این وسیله اتاق خواب را بی نظیر می نماید!

به گزارش صنایع 90، میز کنسول از آن دسته مبلمانی است که هر جای خانه باشد، ظاهری بسیار لوکس به آن می بخشد.

این وسیله اتاق خواب را بی نظیر می نماید!

انتخاب یک میز کنسول و جایگذاری آن در خانه می تواند کار بسیار سختی باشد. از تنوع زیاد میز کنسول که بگذریم بیشتر افراد فکر می نمایند میز کنسول فقط متعلق به پذیرایی خانه است. در این مطلب از خبرنگاران به معرفی کنسول در دکور اتاق خواب می پردازیم.

کنسول در دکور اتاق خواب

کنسول اتاق خواب چیست؟ همانطور که قبلا هم گفته شد هیچ محدودیتی درباره جایگذاری میز کنسول وجود ندارد. یکی از مکان های پیشنهادی برای جایگذاری کنسول می تواند اتاق خواب باشد به شرطی که به شیوه درستی قرار گیرد. در ادامه به ایده های تزیین و جایگذاری میز کنسول در اتاق خواب می پردازیم.

به عنوان میز آرایش از کاربردهای کنسول در دکور اتاق خواب

اگر از میز کنسول تان به عنوان میز آرایش استفاده می کنید می توانید بالای آن یک آینه بزرگ نصب کنید و زیرش هم چهار پایه های کوچک بگذارید. برای چیدمان روی خود میز از لوازم آرایشی شیک و تمیزتان بهره ببرید تا ظاهر کنسول خراب نگردد. یک قاب عکس از یک گلدان را هم بالای کنسول نصب کنید تا یک اثر هنری هم در اتاق خود داشته باشید.

گلدان و آباژور

میز کنسول در هر جای خانه که باشد یکی از جزئیات تزیینی ثابتش گلدان و آباژورها هستند. می توانید از گلدان هایی با طرح های خاص استفاده و کمی با آن ها بازیگوشی کنید. اگر باز هم تعداد بیشتری گل می خواهید یک قاب عکس از یک گلدان را هم بالای کنسول نصب کنید تا یک اثر هنری هم در اتاق تان داشته باشید. برای اینکه خانه خود را زیبا کنید به مطلب با قیمت پایین چیدمان خانه را نو کنید سر بزنید.

کنسول خود را به میز تبدیل کنید

اگر دورکار هستید یا قسمت بزرگی از روزتان در اتاقتان صرف می گردد پس کنسول تان را به یک میز کار تبدیل کنید. بعلاوه می توان به جای جزئیات تزیینی، ضروریاتی مانند چراغ مطالعه و کشوهای کوچک نظم دهنده روی کنسول گذاشت. یک کوسن هماهنگ با دیگر جزئیات ایده جالبی است.

ساختن یک کنج آرامش با کنسول از کاربردهای کنسول در دکور اتاق خواب

اگر از آن دسته افرادی هستید که صبح ها در اتاقتان مدیتیشن کار می کنید پس می توانید با گذاشتن جزئیاتی مانند صدف های تزیینی و سنگ های کریستالی این بخش از اتاقتان را برای مدیتیشن جدا کنید.

ساختن کنج مطالعه

یک فضا خالی در اتاقتان دارید و اهل مطالعه هم هستید؟ میز کنسولتان را در نهایت مینیمالیسم نگه دارید و کنارش یک مبل راحتی برای مطالعه قرار دهید.

ساختن یک گالری شخصی

شاید هم دوست داشته باشید گالری و آثار هنری را روی یک دیوار متمایز اتاق آویزان کنید. با گذاشتن یک کنسول زیر این تابلوها مکانی هم برای مجسمه و گلدان های هنری خود بسازید.

پیشنهاد مطالعه: مطلب اتاق پذیرایی ایرانی را اینگونه بچینیدرا بخوانید.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 4 آبان 1401 بروزرسانی: 4 آبان 1401 گردآورنده: sanaye-90.ir شناسه مطلب: 2181

به "این وسیله اتاق خواب را بی نظیر می نماید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این وسیله اتاق خواب را بی نظیر می نماید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید