سعید معروف: مقابل کره جنوبی چیزی برای از دست دادن نداریم

به گزارش صنایع 90، کاپیتان تیم ملی والیبال با بیان این که بازی بسیار مهمی برابر کره جنوبی داریم، تاکید نمود: باید در این مسابقه پیروز شویم و چیزی برای از دست دادن نداریم.

سعید معروف: مقابل کره جنوبی چیزی برای از دست دادن نداریم

به گزارش خبرنگاران، سعید معروف پس از پیروزی سه بر صفر ایران مقابل چین و صعود به مرحله نیمه نهایی به عنوان صدرنشین گروه، اضافه نمود: امروز هر دو تیم ایران و چین از صعود به مرحله نیمه نهایی مطمئن بودند. به همین دلیل، همه جنگندگی و نمایش بهتری در دور بعدی مسابقات از دو تیم ایران و چین خواهند دید.

وی درباره ملاقات با کره جنوبی در مرحله نیمه نهایی نیز گفت: بازی مهمی برابر کره داریم که باید پیروز شویم و چیزی برای از دست دادن نداریم.

کاپیتان تیم ملی والیبال تاکید نمود: زمان کافی برای فکر کردن درباره بازی بعدی داریم. آدینه استراحت می کنیم و برای ریکاوری بدنی و ذهنی، فرصت خوبی داریم.

وی با بیان این که کره ای ها در دفاع خیلی خوب هستند، ادامه داد: شهریورماه امسال بازی سختی با کره در قهرمانی آسیا در تهران داشتیم و اینجا در نیمه نهایی انتخابی المپیک نیز انتظار بازی سختی برابر این تیم داریم.

معروف تاکید نمود: قبلاً هم گفتم تیم ایران در فرم و شرایط خیلی خوبی قرار گرفته است و فکر می کنم تیم قدرتمندی داریم و هیچ مسئله ای برای مسابقه با کره نخواهیم داشت.

کاپیتان تیم ملی والیبال درپاسخ به پرسش خبرنگاری، مبنی بر این که شرایط سیاسی ایران به نظر ناپایدار می رسد، آیا نگرانی ندارید؟ گفت: من فکر نمی کنم که شرایط سیاسی ایران ناپایدار باشد. ما فعلاً در یک تورنمنت سخت هستیم و با توجه به اینکه اینجا در چین حضور داریم و به دلیل اهمیت بسیار بالای این رقابت ها، خبرها را خیلی دنبال نمی کنیم و تمام تمرکزمان روی این مسابقات است و اینکه پیروز شویم سهمیه المپیک را به دست بیاوریم. برای مسائل غیر از ورزش و رقابت های انتخابی المپیک، قطعاً در زمان دیگری وقت فکر کردن داریم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 9 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sanaye-90.ir شناسه مطلب: 750

به "سعید معروف: مقابل کره جنوبی چیزی برای از دست دادن نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سعید معروف: مقابل کره جنوبی چیزی برای از دست دادن نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید