رشد 23.2 درصدی درآمد هوآوی در نیمسال اول 2019 نسبت به دوره مشابه سال قبل

به گزارش صنایع 90، شرکت هوآوی نتایج نهایی آنالیز صورت های اقتصادی خود در شش ماهه ابتدایی سال 2019 را اظهار داشت؛ درآمدی بیش از 58.3 میلیارد دلار و افزایش 23.2 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشت داشته و حاشیه سود خالص هوآوی نیز 8.7 درصد ارزیابی شده است.

رشد 23.2 درصدی درآمد هوآوی در نیمسال اول 2019 نسبت به دوره مشابه سال قبل

براساس گفته های رئیس هیئت مدیره شرکت هوآوی، لیانگ هوآ پروژه های هوآوی طبق برنامه از پیش مشخص شده، در حال اجرا است. مدیریت موثر و کارآمد در تمام حوزه ها باعث شده تجارت این شرکت در نیمه اول سال 2019 با پایداری مناسبی در راستا مورد نظر خود پیش برود.

در بخش تجارت تجهیزات مخابراتی، میزان فروش نیمه اول سال 2019 به بیش از 21.2 میلیارد دلار رسیده که رشدی پایدار در فراوری و فروش تجهیزات شبکه های بی سیم، صنایع مخابرات نوری، ارتباطات داده ها، فناوری اطلاعات و سایر محصولات در این حوزه را نشان می دهد. تا به امروز هوآوی 50 قرارداد تجاری توسعه فناوری 5G را با دیگر شرکت ها و دولت ها منعقد نموده و بیش از 150 هزار ایستگاه مخابراتی ارائه دهنده این خدمات را نیز در سراسر جهان به فروش رسانده است.

در بخش کسب و کار تجاری نیز میزان فروش هوآوی به 4.6 میلیارد دلار رسیده است. در این خصوص هوآوی توسعه و تقویت فعالیت خود در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات را در زمینه های مختلف ادامه داده که شامل ارتباطات ابری، هوش مصنوعی، شبکه های دانشگاهی، پایگاه های داده، اینترنت اشیا و محاسبات هوشمند می گردد. این شرکت به تأمین نماینده ای قابل اعتماد برای دولت ها و مشتریان نرم افزاری و نیز مشتریانی که در بخش هایی مانند امور اقتصادی و تجاری، حمل و نقل، انرژی و خودرو فعالیت می نمایند، تبدیل شده است.

در بخش تجارت کالای مصرفی نیز میزان فروش هوآوی در شش ماهه ابتدایی سال 2019 به 32 میلیارد دلار رسیده است. فروش گوشی های هوشمند مجموعه هوآوی به 118 میلیون دستگاه رسیده که رشدی 24 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته را نشان می دهد. همچنین شرکت رشدی قابل توجه در فروش تبلت ها، رایانه های شخصی و تجهیزات پوشیدنی داشته است. هوآوی مقیاس بندی در اکوسیستم تجهیزات خود را شروع نموده تا بتواند با وجود سناریو های مختلف پیش رو، همیشه خدمات خود را بدون کوچکترین اختلال به کاربرانش ارائه دهد. در حال حاضر اکوسیستم سرویس های موبایل هوآوی بیش از 800 هزار توسعه دهنده ثبت شده و 500 میلیون کاربر در سراسر جهان دارد.

در همین زمینه لیانگ هوآ می گوید: درآمد هوآوی تا ماه می به رشد خود ادامه داده و با توجه به ساختاری که در نیمه اول سال بر آن تکیه نموده بودیم، توانستیم حتی بعد از قرار دریافت در لیست سیاه تجاری آمریکا، به رشد خودمان ادامه دهیم. این بدان معنا نیست که در این راه دشواری خاصی نداشتیم. ما توانستیم به اهداف خود برسیم و تنها ممکن است برنامه های آن ها در کوتاه مدت روی ما تأثیر گذاشته باشد.

همچنین لیانگ هوآ درباره اینکه شرکت هوآوی برنامه های گسترده ای در بخش تحقیق و توسعه دارد و چالش های پیش رو را چطور مدیریت می نماید می گوید: ما همچنان در راستا خود باقی می مانیم. کاملاً مطمئنیم که در آینده می توانیم به سرمایه گذاری های خود طبق برنامه های از پیش مشخص شده ادامه دهیم، که یکی از آن ها سرمایه گذاری عظیم 17.4 میلیارد دلار در بخش تحقیق و توسعه در امسال است. ما با این چالش ها روبرو می شویم و مطمئنیم که هوآوی می تواند پس از سپری کردن سخت ترین ها و پشت سر گذاشتن مسائل، به مرحله جدیدی از رشد برسد.

منبع: همگردی
انتشار: 29 شهریور 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sanaye-90.ir شناسه مطلب: 319

به "رشد 23.2 درصدی درآمد هوآوی در نیمسال اول 2019 نسبت به دوره مشابه سال قبل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رشد 23.2 درصدی درآمد هوآوی در نیمسال اول 2019 نسبت به دوره مشابه سال قبل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید