فروش فوق العاده دو محصول سایپا به چهارشنبه موکول شد

به گزارش صنایع 90، گروه خودروسازی سایپا قرار بود که از ساعت 14 امروز (سه شنبه) طرح فروش فوق العاده دو محصول خود را برای متقاضیان عادی و مادران آغاز کند اما تعداد زیادی از مشتریان در تماس با این خبرگزاری اعلام کردند که از همان لحظه ابتدایی آغاز فرآیند ثبت نام، سایت فروش گروه خودروسازی سایپا دچار اختلال و از دسترس خارج شد.

فروش فوق العاده دو محصول سایپا به چهارشنبه موکول شد

فروش فوق العاده دو محصول شاهین و کوییک آر پلاس اتومات که از قرار بود از ساعت 14 امروز (سه شنبه) آغاز شود، به سبب از دسترس خارج شدن سایت فروش گروه خودروسازی سایپا به فردا (چهارشنبه) موکول شد.

به گزارش ایسنا، گروه خودروسازی سایپا قرار بود که از ساعت 14 امروز (سه شنبه) طرح فروش فوق العاده دو محصول خود را برای متقاضیان عادی و مادران آغاز کند اما تعداد زیادی از مشتریان در تماس با این خبرگزاری اعلام کردند که از همان لحظه ابتدایی آغاز فرآیند ثبت نام، سایت فروش گروه خودروسازی سایپا دچار اختلال و از دسترس خارج شد.

در ابتدا به نظر می رسید که به سبب هجوم تقاضا برای ثبت درخواست در ساعت های اولیه آغاز ثبت نام، سایت از دسترس خارج شده باشد اما این اختلال همچنان وجود دارد.

برهمین اساس، سایپا اعلام کرده است که به دلیل انجام پاره ای بهبودها، سایت فروش محصولات سایپا برای ساعاتی از دسترس خارج می شود؛ لذا خواهشمند است برای تکمیل فرآیند خرید وکالتی خودرو فردا مورخ 1401/11/5 به سایت مراجعه کنید.

منبع: عصر ایران
انتشار: 9 بهمن 1401 بروزرسانی: 9 بهمن 1401 گردآورنده: sanaye-90.ir شناسه مطلب: 2226

به "فروش فوق العاده دو محصول سایپا به چهارشنبه موکول شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فروش فوق العاده دو محصول سایپا به چهارشنبه موکول شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید