سازمان انرژی اتمی: دوربین نظارتی در مرکز غنی سازی نطنز فعال نیست

به گزارش صنایع 90، سازمان انرژی اتمی، فعال بودن دوربین نظارتی برای ثبت و ضبط فعالیت ها و در راستای توافق ایران و آژانس بین المللی انرژی اتمی در مرکز غنی سازی شهید احمدی روشن (نطنز) را رد کرد.

سازمان انرژی اتمی: دوربین نظارتی در مرکز غنی سازی نطنز فعال نیست

به گزارش خبرنگاران، سازمان انرژی اتمی آدینه شب در اطلاعیه ای توضیح داد: در روزهای اخیر بهروز کمالوندی سخنگوی سازمان انرژی اتمی ایران در گفت وگو با یکی از خبرگزاری ها از توافق داوطلبانه ایران با آژانس برای فعال سازی و نصب مجدد 10 دوربین در تاسیسات اصفهان اطلاع داد.

در این اطلاعیه آمده است: در حالی که بهروز کمالوندی در این گفت وگوی تصویری از توافق داوطلبانه ایران با آژانس برای فعال سازی 10 دوربین در تاسیسات اصفهان صحبت نموده است؛ تعدادی از خبرگزاری ها به فعال سازی دوربین ها در نطنز اشاره کردند.

در اطلاعیه سازمان انرژی اتمی تصریح شده است: کمالوندی در این گفت وگوی تصویری که فیلم کامل آن نیز موجود است؛ در خصوص نصب دوربین در اصفهان صحبت نموده است که تنها در یک بخش از مصاحبه سهواً بجای تاسیسات اصفهان از نطنز یاد شد و بعضی رسانه ها نیز به اشتباه از نصب دوربین در تاسیسات نطنز اطلاع دادند.

سازمان انرژی اتمی در این اطلاعیه اضافه نمود: این در حالی است که اساساً هیچ گونه دوربین نظارتی برای ثبت و ضبط فعالیت ها و در راستای توافق ایران و آژانس بین المللی انرژی اتمی در مرکز غنی سازی شهید احمدی روشن (نطنز) فعال نیست.

311311

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 28 خرداد 1402 بروزرسانی: 28 خرداد 1402 گردآورنده: sanaye-90.ir شناسه مطلب: 2283

به "سازمان انرژی اتمی: دوربین نظارتی در مرکز غنی سازی نطنز فعال نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سازمان انرژی اتمی: دوربین نظارتی در مرکز غنی سازی نطنز فعال نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید