نوروزی: برای بینی بیک زاده محافظ مخصوص می سازیم، کوشش می کنیم حیدری و اکبرپور را به بازی با بوریرام برسانیم

به گزارش صنایع 90، خبرنگاران: معاون پزشکی باشگاه استقلال گفت که تیم پزشکی کوشش می نماید تا سیاوش اکبرپور و خسرو حیدری را به بازی حساس با بوریرام تایلند برساند.

نوروزی: برای بینی بیک زاده محافظ مخصوص می سازیم، کوشش می کنیم حیدری و اکبرپور را به بازی با بوریرام برسانیم

دکتر امین نوروزی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی صنایع 90 در خصوص وضعیت سیاوش اکبرپور و خسرو حیدری گفت: بعد از دریافت MRI تعیین شد که همیسترینگ اکبرپور دچار کشیدگی درجه یک شده و بر خلاف شایعات عضلات او پاره نشده است. مراحل درمانی را شروع کردیم و کوشش می کنیم اکبرپور را به بازی 27 شهریور با بوریرام تایلند برسانیم. حیدری هم نسبت به روزهای قبل وضعیت بهتری دارد و امیدواریم او را هم مثل سیاوش آماده بازی با تیم تایلندی کنیم.

وی در خصوص وضعیت هاشم بیک زاده تاکید نمود: او برای بازی مقابل ذوب آهن مسئله ای ندارد ولی کادر فنی باید تصمیم بگیرد. قرار است برای بینی بیک زاده محافظ مخصوص بینی بسازیم که از پیش آمدن مصدومیت احتمالی از این ناحیه جلوگیری گردد. می توانستیم از محافظ های خارجی استفاده کنیم ولی خواستیم این محافظ دقیقا اندازه بینی بیک زاده باشد به همین دلیل قرار شد این محافظ ساخته گردد.

نوروزی در خصوص مصدومیت های متعدد بازیکنان استقلال گفت: این موضوع ناشی از ضعف آمادگی جسمانی است و بحث آمادگی بدنی هم باید با تمرینات ویژه به سطح استاندارد برسد.

منبع: تسنیم
انتشار: 18 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sanaye-90.ir شناسه مطلب: 374

به "نوروزی: برای بینی بیک زاده محافظ مخصوص می سازیم، کوشش می کنیم حیدری و اکبرپور را به بازی با بوریرام برسانیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نوروزی: برای بینی بیک زاده محافظ مخصوص می سازیم، کوشش می کنیم حیدری و اکبرپور را به بازی با بوریرام برسانیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید