طراحی اولیه دوربین هفت تایی شیائومی با مکانیزم پاپ آپ منتشر شد

به گزارش صنایع 90، طراحی اولیه گوشی جدید شیائومی با مکانیزم پاپ آپ و دوربین هفت تایی منتشر شد.

طراحی اولیه دوربین هفت تایی شیائومی با مکانیزم پاپ آپ منتشر شد

جهت دریافت مشاوره خدمات آموزش طراحی کاتالوگ از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ کاتالوگ های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

به گزارش خبرنگار ، طراحی های اولیه یکی از جالب ترین بخش های اخبار فناوری هستند، زیرا در آن ها هیچ محدودیتی وجود ندارد و طراحان تمام خلاقیت خود را بدون در نظر دریافت قیمت و زمان ساخت روی برگه پیاده می نمایند. در واقع می توان این طراحی های جالب را دروازه ای دانست که به سوی خلاقیت واقعی طراحان یک شرکت که بدون در نظر دریافت هیچ محدودیتی ایجاد می گردد. اکنون به تازگی الگوی اولیه ای در فضای مجازی منتشر شده است که اطلاعات جالبی در دسترس ما قرار می دهد. این طراحی اولیه برای شرکت چینی پرآوازه شیائومی است.

شیائومی به تازگی تصویری از طراحی اولیه یکی از گوشی های خود منتشر نموده است. گفته می گردد این طراحی اولیه که نقشه ای از طراحی جدید دوربین پاپ آپ را به ما نمایش می دهد اخیراً توسط CNIPA (اداره ملی مالکیت معنوی چین) مجوز خود را دریافت نموده است. شاید بگویید تا به امروز طراحی های زیادی برای این مسئله صورت گرفته، اما باید بگوییم که طراحی مورد نظر، هر دو دوربین جلو و عقب را در همان مکانیزم پاپ آپ قرار می دهد. در ادامه این طراحی را مشاهده می کنید؛ آبی جلو گوشی و طوسی پشت آن است.

این الگو ها سه نسخه مختلف از این طراحی را به ما نشان می دهند. در همه طراح ها دوربین سلفی دوگانه واقع شده است اما دوربین پشت تغییر می نماید. اولین گزینه با دو دوربین شروع به کار نموده است و هر چقدر جلوتر می رویم و الگو های دیگر را نگاه می کنیم شاهد افزایش تعداد دوربین ها هستیم تا جایی که به پنج دوربین در کنار یکدیگر می رسیم. در نتیجه شیائومی میخواهد گوشی با دوربین هفت تایی فراوری نمایند که در دو طرف مکانیزم پاپ آپ آن قرار دارند.

در این طراحی جدید می توانیم ببینیم که مکانیزم پاپ آپ واقعی بسیار عریض است و بیشتر فضای بالای صفحه را اشغال می نماید. شاید این مسئله برای برخی قابل قبول نباشد، زیرا بیرون زدن چنین قسمتی از بالای تلفن همراه می تواند باعث گردد طراحی گوشی زیبا به نظر نرسد. البته نباید این مسئله را فراموش کنیم که این ها تنها یک سری الگوی اولیه هستند که ممکن است هیچگاه به جهان واقعی راه پیدا ننمایند. اما مطمئناً جالب است که ببینیم چگونه شیائومی می تواند تعداد زیادی از سنسور ها را در چنین فضای باریکی قرار دهد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 21 بهمن 1398 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: sanaye-90.ir شناسه مطلب: 697

به "طراحی اولیه دوربین هفت تایی شیائومی با مکانیزم پاپ آپ منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طراحی اولیه دوربین هفت تایی شیائومی با مکانیزم پاپ آپ منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید