مجموعه تاریخ جامع ایران و هزاره های گمشده توصیه مشاور دایره المعارف بزرگ اسلامی

به گزارش صنایع 90، دکتر کیانوش کیانی هفت لنگ، مشاور مرکز دایره المعارف بزرگ اسلامی درباره دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران به خبرنگاران گفت: ما همه دلتنگ ورق زدن کتاب در نمایشگاه فیزیکی هستیم و امیدواریم که هر چه زودتر این ایپدمی کووید 19 از بین برود و باز بتوانیم در نمایشگاه فیزیکی کتاب ببینیم و کتاب خریداری کنیم.

مجموعه تاریخ جامع ایران و هزاره های گمشده توصیه مشاور دایره المعارف بزرگ اسلامی

او اضافه کرد: در این شرایط برگزار کردن نمایشگاه مجازی کتاب فرصت خوبی است که تماشا و خرید کتاب ها به صورت مجازی امکانپذیر شده است. البته تخفیف های نمایشگاه هم مشوق خوبی برای خرید کتاب است. من به دوستداران مطالعه کتاب های تاریخی از جمله مجموعه تاریخ جامع ایران را توصیه می کنم که کار ارزشمندی از گروه زیادی از پژوهشگران، تاریخ نگاران و استادان دانشگاه در مرکز دایره المعارف بزرگ اسلامی و از مرجعیت برخودار است و منابع زیادی در تدوین و تالیف آن استفاده شده است.

مشاور مرکز دایره المعارف بزرگ اسلامی بیان نمود: همچنین کتاب هزاره های گمشده نوشته پرویز رجبی را توصیه می کنم. زیرا زنده یاد پرویز رجبی، مترجم و پژوهشگری برجسته و کم نظیر با تسلط بر چند زبان بود و در تالیف کتاب هایش از منابع بسیاری بهره گرفته بود که از لحاظ علمی ارزش بالایی دارند. ضمن این که سبک نگارش و پرداخت مطالب کتاب از شیوایی و شیرینی خاصی برخودار است و در کنار این موارد، همیشه حاشیه ای هم بر تاریخ نوشته که آن را با مسائل روز پیوند زده است، مسائلی که امروز هم با آن درگیر هستیم.

دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران تا دهم بهمن 1400 دایر است و علاقه مندان می توانند کتاب های مورد نظر خود را با 20 درصد تخفیف و پست رایگان تهیه کنند.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 29 اسفند 1400 بروزرسانی: 29 اسفند 1400 گردآورنده: sanaye-90.ir شناسه مطلب: 2015

به "مجموعه تاریخ جامع ایران و هزاره های گمشده توصیه مشاور دایره المعارف بزرگ اسلامی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجموعه تاریخ جامع ایران و هزاره های گمشده توصیه مشاور دایره المعارف بزرگ اسلامی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید