دعوت بریتیش کلمبیا از 56 متقاضی در جدیدترین Tech Draw

به گزارش صنایع 90، بریتیش کلمبیا در 13 جولای 2021 جدیدترین Tech Draw را برگزار نموده و مجموعا برای 56 متقاضی دعوتنامه صادر نموده است.

دعوت بریتیش کلمبیا از 56 متقاضی در جدیدترین Tech Draw

در این پذیرش متقاضیان Skilled Worker و International Graduate در هر دو دسته اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا (EEBC) و Skills Immigration (SI) هدف گرفته شدند. بریتیش کلمبیا بعلاوه به وسیله جهت مهاجرتی Entrepreneur Immigration هم دعوتنامه صادر کرد. متقاضیان هم اینک 30 روز تقویمی زمان دارند تا درخواست خود را برای نامینیشن استانی ارائه کند.

حداقل امتیاز متقاضیان منتخب در این پذیرش 80 بوده است. استان بریتیش کلمبیای کانادا تا به اینجای امسال مجموعا برای 5782 متقاضی دعوتنامه صادر نموده است. اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا یا به اختصار EEBC متقاضیانی را انتخاب می نماید که در سیستم اکسپرس انتری دولت فدرال کانادا پروفایل معتبر دارند. دسته Skills Immigration هم برای کارگران ماهر و نیمه ماهری است که شغلشان در بریتیش کلمبیا با تقاضای بالایی روبروست.

چنانچه علاقه مند به مهاجرت به بریتیش کلمبیا به وسیله Express Entry BC (EEBC) و Skills Immigration هستید در گام نخست باید به وسیله پورتال آنلاین برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا پروفایلی ایجاد کنید و در Skills Immigration Registration System (SIRS) ثبت نام کنید. سپس بر اساس عواملی نظیر سن، تحصیلات، دانش زبانی، سطح تحصیلات سابقه کار، مکان استخدامتان در بریتیش کلمبیا و حقوقتان رتبه بندی می شوید. در صورت تایید می توانید از انتخاب استانی تان برای ارائه درخواست اقامت دائم به وزارت مهاجرت کانادا بهره ببرید.

پذیرش های اکسپرس انتری معمولا هر دو هفته یک بار برگزار می شوند و امکان صدور دعوتنامه تا سقف 5000 نفر در هر پذیرش وجود دارد. بریتیش کلمبیا به وسیله برنامه مهاجرت استانی خود و سایر جهتهای مهاجرتی به صورت هفتگی پذیرش برگزار می نماید.

درباره تک پایلوت بریتیش کلمبیا -Tech Pilot

تک پایلوت - Tech Pilot - برنامه مهاجرت استانی برای جذب سریع نیروی کار و دانشجوی بین المللی مورد احتیاج در بخش تکنولوژی است. متقاضیان باید در یکی از برنامه های مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا ثبت نام نموده باشند و در یکی از 29 شغل واجد شرایط Tech Pilot جاب آفری داشته باشند که تاریخ اعتبار حداقل 12 ماهه داشته باشد.

متقاضیان برای ارائه درخواست مهاجرت به بریتیش کلمبیا به وسیله Skills Immigration یا Express Entry BC باید ابتدا پروفایلی را به وسیله پورتال آنلاین برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا ایجاد کنند و زیرSkills Immigration Registration System (SIRS) ثبت نام کنند.

سپس بر اساس عواملی نظیر سن، تحصیلات، دانش زبانی، سطح تحصیلات سابقه کار، مکان استخدامتان در بریتیش کلمبیا و حقوقتان رتبه بندی می شوید. در صورت تایید می توانید از انتخاب استانی تان برای ارائه درخواست اقامت دائم به وزارت مهاجرت کانادا بهره ببرید.

در صورت دعوت شدن از طرف استان بریتیش کلمبیا 30 روز فرصت دارید درخواست کامل خود را به وسیله سیستم آنلاین برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا ارائه کنید. وقتی این کار را کردید ظرف دو یا سه ماه از تصمیم استان بریتیش کلمبیا آگاه خواهید شد. در صورتی که از طرف استان انتخاب شوید می توانید تقاضای خود برای اقامت دائم به وسیله Provincial Nominee Class را به اداره مهاجرت کانادا ارائه کنید. انتخاب شما از طرف استان تا شش ماه اعتبار دارد.

منبع: ویزا موندیال
انتشار: 15 بهمن 1400 بروزرسانی: 15 بهمن 1400 گردآورنده: sanaye-90.ir شناسه مطلب: 1969

به "دعوت بریتیش کلمبیا از 56 متقاضی در جدیدترین Tech Draw" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دعوت بریتیش کلمبیا از 56 متقاضی در جدیدترین Tech Draw"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید