفی را در خود جای داده است، قطعا کماکان معما هایی در بازی وجود دارند که توسط بازی کنندگان کشف نشده اند و منتظر هستند تا کسی از روی اقبال یا از روی کنجکاوی دیوانه وار آن ها را پیدا کند، در ادامه این مطلب به 10 تا از عجیب ترین معما های حل نشده این بازی اشاره شده است.

10 راز حل نشده در Red Dead Redemption 2

شایان ذکر است که این مقاله داستان بازی را لو می دهد،

داستانی عجیب از مردی عجیب

شاید عجیب ترین معمای سری محبوب RDR (رد دد ردمپشن) شخصیتی به نام Strange man است، شخصیتی که ابتدا در بازی RDR 1 حضور پیدا کرد، مردی بسیار خوش لباس با کلاهی دراز و عجیب و همچنین سیبیلی آراسته که در مناطق مختلفی از نقشه بازی به جان مارستون مراحل مختلفی را محول می کرد، در واقع هدف این مرد از وظایفی که به جان محول می کرد، این بود که تصمیمات او را در شرایط مختلف مشاهده کند، در نهایت پس از آخرین مرحله او و هنگامی که Strange man خطا های گذشته جان مارستون را طعنه وار بازگو می کرد، ناگهان جان مارستون عصبانی به این مرد عجیب و غریب شلیک کرد، در کمال تعجب برای Strange man اتفاقی نیوفتاد و او فقط جان مارستون را ترک کرد و رفت.

در بازی RDR 2 نیز این مرد عجیب و غریب بر می گردد، اما این بار بسیار عجیب تر و گمراه نماینده تر. اگر به شهر آرمادیلو که در واقع به شهر ارواح تبدیل شده بروید، داستان های عجیبی از مردم می شنوید، بعضی مردم می گویند که که این شهر، شهری شلوغ و بسیار پر رونق بوده که ناگهان مرگ و بیماری آن را فرا گرفته است، عده ای از مردم درباره پیکر مردی صحبت می نمایند که گهگاهی ظاهر می گردد و سپس ناپدید می گردد، مردی بسیار شیک پوش با کلاهی دراز!. در بازی RDR 2 همچنین می توانید کلبه Strange man را نیز پیدا کنید، این کلبه پر است از دست نوشته ها و نقاشی های مختلفی که با توجه به سطح Honor شما در بازی متفاوت هستند، یک سری نقاشی نیمه کاره نیز وجود دارند که البته اگر بعد از مدتی برگردید این نقاشی ها به کامل شدن نزدیک تر می شوند، تا جایی که در آخرین بار این نقاشی های ناقص به طرحی کامل از چهره Strange man تبدیل شده اند، در این حالت اگر به آینه ای که در آن کلبه وجود دارد نگاه کنید، می توانید Strange man را ببینید، ولی اگر برگردید او بلافاصله غیب می گردد. واقعا صحنه ترسناکی است، اینطور نیست؟

در آخر نیز ریشه این مرد عجیب و غریب تعیین نمی گردد، آیا او فرشته ی رانده شده، شیطان، است یا اینکه او خود مرگ است و یا هر چیز دیگری؟ واقعا تعیین نیست، درباره گذشته این موجود تنها این جمله که خودش بر زبان آورد، وجود دارد، او در جواب جان مارستون که گریه کنان به او لعنت می فرستاد گفت که خیلی ها به من لعنت فرستاده اند.

مثل همواره فضایی ها

در اکثر بازی های شرکت راکستار فضایی ها حضور دارند، اما حضور آن ها در بازی RDR 2 بسیار عجیب تر از بقیه بازی ها است، حتی باید این نکته را هم در نظر گرفت که ممکن است بعضی از بیگانگان این بازی هنوز کشف نشده باشند. 2 یوفو تا به حال کشف شده اند، اولی را در یک کلبه خرابه که مربوط به یک فرقه مذهبی است، تنها در ساعت 2 شب می توانید مشاهده کنید، دومی را نیز می توانید در کوه Shann در هنگام شب ببینید، این دو یوفو خیلی شبیه هم هستند و ممکن است یوفو های بیشتری شبیه این دو وجود داشته باشد که هنوز کشف نشده اند.

در مکان به خصوصی در کوه Shann سازه عجیبی وجود دارد، این سازه سنگی متشکل از یک سنگ بزرگ در وسط و 6 سنگ دیگر خوابیده روی زمین است، این 6 سنگ هر کدام به جهت خاصی اشاره دارند، دو تا از این جهت ها همان مکان یوفو هایی است که در بالا به آن ها اشاره شده است، ولی 4 جهت دیگر تعیین نیست به چه چیزی اشاره دارند، فضایی ها، خون آشام ها، گرگینه ها و …؟

گمشده ای به نام پرنسس ایزابو کاتارینا زینس مایستر

اگر در شهر Van Horn کمی به گشت و گذار پرداخته باشید، حتما پوستر این پرنسس را دیده اید، پرنسسی اهل لوکزامبورگ که وقتی فقط 5 سال سن داشته گم شده و حالا 15 سال است که خبری از او نیست، جایزه پیدا کردن او هم 100 دلار است. در فروشگاه شهر ون هورن می توانید کیفی را که روی آن حرف اول نام این پرنسس و همچنین نشان شهر لوکزامبورگ وجود دارد، پیدا کنید، اما این تنها چیزی است که از پرنسس ایزابو وجود دارد، با وجود اینکه در دنیای RDR 2 چهار قاتل سریالی حضور دارند، ممکن است این پرنسس بیچاره نیز طعمه یکی از آن ها بوده باشد، باز با تمام این اوصاف معمای پرنسس ایزابو کاتارینا زینس مایستر در حال حاضر حل نشده باقی مانده است و به نظر نمی رسد که سازندگان آن را بی دلیل قرار داده باشند.

کجایی گاوین؟ گاوین، گاوین …

هر کسی بازی RDR 2 را تجربه باشد، بی شک با گاوین آشنایی دارد، گمشده ای که هرگز پیدا نمی گردد! گمشده ای که دوستش در زمان ها و مکان های مختلف به دنبال او می گردد. داستان گم شدن گاوین را از زبان دوست او، نیگل، می شنوید، او می گوید که آن دو برای آینده ای بهتر به آمریکا آمدند، اما ناگهان صبح یکی از روز ها گاوین برای همواره نیگل را ترک کرد، نیگل بیچاره از آن موقع به دنبال دوست خود می گردد، با توجه به پرش زمانی ای که در بازی RDR 2 اتفاق می افتد، می توان فهمید که نیگل بیچاره و یا شاید دیوانه! 8 سال تمام را به دنبال دوست خود، گاوین، گشته است. گاوین نیز از آن گمشده هایی است که فعلا اثری از او پیدا نشده است.

مرد خرس خوکی!

اگر از پنجره خانه ای در نزدیکی شهر ون هورن وارد خانه شوید با صحنه فجیعی روبرو خواهید شد، در واقع موجودی را خواهید دید که اعضای بدنش هر کدام از یک حیوان تشکیل شده اند، البته این موجود زنده نیست ولی باز با این حال دیدن آن حال به هم زن است. این موجود چند دست، سر خوک و قلب خرس را دارد، همچنین می توان گفت که این موجود می تواند اشاره جالبی به The ManBearPig از سریال South Park باشد. معمایی که حل نشده باقی مانده است در اصل خود این موجود نیست، بلکه خالق این موجود است که هنوز اثری از او وجود ندارد.

زامبی ها در راه اند؟

چند نکته در بازی RDR 2 وجود دارند که ممکن است به بسته الحاقی ای جدید مانند Undead Nightmare که برای بازی RDR 1 عرضه شد، اشاره داشته باشند. در بسته الحاقی مذکور زامبی ها با ماسک های آزتکی و خدای باستانی آن ها ارتباط داشتند، در بازی RDR 2 این ماسک ها را در 3 مکان مختلف می توانید پیدا کنید، همچنین نوشته ای در شهر Blackwater وجود دارد که به آن خدای باستانی که منشأ زنده شدن مردگان است، اشاره می نماید.

یکی دیگر از شواهدی که از حضور زامبی ها در بازی RDR 2 حکایت دارد، در شهر متروکه ای به نام Pleasance وجود دارد، در طویله این شهر متروکه صدا های عجیب و غریبی شنیده می شوند و همچنین در اطراف آن هشدار هایی نیز نصب شده اند (به سبک سریال مردگان متحرک). تمامی 3 نکته ای که در بالا گفته شد ممکن است، اشاره ای به بسته الحاقی بازی RDR 2 باشد، اما از طرفی هم ممکن است که تمامی آن ها تنها ایستر اگ بزرگی از بسته الحاقی Undead Nightmare باشند.

تشریفات آیینی شیطانی

صحنه ای عجیب با نشانه هایی بسیار عجیب تر، سنگ هایی با نوشته های مختلف و جسدی نصفه که ماسکی بر روی صورت دارد، این صحنه را می توانید در نزدیکی شهر Strawberry مشاهده کنید. صحنه هایی شبیه به این نیز در بازی RDR 2 وجود دارند، اما فرق آن ها این است که راز آن ها تعیین شده است، ولی از این صحنه به خصوص کاربران هنوز چیزی نمی دانند. بازی نمایندگان حتی در آنجا سعی نموده اند NPC ها را قربانی نمایند، نتیجه قربانی کردن هر نفر در این مکان متفاوت است، ولی با این حال راز خاص یا الگوریتم ویژه ای هنوز کشف نشده است، نشانه هایی که در صحنه مذکور حضور دارند، در باتلاق های لاگراس نیز قابل مشاهده اند. ممکن است راز این مکان مخوف بالاخره بعد از چند قربانی به خصوص روزی کشف شد.

عناصر فانتزی در دنیای بازی

در غاری که دهانه آن بسته شده صدای مردی را می شنوید، او ادعا می نماید که یک غول است و به خاطر چثه بزرگش در این غار گیر افتاده است، شاید حرف او را باور نکنید، اما بهتر است به شما بگویم که اول سری به کوه Shann بزنید، در آنجا می توانید اسکلت های یک غول را پیدا کنید! پس هیچگاه در RDR 2 زود قضاوت نکنید، زیرا در دنیای آن ناممکنی وجود ندارد.

شواهدی از حضور جادوگر ها در دنیای RDR 2 نیز وجود دارد، در کلبه ای عجیب شما با معجون های مختلفی که شبیه معجون های جادوگران هستند روبرو می شوید، کافی است که یکی از آن ها را بنوشید تا به خواب عمیقی فرو روید و ساعاتی بعد دور از آن کلبه بیدار شوید، همچنین کلبه دیگری وجود دارد که پیرزنی در آن زندگی می نماید، آرتور مورگان معتقد است آن پیرزن بی شک یک جادوگر خبیث است. حضور خون آشام ها نیز در RDR 2 احتیاج به اثبات ندارند، کافیست یک سری سر نخ ها را دنبال کنید تا به قاتل شبانه شهر Saint Denis، یعنی؛ خون آشام برسید، وقتی او را پیدا کردید، می توانید او را بکشید و چاقوی او را بردارید، یا اینکه او را دستگیر کنید و آزمایش های جالبی را روی او اجرا کنید، به یکی از آن آزمایش ها در خصوص بعدی اشاره شده است.

کلیسا آدم کوتوله ها

کلیسایی در این اندازه در منطقه Bayou بازی RDR 2 تنها چیزی که ایجاد می نماید سوأل است. این کلیسا توسط چه کسانی ساخته شده؟ توسط چه کسانی استفاده می شده؟ و … سوالات بی پایانی که تا به حالا هیچ کدامشان جوابی دریافت ننموده اند و تنها چیزی که از آن تعیین است این است که این کلیسا مکان مقدسی است، اثبات آن به خون آشام بر میگردد، اگر خون آشامی را که در شهر Saint Denis پیدا کردید نکشید و دست بسته به این کلیسا بیاورید، او بلافاصله می میرد.

شهاب سنگ سوم

دو شهاب سنگ تا به حالا توسط بازی نمایندگان پیدا شده اند. وقتی که اولین شهاب سنگ را پیدا می کنید، بازی به شما می گوید که 2 شهاب سنگ دیگر نیز وجود دارند، البته بعضی از بازی نمایندگان گزارش داده اند که بازی به آن ها نشان داده که در کل 99 شهاب سنگ وجود دارند! با تمام این اوصاف و سوالاتی که کاربران از شرکت راکستار پرسیده اند، گویا همان 3 شهاب سنگ در بازی حضور دارند، اما نکته اینجاست که جای دو شهاب سنگ تعیین است، ولی شهاب سنگ سوم هنوز پیدا نشده است. با توجه به این که این شهاب سنگ ها قیمت بسیار بالایی دارند و همچنین اگر آن ها را داشته باشید 10 درصد مقاومت شخصیت اصلی در برابر هوای گرم بیشتر می گردد، پیدا کردن شهاب سنگ سوم برای بازی نمایندگان بسیار مهم است. عده ای معتقد هستند که شهاب سنگ سوم ته دریاچه ها افتاده است، عده ای می گویند مربوط به همان یوفو هایی است که هنوز پیدا نشده اند و عده ای هم معتقد هستند که اصلا شهاب سنگ سومی وجود ندارد!

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 2 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sanaye-90.ir شناسه مطلب: 329

به "10 راز حل نشده در Red Dead Redemption 2" امتیاز دهید

21 کاربر به "10 راز حل نشده در Red Dead Redemption 2" امتیاز داده اند | 4.6 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "10 راز حل نشده در Red Dead Redemption 2"

1 دیدگاه

کوروش 7 خرداد 1399

من گاوین را پیدا کردم

پاسخ به کوروش
* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید