فرودگاه بین المللی پیغام آماده پروازهای مسافری، اعلام مقصدهای پرواز

علی کاملی در مصاحبه با خبرنگاران در خصوص تاریخ افتتاح بخش مسافری فرودگاه بین المللی پیغام، اظهار کرد: این فرودگاه از حیث عملیاتی، امنیتی، فنی و زیرساختی برای پروازهای مسافری آماده است، این مهم به اطلاع مقامات ارشد کشوری نیز رسیده و انشالله به زودی مراسم افتتاحیه با حضور جمعی از این مقامات برگزار خواهد شد.

فرودگاه بین المللی پیغام آماده پروازهای مسافری، اعلام مقصدهای پرواز

وی در ادامه بیان نمود: مطابق با مطالعات انجام گردیده بیشترین مقاصد پروازی موردنظر برای فرودگاه بین المللی پیغام؛ فرودگاه شهرهای مشهد، بندرعباس، کیش، اهواز، شیراز و تبریز است.

مدیرکل عملیات فرودگاهی و خدمات زمینی فرودگاه بین المللی پیغام گفت: مسیرهای پیشنهادی شهرهایی مانند زاهدان، چابهار، آبادان، قشم و یا ارومیه هم به عنوان دیگر مقاصد پروازی فرودگاه بین المللی پیغام مطرح هستند که روی این برنامه ها کار خواهد شد.

کاملی بیان نمود: برای انجام پروازهای بین المللی نیز شهرهای نجف اشرف و بغداد در برنامه واقع شده است و پیشنهادهای دیگری مانند انجام پرواز به فرودگاه کشورهای ترکیه، ارمنستان، امارات متحده عربی، قطر، کویت، گرجستان و چند کشور دیگر نیز در حال آنالیز است.

وی اظهار امیدواری کرد که با افزایش سفرها، پروازها در تمام ایام هفته توزیع گردد و ادامه داد: بدیهی است به منظور رفاه حال مردم البرز و استان های هم جوار، بسته به مواردی همچون تقاضای سفر، روزها و مسیرهای پروازی، برنامه ریزی های لازم جهت اخذ بهترین تصمیمات عملیاتی می گردد.

مدیرکل عملیات فرودگاهی و خدمات زمینی فرودگاه بین المللی پیغام با اشاره به فروش اینترنتی بلیط های پروازی فرودگاه بین المللی پیغام، شرح داد: در حال حاضر با مراجعه به سایت های فروش بلیط مشاهده می گردد که قیمت بلیط های ارائه گردیده در مسیر کرج - مشهد نسبت به تهران - مشهد در سطح پایین تری واقع شده است و امید است با حمایت مردم شریف استان البرز و استان های هم جوار بتوانیم با افزایش پروازها و ارائه خدمات مناسب به ایرلاین ها این تناسب قیمت را برای همیشه حفظ کنیم.

به گزارش خبرنگاران، مقرر است جمعه بیست و سوم شهریورماه نخستین پرواز از مشهد مقدس به سمت کرج و بالعکس از طریق فرودگاه بین المللی پیغام انجام می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: بروزرسانی: 19 آذر 1397 شناسه مطلب: 77

به "فرودگاه بین المللی پیغام آماده پروازهای مسافری، اعلام مقصدهای پرواز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرودگاه بین المللی پیغام آماده پروازهای مسافری، اعلام مقصدهای پرواز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید