جواد عزتی: از وقتی پخش زخم کاری آغاز شده، در خیابان نمی توانم راحت راه بروم

به گزارش صنایع 90، دیلی خبر/ جواد عزتی در تبادل نظر با همشهری درباره بازی این در این سریال گفت:من بعد از فیلم محمد کارت که دو ماه پیش از جشنواره تمام شد دیگر کار نکردم تا زخم کاری، یعنی 14 ماه هیچ کاری نکردم. به نظرم باید استراحت می کردم و کمی خودم را جمع و جور می کردم و با تمرکز بیشتر ادامه می دادم.

جواد عزتی: از وقتی پخش زخم کاری آغاز شده، در خیابان نمی توانم راحت راه بروم

موبایلم را خاموش کردم و رفتم برای تجدید قوا! البته بودند فیلمسازانی که لطف داشتند و به طرق مختلف پیگیر شدند و به وسیله دوستان پیدایم کردند یا حتی حضوری آمدند ولی نه واقعا هیچ کاری را قبول نکردم.

مکبث کاراکتری است که هر بازیگری را وسوسه می نماید چون بسیار کاراکتر پیچیده و مجذوب نمایندهیست و همین پیچیدگی مجذوب نماینده باعث شد بین پیشنهاداتی که داشتم از همه پررنگ تر به آن توجه کنم.

در زخم کاری کاراکترهای می بینیم که تا حالا در سریال ها ندیده ایم. به نظرم پیچیدگی نقش مالک و سمیرا این قدر زیاد است که تماشاچی دائم در حال کشف کاراکترهاست. من این ویژگی را در زخم کاری بسیار دوست دارم.

بسیاری می پرسند که چرا ما این قدر واضح و عیان باید جنایت را نشان بدهیم؟ از نظر من مثل روانشناسی می ماند؛ آدم هایی که مشکلاتی دارند، مثل اعتیاد به مواد مخدر یا الکل و... در یک حلقه می نشینند و درباره اش حرف می زنند و آن را می شناسند و بعد جلوی آن می ایستند

مثلا اگر کسی زخم کاری را می بیند و فقط دریافت اروتیک از آن دارد حتما باید برود آن بخش وجودش را واکاوی کند؛ هرکسی که فکر می نماید درون اش یک قاتل خاموش ندارد حتما باید به آن فکر کند

من هیچ گاه در انتخاب پارتنر یا بازیگر مقابلم دخالت نمی کنم. چون واقعا معتقدم هرکسی که بیاید به من شکل تازه ای می دهد و این برایم خوشایند است. من معمولا خودم را با پارتنرم آپدیت می کنم. شاید اگر هرکسی جای رعنا آزادی ور بازی می کرد من شکل دیگری بودم.

واکنش ها به سریال زیاد است و بی نظیر؛ یعنی از وقتی که سریال در حال پخش است من واقعا نمی توانم راحت در خیابان راه بروم. مردم به شدت درگیر سریال هستند و این از واکنش های شان معین است. تا مرا می بینند آغاز می نمایند با شوق و ذوق از سریال حرف زدن و راست اش برای خودم هم عجیب بود؛ می دانستم مخاطب سریال و فیلم فرق دارد و بازخوردها هم متفاوت اما حقیقتا انتظار این حجم از واکنش را نداشتم و واقعیت تا حالا درباره خودم چیز منفی ای هم نه شنیده ام نه جایی خوانده ام و این شادمان نماینده است

ما وقتی در گروه مثلا به نتیجه می رسیدیم چیزی را به کار اضافه کنیم؛ حتی برای آن تغییرات هم مجوز می گرفتیم و گمان نمی کردیم هنگام پخش مسئله ای ایجاد گردد.آدم اگر دقیقا بداند چه حساسیت هایی وجود دارد طبق آن برنامه را پیش می برد اما این سیاست های متناقض باعث می گردد واقعا آدم نداند باید چه کند.

منبع: همگردی
انتشار: 18 مرداد 1400 بروزرسانی: 18 مرداد 1400 گردآورنده: sanaye-90.ir شناسه مطلب: 1773

به "جواد عزتی: از وقتی پخش زخم کاری آغاز شده، در خیابان نمی توانم راحت راه بروم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جواد عزتی: از وقتی پخش زخم کاری آغاز شده، در خیابان نمی توانم راحت راه بروم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید