تعامل مراکز آزمایشگاهی با یکدیگر توسعه می یابد

به گزارش صنایع 90، مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با بیان اینکه یکی از نیازهای اصلی توسعه خدمات آزمایشگاهی ایجاد ارتباط مستمر بین مراکز آزمایشگاهی است، گفت: شبکه برای ایجاد این ارتباط مستمر بین مراکز آزمایشگاهی برنامه های متنوعی دارد.

تعامل مراکز آزمایشگاهی با یکدیگر توسعه می یابد

به گزارش صنایع 90، رضا اسدی فرد درباره ضرورت ارتباط بین مراکز آزمایشگاهی بیان کرد: برقراری ارتباط نزدیک بین مراکز آزمایشگاهی یکی از مسائل اصلی مطرح در شبکه است و شبکه فعالیت های متنوعی را برای شکل گیری و استمرار این ارتباطات در برنامه کاری خود دارد.

وی افزود: در این ارتباطات مستمر تجربیات و توانمندی مراکز آزمایشگاهی با یکدیگر تبادل می شود و فعالیت آنها تنوع بیشتری می گیرد.

به گفته اسدی فرد، ظرفیت های زیادی در مراکز آزمایشگاهی وجود دارد که اگر این تعاملات سازنده بین آنها شکل بگیرد از این ظرفیت ها به شکل درستی استفاده خواهد شد.

بنا بر اعلام مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، وی همچنین شرح داد: مراکز آزمایشگاهی زیرمجموعه سازمان های دولتی و وزارتخانه های مختلف، مراکز آزمایشگاهی بخش خصوصی، بخش های آزمایشگاهی وابسته به انواع مؤسسات تحقیقاتی و آموزش عالی اعم از دانشگاه، پژوهشگاه، مرکز تحقیقاتی و مواردی از این دست، عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری هستند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 شهریور 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sanaye-90.ir شناسه مطلب: 314

به "تعامل مراکز آزمایشگاهی با یکدیگر توسعه می یابد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعامل مراکز آزمایشگاهی با یکدیگر توسعه می یابد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید