تعطیلی ادامه دار شورای برون مرزی در وزارت ورزش

به گزارش صنایع 90، طبق یکی از دستور العمل های جدید وزارت ورزش که در رابطه با کرسی های بین المللی و نحوه حمایت از نمایندگان ایران برای تصدی و حفظ این کرسی ها مصوب شده، شورای برون مرزی مسئولیت پیگیری تمام اقدامات لازم در این زمینه را بر عهده دارد.

تعطیلی ادامه دار شورای برون مرزی در وزارت ورزش

در واقع این موضوع، مسئولیت جدید تعریف شده وزارت ورزش برای شورای برون مرزی است در حالیکه وظایف این شورا تا پیش از این در چارچوب اعزام تیم های باشگاهی و ملی ایرانی به تورنمنت ها و اردوهای برون مرزی، ورود تیم های خارجی به ایران برای شرکت در مسابقات یا اردوی مشترک و آنالیز هر یک از آنها به منظور صدور مجوز لازم تعریف شده بود.

در هر صورت با مسئولیت جدیدی که به شورای برون مرزی سپرده شده، حجم نشست ها و فعالیت اعضای آن گسترده تر خواهد شد اگرچه هفته ها از آخرین نشست آنها می گذرد و با وجود گذشت یک ماه از شروع سال جدید هم هنوز نشستی به عنوان شروع به کار برگزار نشده است. دلیل این مسئله هم کرونا است و تاثیری که بر تمام فعالیت های دنیای ورزش گذاشته است.

به دلیل شیوع ویروس کرونا، تمام رویدادهای ورزشی دنیا اعم از مسابقات ملی و باشگاهی، اردوها، گردهمایی ها و ... لغو شده است. بنابراین موضوعی نیست که آنالیز و تصمیم گیری در رابطه با آن منجر به برگزاری نشست میان اعضای شورای برون مرزی گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 28 خرداد 1399 بروزرسانی: 28 خرداد 1399 گردآورنده: sanaye-90.ir شناسه مطلب: 975

به "تعطیلی ادامه دار شورای برون مرزی در وزارت ورزش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعطیلی ادامه دار شورای برون مرزی در وزارت ورزش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید