پروازهای گران قیمت در دنیا، شاهانه سفر کردن در اوج آسمان

به گزارش صنایع 90، معمولا مسافران می دانند که قیمت پروازهای تجاری بر اساس عوامل معین کننده ای از جمله خط هوایی مورد نظر، شرایط آب و هوا، روز پرواز، تاریخ پرواز، نزدیک بودن به تاریخ عزیمت و غیره معین می گردد. بنابراین با توجه به این موضوع، فکر می کنید چقدر برای پروازهای گران قیمت در دنیا هزینه صرف می گردد؟ این مقاله درباره قیمت پروازها در دنیا و گران ترین پروازها در دنیا است.

پروازهای گران قیمت در دنیا، شاهانه سفر کردن در اوج آسمان

خطوط هوایی سنگاپور سوئیت کلاس، نیویورک به سنگاپور از 14،000 دلار به بالا

خطوط هوایی سنگاپور اولین پرواز سوئیت کلاس خود را در سال 2007 معرفی کردند. این کلاس شامل شام یا ناهار خوشمزه، کابین خصوصی و صندلی است که به یک تخت راحت تبدیل می گردد. در سالن یک وعده شام را در 3 مرحله می خورید. حمام های عریض و زیبا، لباس خواب های لوکس و قهوه با کیفیت بالا، فقط تعدادی از امکانات موجود در این پرواز بی نظیر است که مسافرین این کلاس دریافت می نمایند. هنگامی که شما آماده استراحت و خواب هستید، اتاق شما به یک اتاق خواب با تخت راحت و بزرگ تبدیل می گردد. هر وعده غذایی در یک سالن مجلل و انحصاری صرف می گردد و میز غذای مخصوص برای شما آماده می گردد. این مجموعه شامل میز ناهار خوری و صفحه نمایش 23 اینچی با سیستم تفریح است. لیست نوشیدنی های این پرواز فوق العاده است. این مقاله درباره قیمت پروازها در دنیا، پروازهای گران قیمت در دنیا و گران ترین پروازها در دنیا است.

فرست کلاس Qantas، لس آنجلس به ملبورن 14،974 دلار

سالن بین المللی بیزینس Qantas به مسافران صندلی های چرمی و شومینه گرم و راحت ارائه می دهد. هنگامی که شما برای صرف غذا آماده می شوید و به سالن غذا خوری می روید، به شما یک ملافه واقعا تمیز، پد کنترل تمام لمسی با تشکی از پوست گوسفند می دهند. سیستم های تفریح لمسی و طیف گسترده ای از نوشیدنی ها مطابق میل شما موجود است و نیل پری، آشپز مشهور آشپزخانه های پخت و پز جذابیت اصلی پرواز را برای شما به ارمغان می آورد. در فرودگاه های بین المللی سیدنی و ملبورن، شما غافلگیرانه و به مدت یک ساعت قبل از عزیمت و پرواز، به منطقه اختصاصی بازرسی اولیه منتقل خواهید شد. این مقاله درباره قیمت پروازها در دنیا، پروازهای گران قیمت در دنیا و گران ترین پروازها در دنیا است.

لس آنجلس به توکیو با خطوط هوایی ژاپن، 16،000 دلار

این سوئیت های فرست کلاس با اثاثیه و لوازم جانبی چرمی احاطه شده است و تشکی مخصوص نیز برای استراحت شما آماده می باشد. با یک صفحه نمایش 23 اینچی در تخت خواب سرگرم خواهید شد و برای فضای ذخیره سازی وسایل فردی تان اصلا نگران نباشید زیرا فضا به میزان کافی در این پرواز موجود است. منوی خوراکی، شامل یک سرویس از غذاهای غربی و سرویسی از سوشی های ژاپنی است. این مقاله درباره قیمت پروازها در دنیا است.

نیویورک به سنگاپور، Virgin Atlantic فرست کلاس، 20،000 دلار

کابین مشکی مات که از نوع پیله ابریشم است برای مسافران فرست کلاس موجود است که در صورت انتخاب این گزینه، کابین های فرست کلاس ویرجین آتلانتیک سفر بی نظیر و ویژه ای را در آسمان برای شما فراهم می نماید. نور خورشید ملایم در طول کل سفر، فضای آرامی را بوجود می آورد. صندلی ها 22 اینچ پهنا دارند اما با لمس یک دکمه به یک تخت 6 فوتی تبدیل می شوند. کابین های فردی خصوصی هستند و دارای صفحه نمایش های تفریح فردی می باشند. گران ترین این نوع پروازها از JFK به سنگاپور است.

نیویورک به سنگاپور، فرست کلاس سوئیس ایر، 22،265 دلار

خطوط هوایی سوئیس به این فرست کلاس ها عنوان خانه شما در بالای ابرها را داده اند. مسافران فرست کلاس برای سوار شدن در اولویت هستند و می توانند بدون انتظار به سمت هواپیما بروند و محموله های سنگین تری را با این پرواز حمل نمایند و این کار را به صورت بارگیری سریع انجام دهند. بعلاوه برای مسافران فرست کلاس این پرواز لباس های خواب مجلل رایگان با امکانات لوکس فراهم شده است. منوی غذای لذیذ با نوشیدنی های مختلف به خوبی ترکیب شده است.

هنگ کنگ به نیویورک، Cathay Pacific فرست کلاس، 26،572 دلار

این پرواز دارای خدمات فرست کلاس برتر و یک ردیف 3 تایی منحصر به فرد است. تنظیم کابین به مهمانان اجازه می دهد فضای بیشتری را برای استراحت کردن در یک تخت بزرگ و تماشای یک صفحه نمایش تخت داشته باشند. سوئیت فرست کلاس در هواپیماهای بوئینگ 777-300 وجود دارد.

نیویورک به پکن با هواپیمایی کره 27،000 دلار

صندلی های فرست کلاس در هواپیماهای کره ای دارای توانایی های 100٪ برای خم شدن با پد کنترل لمسی است. یک پارتیشن ضخیم مسافر را از گوشه دیوار چوبی جدا می نماید. سرویس غذاهای برتر مرکوری برای هواپیما، غذاهای شرقی و نوشیدنی های بی عیب و نقص، تجربه ای برتر از بقیه لذت ها است.

لس آنجلس به دبی. فرست کلاس هواپیمایی امارات 30،000 دلار به بالا

شاید یکی از شناخته شده ترین پرواز های فرست کلاس در اختیار هواپیمایی امارات باشد. در پرواز های A380s، A340-500s و 777 مجموعه های خصوصی ای وجود دارد که تخت های تشک دار، میز های با شکوه، امکانات خاص پرواز و مینی بارهای فردی کاملی را ارائه می دهد.

نیویورک به هنگ کنگ با هواپیمایی لوفت هانزا 43،535 دلار برای سفر دور

این هواپیمای آلمانی دستیارهای شخصی، رطوبت سازهای هوایی و کیت های آرایشی را ارائه می دهد که واقعا لوکس هستند و توجه شما را جلب می نماید. این پرواز یک منوی غذایی ستاره دار میشلین ارائه می دهد که رتبه پنج ستاره Skytrax را دارد. صندلی مستقل آن ها با تنظیم رخت خواب واقعا راحت هستند و می تواند در پرواز بین قاره ای استفاده گردد. پرواز ترجیحی، خدمات اتومبیل کالسکه ای، فضای زیاد و چوب لباسی برای لباس تنها چندین فایده این سفر است. مثلا تهیه خاویار با منوهای سر آشپز مشهور عوامل موثر برای کسب امتیاز 5 ستاره پرواز فرست کلاس است.

مقر راه هوایی اتحاد، نیویورک-ابوظبی. آغاز از 64،000 دلار

مقر به وسیله حامی لوکس خلیج پنت هاوسسه اتاقه نام گذاری شده است. قیمت بلیط شما شامل یک کابین 125 فوت مربع ای و بعلاوه انتقال با اتومبیل کالسکه ای است. مقر در پی یک هتل پنج ستاره ای برای پیشنهاد دادن است. مسافران از خدمات یک مسافرت VIP خصوصی لذت می برند که همه چیز شخصی شما را مورد آنالیز قرار می دهد و ورود، نقل و انتقال با ماشین کالسکه ای و موارد دیگر را سازماندهی می نمایند. پس از ورود پیش خدمت به شما سلام می نماید، کسی که در طول پرواز به او احتیاج خواهید داشت و او به شما یاری خواهد نمود. سرآشپز هر چیزی را که شما میل داشته باشید از منوی غذایی برای شما آماده می نماید و یا از منو برای مورد دیگری استفاده می نماید. این تنها پرواز 3 اتاقه در آسمان است و می تواند فضایی برای دو مهمان فراهم کند. طراحان داخلی، تخصص خود را برای طراحی محل اقامت ارائه دادند و جزئیات هر کدام از صندلی های چرمی را مشابه آنچه در ماشین فراری یافت می شد ساختند و بعلاوه یک میز ناهار خوری و کابینت برای نوشیدنی های سرد قرار دادند. تلویزیون 32 اینچی صفحه تخت را از دست ندهید. کابین شما بعلاوه دارای یک حمام اختصاصی با امکانات لوکس، دوش و حوله های لوکس بلند است. در اتاق خواب یک تخت دو نفره، ملافه پنبه ای مصری وجود دارد و صبحانه در تختخواب به وسیله پیش خدمت قابل اعتماد از شما میزبانی می گردد. گرانترین مقصد ابوظبی از نیویورک پرواز مقر است که یکی از گرانترین پرواز های دنیا است.

منبع: همگردی
انتشار: 3 بهمن 1401 بروزرسانی: 3 بهمن 1401 گردآورنده: sanaye-90.ir شناسه مطلب: 2222

به "پروازهای گران قیمت در دنیا، شاهانه سفر کردن در اوج آسمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پروازهای گران قیمت در دنیا، شاهانه سفر کردن در اوج آسمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید