دو پیشنهاد مجید کیهانی در جلسه کمیسیون مسابقات دوومیدانی آسیا

به گزارش صنایع 90، اولین جلسه کمیسیون مسابقات کنفدراسیون دوومیدانی آسیا با حضور دهلان الحمد رییس کنفدراسیون دوومیدانی آسیا، شو گو دبیر کل کنفدراسیون آسیا ، سوراپونگ نایب رییس اول کنفدراسیون دوومیدانی آسیا و رییس کمیسیون مسابقات آسیا و سایر اعضای کمیسیون مسابقات کنفدراسیون دوومیدانی آسیا برگزار گشت.

دو پیشنهاد مجید کیهانی در جلسه کمیسیون مسابقات دوومیدانی آسیا

در این جلسه که به صورت آنلاین برگزار گشت دهلان الحمد با اشاره به اینکه کمیسیون مسابقات مهم ترین کمیسیون کنفدراسیون آسیا است از اعضای این کمیسیون خواست که سه نکته مهم را در دستور کار خود قرار دهند؛

1) ایجاد تنوع و تعدد در مسابقات صحرانوردی و ماراتن آسیا

2) توجه جدی به مسابقات بخش نوجوانان

3) و ارائه راهکارهای لازم برای استاندارد سازی مسابقات آسیایی

سپس دبیر کل کنفدراسیون آسیا پیشنهاد برگزاری مسابقات پرشها و پرتابها را ارائه کرد که مورد موافقت اعضا قرار گرفت و مقرر شد در خصوص جزئیات برگزاری این دو مسابقه در جلسه آینده بحث و تصمیم گیری شود.

سپس در خصوص مسابقات جایزه بزرگ آسیا در سال های 2021 و 2022 بحث و تصمیم گیری شد و مقرر گشت برای ایجاد انگیزه در همه ورزشکاران آسیایی جوایز این مسابقات افزایش یابد.

بحث سطح بندی مسابقات ماراتن و جاده آسیا در سه سطح طلایی ، نقره ای و برنزی از دیگر مباحث مطرح شده در جلسه بود و تصمیمات لازم در این خصوص اتخاذ گشت.

همچنین مجید کیهانی پیشنهاد برگزاری مسابقات جوانان آسیا در سال 2020 را ارائه و بر لزوم برگزاری این مسابقات برای این رده سنی تاکید کرد که مقرر گشت با توجه به شیو ع کرونا در جلسه آینده در این خصوص تصمیم گیری شود.

همچنین کیهانی پیشنهاد برگزاری دایموند لیگ آسیا و لیگ باشگاههای آسیا را ارائه کرد که مقرر شد در جلسات آینده در این خصوص بحث و تصمیم گیری شود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 6 مهر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sanaye-90.ir شناسه مطلب: 1176

به "دو پیشنهاد مجید کیهانی در جلسه کمیسیون مسابقات دوومیدانی آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دو پیشنهاد مجید کیهانی در جلسه کمیسیون مسابقات دوومیدانی آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید