چرا پارک های مشهد تعطیل نشده اند؟

به گزارش صنایع 90، روابط عمومی معاونت خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: هنوز از سمت ستاد کرونای استان به معاونت خدمات شهری برای تعطیلی پارک ها و بوستان ها ابلاغی نشده است.

چرا پارک های مشهد تعطیل نشده اند؟

به گزارش از ، امین زحمت کش روابط عمومی معاونت خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: درخواست های بی شماری از سوی شهروندان برای عدم تعطیلی پارک ها به دلیل گرمای هوا و قطع برق به ما رسیده است، اما ما تابع دستورات ستاد کرونای استان هستیم.

او اضافه نمود: با توجه به شیوع ویروس کرونا و شروع پیک پنجم در مشهد هنوز از سمت ستاد کرونای استان به معاونت خدمات شهری برای تعطیلی پارک ها و بوستان ها ابلاغی نشده است.

روابط عمومی معاونت خدمات شهری شهرداری مشهد ادامه داد: درخواست های بی شماری از سوی شهروندان برای عدم تعطیلی پارک ها به دلیل گرمای هوا و قطع برق به ما رسیده است. باتوجه به گرمای هوا و قطعی برق مشترکان خانگی، مردم با رعایت دستورالعمل های بهداشتی به پارک ها و بوستان ها می آیند.

زحمت کش با اشاره به اینکه غالب مردم در پارک و بوستان ها دستورالعمل های بهداشتی را رعایت می کنند، تاکید کرد: با این وجود معاونت خدمات شهری شهرداری مشهد در صورت ابلاغ ستاد کرونای استان مبنی بر تعطیلی پارک ها و بوستان ها، آن ها را تعطیل خواهد کرد، تصمیمات ما تابع دستورات ستاد کرونای استان است.

/ر.ا

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 7 شهریور 1400 بروزرسانی: 7 شهریور 1400 گردآورنده: sanaye-90.ir شناسه مطلب: 1795

به "چرا پارک های مشهد تعطیل نشده اند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا پارک های مشهد تعطیل نشده اند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید