حمله دوباره ژاکا به هواداران آرسنال؛ آن ها حس بدی به تیم می دهند

به گزارش صنایع 90، گرانیت ژاکا که پس از درگیری با هواداران آرسنال هنوز برای این تیم به میدان نرفته در مصاحبه ای جدید مدعی شده که آن ها حس بدی را به تیم منتقل می کنند.

حمله دوباره ژاکا به هواداران آرسنال؛ آن ها حس بدی به تیم می دهند

به گزارش گروه ورزشی صنایع 90، بازیکن تیم ملی سوئد در جریان دیدار توپچی ها با کریستال پالاس و پس از این که از هواداران او را هو کردند به آن ها واکنش نشان داد و با استفاده از الفاظ رکیک و همزمان در آوردن پیراهن آرسنال به سمت تونل رفت. او پس از این اتفاق هنوز برای آرسنال به میدان نرفته و بازوبند کاپیتانی نیز از او گرفته شده است. روز گذشته امری مدعی شده بود که شاید این بازیکن دیگر تا پنجره جابجایی ژانویه برای آرسنال بازی نکند و پس از آن نیز از این تیم جدا شود.

حالا ژاکا در گفتگو با روزنامه سوییسی بلیک درباره هواداران توپچی ها صحبت هایی را انجام داده و گفته: وقتی شماره پیراهن من روی تابلوی تعویض دست داور چهار معین شد و صدای فریاد هواداران را شنیدم بسیار ناراحت شدم. این اتفاق بسیار دردناک و ناامید کننده بود. از نظر این واکنش هنوز هم غیر قابل درک است. خصوصا که به این شدت همه چیز علیه من بود. تا جایی که به خاطر دارم هواداران بخش جدا نشدنی ورزش من بودند. من احترام زیادی از ابتدا برای تعهد و تلاشی که آن ها برای کمک به ما متحمل می شدند، قائل بودم. نقدها قابل توجیه از سمت آن ها می تواند به رشد یک ورزشکار کمک کند. انرژی و عشقی که آن ها در فوتبال می گذارند باعث می شود که همه ورزشکاران حتی بیش از قبل فوتبال را دوست داشته باشند. اما گاهی نیز بعضی رفتار ها بسیار آزاردهنده است. این بدین معنا نیست که من نمی توانم نقدها را بپذیرم.

اگر ما خوب بازی نکنیم باید به این نقدها گوش کنیم. اما اگر شما به کاپیتان خودتان توهین می کنید و او را آزار می دهید، در واقع حس بدی را به تیم منتقل می کنید. این برای من منطقی نیست و باعث ضعف در تیم می شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 11 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sanaye-90.ir شناسه مطلب: 597

به "حمله دوباره ژاکا به هواداران آرسنال؛ آن ها حس بدی به تیم می دهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله دوباره ژاکا به هواداران آرسنال؛ آن ها حس بدی به تیم می دهند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید