با کاهش قدرت خرید مردم، فروش محصولات چرم کاهش یافته است

به گزارش صنایع 90، خبرنگاران/قم فعال حوزه چرم گفت: با توجه به کاهش قدرت خرید مردم، فروش محصولات چرم نیز کاهش یافته است چرا که قیمت های محصولات چرم کمی بالا است و مشتری های خاص بیشتر به این سمت سوق پیدا می نمایند، با این حال ما سعی نموده ایم باقیمت گذاری متفاوت نسبت به رقبا قابلیت جلب مشتری در این کار را بالاتر بریم.

با کاهش قدرت خرید مردم، فروش محصولات چرم کاهش یافته است

باقری، کارآفرین و فعال صنعت چرم استان قم، در نشست با مدیر اجرایی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در استان قم مطرح نمود: فعالیت در حوزه چرم هم میتواند کار ساده ای باشد و هم متفاوت، اما گاهی هزینه بر می گردد به طوری که در کارهایی با حجم بزرگ معمولا محصولات قیمت بالایی دارند.

فعال صنعت چرم استان قم گفت: محصولات فراوری شده با چرم می تواند با ترکیب با سایر محصولات از تنوع خوبی برخوردار گردد و احتیاج به خلاقیت دارد تا بتواند بازار مناسبی ایجاد نماید.

باقری ادامه داد: تنوع محصول و دوخت باکیفیت و مرغوبیت چرم در نظر مشتری از اهمیت بالایی برخوردار است و بازارهای فروش محصولات چرم با این مشخصات دسته بندی می شوند.

وی گفت: با توجه به کاهش قدرت خرید مردم، فروش محصولات چرم نیز کاهش یافته است چرا که قیمت های محصولات چرم کمی بالا است و مشتری های خاص بیشتر به این سمت سوق پیدا می نمایند، با این حال ما سعی نموده ایم باقیمت گذاری متفاوت نسبت به رقبا قابلیت جلب مشتری در این کار را بالاتر بریم.

پیشران طرح مشاغل خانگی در استان قم گفت: آمادگی همکاری با طرح ملی توسعه مشاغل خانگی قم را دارم و درزمینهٔ سفارش سازی و آموزش های لازم و مشاوره به متقاضیان در این طرح می توانم همکاری داشته باشم.

یاسر شریفی، مدیر اجرایی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در استان قم نیز در این نشست ضمن تشریح این طرح، فرصت ها و مزایای همکاری به عنوان پیشران را اعلام کرد.

شایان ذکر است طرح ملی توسعه مشاغل خانگی به کارفرمایی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و به وسیله جهاد دانشگاهی در 31 استان کشور در حال انجام است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 18 آبان 1400 بروزرسانی: 18 آبان 1400 گردآورنده: sanaye-90.ir شناسه مطلب: 1873

به "با کاهش قدرت خرید مردم، فروش محصولات چرم کاهش یافته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با کاهش قدرت خرید مردم، فروش محصولات چرم کاهش یافته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید