توزیع سهمیه سوخت تراکتور ها عادلانه است

به گزارش صنایع 90، رئیس اداره فناوری های مکانیزه جهاد کشاورزی گلستان گفت: توزیع سهمیه سوخت تراکتور ها عادلانه و بر اساس نسبت زمین و تعداد تراکتور انجام می گردد.

توزیع سهمیه سوخت تراکتور ها عادلانه است

بعضی از کشاورزان و صاحبان تراکتور در آزادشهر با ارسال پیامی به رادیوگلستان از عادلانه نبودن تخصیص سهمیه سوخت در شهرستان ها به صاحبان ادوات کشاورزی گلایه کردند.

مریم برزنونی رئیس اداره امور فناوری های مکانیزه جهاد کشاورزی گلستان به رادیو گلستان گفت: 70 درصد از مقدار سوختی که به تراکتور های هر شهرستان اختصاص داده می گردد بر مبنای مقدار سطح اراضی کشاورزی آن شهرستان است.

او شرح داد: به عنوان مثال ممکن است در شهرستان گنبدکاووس هزار هکتار زمین کشاورزی با 5 تراکتور وجود داشته باشد، اما در شهرستان دیگری 8 هزار هکتار زمین کشاورزی با 16 تراکتور موجود باشد و در نتیجه برای تخصیص سهمیه سوخت نسبت سطح اراضی در تعداد ادوات کشاورزی محاسبه می گردد.

برزنونی ادامه داد: 30 درصد دیگر مقدار سوخت اختصاص داده شده به شهرستان ها بین کشاورزانی که نیروی محرکه آن ها با مقدار زمین شان تناسب نداشته باشد (سطح زمین زیاد و ادوات کم باشد) توزیع می گردد.

متقاضیان فرآورده های نفتی بخش کشاورزی می توانند با مراجعه به سامانه درخواست فرآورده های نفتی (سدف) به آدرس http://NewTejaratAsan.niopdc.ir نسبت به ثبت نام و ارسال درخواست سوخت مورد احتیاج خود اقدام نمایند.

خبرنگاران گلستان گرگان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 12 آذر 1401 بروزرسانی: 12 آذر 1401 گردآورنده: sanaye-90.ir شناسه مطلب: 2194

به "توزیع سهمیه سوخت تراکتور ها عادلانه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توزیع سهمیه سوخت تراکتور ها عادلانه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید