ظاهر متفاوت ستاره ها با مو های طبیعی شان

به گزارش صنایع 90، خبرنگاران: ستاره ها مدام در حال تغییر ظاهر خود هستند. آنها عمل های زیبایی می نمایند، رنگ موهایشان را تغییر می دهند و آرایش می نمایند... و آنقدر این کارها را ماهرانه انجام می دهند که گاهی چهره واقعی شان را از یاد می بریم. به عنوان مثال تشخیص این که مدل مو یا رنگ طبیعی موی ستاره ها چگونه است، سخت می باشد. اگر شما هم دوست دارید با مدل و رنگ طبیعی موی ستاره ها آشنا شوید، در ادامه مطلب همراه مان باشید.

ظاهر متفاوت ستاره ها با مو های طبیعی شان

مگان مارکل

مگان مارکل، عروس جدید خانواده سلطنتی، را همواره با موهایی صاف دیده ایم اما آیا موهای طبیعی او نیز چنین است؟ از آنجا که مادر مگان آفریقایی- آمریکایی و پدرش قفقازی ست، حدس زدن این که او هم موهایی فر داشته باشد، سخت نیست. اگر به عکس های قبل از شهرت او نگاهی بیاندازید، خواهید دید که موهای او از آنچه اکنون می بینید، کاملا متفاوت است. جوک های زیادی در خصوص این که بالاخره فردی با موهای فر به کاخ سلطنتی قدم گذاشت، ساخته شده است.

در هر صورت، مگان با هر دو موی صاف و فر زیبا به نظر می رسد. او در این باره گفت: راز زیبایی موهای من موادی ست که به آن می زنم. من از محصولات مراقب مو برندهای Kerastase و Wella استفاده می کنم. آنها دارای روغن هایی هستند که موجب نرمی و صافی موهایم می شوند.

زندیا

زندیا سالیان سال است که با موهای صاف در ملا عام حاضر می گردد، دلیلش هم عدم اعتماد به نفسی است که در خصوص موهای طبیعی خود دارد. او در این باره می گوید: من هر چه بزرگ تر شدم، از اعتماد به نفسم در خصوص موهایم کم شد. من هیچ دختری را در اطرافم نمی دیدیم که موهایش شبیه موهای من باشد. هیچکس هم از موهای من خوشش نمی آمد، از این رو همواره آنها را صاف یا از کلاه گیس استفاده می کردم. اما حالا می فهمم که هیچ چیز موهای سالم خود آدم نمی گردد. او به دیگران نیز توصیه می نماید تا از صاف نماینده های مو کمتر استفاده نمایند و بگذارند که موهای طبیعی خودشان به طور سالم رشد کند.

بلیک لایولی

ما بلیک لایولی را با موهایی بلوند به یاد داریم اما در واقعیت موهای او تیره تر از این رنگ هاست. ما این را از زمانی که او مجبور شد در دوران بارداری، از رنگ کردن موهایش خودداری کنید، فهمیدیم. اما تغییرات موهای او تنها به این مورد ختم نمی گردد. بلکه حالت موهای او نیز برخلاف آن چیزی است که به چشم می آید. در واقع بلیک موهایی فر دارد. اگر به موهای دخترش دقت کنید، متوجه می شوید که حالت آن را از مادرش به ارث برده است.

نیکول کیدمن

شاید نیکول کیدمن را در فیلم های قدیمی ترش با موهای فر و رنگ های نسبتا تیره به یاد داشته باشید اما هر چه از آن سالها گذشت، حالت موهای او به سمت صافی و رنگش به بلوند تغییر کرد. حال سالیان سال است که او با موهای صاف و بلوند در ملا عام و حتی فیلم هایش ظاهر می گردد، به طوری که موهای طبیعی او را به طور کل از یاد برده ایم. البته او اعتراف نموده که واقعا از این تغییر پشیمان است: کاش موهایم را به حال خودشان می گذاشتم. اگرچه دیگران به من می گفتند که موهای فر بیشتر به من می آید اما من باز هم کار خودم را می کردم. حال پشیمانم اما دیگر فایده ای ندارد زیرا موهایم به شدت آسیب دیده اند.

اما استون

موهای قرمز به هر کسی نمی آید اما اما استون جزو ستاره هایی ست که با این رنگ مو بسیار جذاب می گردد. آیا می دانستید که رنگ طبیعی موهای او چیز دیگری ست؟ اما استون آنقدر به رنگ قرمز موهایش پایدار بوده که یادمان می رود او یک دختر مو بلوند است. البته برای این که رنگ مو به موهایش آسیب نرساند، او هر هفته موهایش را تقویت می نماید. در نهایت مهم نیست که دیگران رنگ موهای طبیعی او را دوست دارند یا موهای رنگ نموده اش را، او خودش با موهایش قرمزش ارتباط بیشتری برقرار نموده است.

لیتون میستر

لیتون میستر را در سریال دختران خببرچین به یاد دارید؟ درست مانند بلیک لایولی، لیتون میستر نیز موهای طبیعی اش را از دیگران پنهان می نماید. او در این باره می گوید: موهای طبیعی من بلوند است اما من رنگ های تیره را بیشتر دوست داشتم. از این رو بین این دو رنگ مانده بودم تا در نهایت قرعه به نام رنگ قهوه ای تیره افتاد. من دوست نداشتم که در دوران نوجوانی موهایی بلوند داشته باشم، از همان زمان ها بود که تصمیم گرفتم رنگ های تیره تر را انتخاب کنم و به نظرم هم پایبند بودم.

مندی مور

اگر چه بیش از یک دهه است که مندی مور را با موهای قهوه ای تیره می بینیم اما هیچوقت چهره طبیعی او را با موهایی بلوند در موزیک ویدیو candy سال 1999 از یاد نمی بریم. او اخیرا در مصاحبه ای گفت: من موهای تیره را ترجیح می دهم زیرا به نظرم بیشتر به من می آید و از سال 2002، یعنی زمانی که رنگ موهایم را تغییر داده ام، دیگر به رنگ طبیعی موهایم بازنگشتم. یکی از دلایل این کارم نگاه مردم به من بود. آنها من را یک ستاره موسیقی پاپ می دیدند، در حالی که دوست داشتم توانایی های دیگر من را نیز درک نمایند. از این رو رنگ موهایم را با آنچه در موزیک ویدیوهایم بود، تغییر دادم.

تراجی پی. هنسون

تراجی پی. هنسون خواننده و بازیگر آمریکایی است که موهای فر خود را همواره صاف می نماید. او درباره نظر مردم در خصوص موهایش می گوید: مردم به موهای من می گویند وز، در صورتی که موهای من وز نیست، فر است. من به همین دلیل است که سالها موهایم را زیر کلاه گیس پنهان یا آنها را صاف می کنم. تازه یک سال است که تصمیم گرفته ام با موهای طبیعی خودم در ملا عام حاضر شوم. موهای فر بدون هیچ ماده ای جاذبه زمین را شکست می دهد، این خارق العاده نیست؟! به نظر من این نعمتی ست که خدا به ما داده و باید شکرگزارش باشیم.

منبع: thelist

منبع: برترین ها
انتشار: 10 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sanaye-90.ir شناسه مطلب: 259

به "ظاهر متفاوت ستاره ها با مو های طبیعی شان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ظاهر متفاوت ستاره ها با مو های طبیعی شان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید