مازیار: بازگشت کی روش به تیم ملی اتفاق مثبتی است

به گزارش صنایع 90، کارشناس فوتبال گفت:حضور کی روش را از لحاظ فنی در تیم ملی فوتبال کشورمان را مثبت می بینم.

مازیار: بازگشت کی روش به تیم ملی اتفاق مثبتی است

اصغر مازیار کارشناس فوتبال درباره بازگشت کی روش به تیم ملی فوتبال ایران اظهار کرد: به نظرم تغییر سرمربی تیم ملی باید زودتر انجام می شد تا از لحاظ اخلاقی شرمسار اسکوچیچ نمی شدیم و کی روش هم فرصت لازم برای کار کردن با بازیکنان را داشت.

او ادامه داد: تیم ملی فوتبال بازی های خود را پیروز می شد، اما از لحاظ فنی شرایط خوبی نداشت و اسکوچیچ فقط در نتیجه گیری خوب عمل نموده بود. او در جام جهانی نمی توانست به تیم ملی کمک کند. بازگشت کی روش را از لحاظ فنی مثبت می بینم. نکته مثبت کی روش این است که قبلا سرمربی تیم ملی بوده است و بازیکنان با تفکراتش آشنا هستند و 70 روز به جای مانده به جام جهانی برای این مربی زمان کافی است تا تفکراتش را در بازی های تیم ملی پیاده کند.

مازیار درباره اینکه تیم ملی فوتبال با راهنمایی کی روش به مرحله بعد جام جهانی صعود می نماید، گفت: به طور کلی مسابقات جام جهانی رقابتهای سنگینی است. تیم ها با آمادگی کامل در این مسابقات حضور می یابند. در دوره های گذشته جام جهانی نه تنها ایران بلکه خیلی از تیم های دیگر هم شانس صعود نداشتند. تیم های صاحب فوتبال و سازمان یافته به دورهای بعدی جام جهانی راه می یابند.

او اضافه نمود: ما باید واقع بین باشیم و فوتبال ما با کشورهای صاحب نام فاصله دارد و نباید انتظاری برای صعود از مرحله گروهی جام جهانی داشته باشیم. تیم ملی فوتبال در جام جهانی قبلی برابر تیم های اسپانیا و پرتغال عملکرد خوبی داشت و نتایجش راضی کننده بود. در حال حاضر لژیونرهای تیم ملی زیاد هستند و اگر شرایط کمک کند سال جاری می توانیم صعود کنیم. واقعیت این است که باید امیدوار باشیم تا سطح فوتبال ما ارتقا یابد.

کارشناس فوتبال درباره اینکه کی روش تغییراتی در ترکیب تیم ملی فوتبال انجام می دهد، گفت: مربی براساس سلیقه و شکل بازی اش بازیکنان را انتخاب می نماید. به نظرم کی روش به توانایی و عملکرد و آمادگی بازیکنان توجه می نماید و به نام ها کاری ندارد. هر مربی فاکتورهای خاص خود را برای انتخاب بازیکن دارد و کی روش هم دیدگاه خاص خود را دارد و باید به آن احترام بگذاریم.

خبرنگاران ورزشی فوتبال و فوتسال

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 22 شهریور 1401 بروزرسانی: 22 شهریور 1401 گردآورنده: sanaye-90.ir شناسه مطلب: 2160

به "مازیار: بازگشت کی روش به تیم ملی اتفاق مثبتی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مازیار: بازگشت کی روش به تیم ملی اتفاق مثبتی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید