توئیتر تا یک ماه دیگر در روسیه فیلتر می گردد

به گزارش صنایع 90، به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، روسیه اعلام نموده تا یک ماه دیگر توئیتر را مسدود می نماید، مگر اینکه شبکه اجتماعی آمریکایی با تقاضای دولت این کشور جهت حذف محتوای ممنوع همخوانی کند.

توئیتر تا یک ماه دیگر در روسیه فیلتر می گردد

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه ارزان از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

طبق گزارش رسانه های روسی، هفته گذشته مقامات این کشور سرعت توئیتر را داخل کشور کاهش دادند زیرا در حذف محتوای ممنوع شکست خورده بود.

اما روز گذشته، در اقدامی جدید وادین سابوتین نایب رئیس راسکامنادزور (سازمان ناظر ارتباطات روسیه) اظهار داشت توئیتر نگرانی های روسیه را رفع نکرده و در صورت ادامه این فرایند تا یک ماه دیگر در این کشور مسدود می گردد.

خبرگزاری اینترفاکس روسیه به نقل از سابوتین نوشت: توئیتر نسبت به درخواست های ما به طور مناسب واکنش نشان نداده است. اگر این شرایط ادامه یابد، شبکه اجتماعی بدون دستور دادگاه تا یک ماه دیگر مسدود خواهد شد.

به گفته او توئیتر هنوز می تواند از مسدودیت خود جلوگیری کند و برای این منظور کافی است محتوای ممنوع را حذف کند. به گفته مقامات روسیه محتوای ممنوع شامل هرزنگاری بچه ها، محتوا درباره مواد مخدر و خودکشی بچه ها می گردد.

توئیتر هنوز به درخواست ها برای اظهار نظر در این باره پاسخی نداده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 18 فروردین 1400 بروزرسانی: 18 فروردین 1400 گردآورنده: sanaye-90.ir شناسه مطلب: 1563

به "توئیتر تا یک ماه دیگر در روسیه فیلتر می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توئیتر تا یک ماه دیگر در روسیه فیلتر می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید