امکانات ویژه نقشه گوگل برای کاربران هندی، معین مسیر حرکت اتوبوس ها ، اطلاع از تاخیر حرکت قطارها

به گزارش صنایع 90، نقشه گوگل در یک به روزرسانی ایده آل شرایطی را فراهم نموده که اهالی کشور هند به سرعت به اطلاعات مرتبط با اتوبوس ها و قطارها دسترسی داشته باشند.

امکانات ویژه نقشه گوگل برای کاربران هندی، معین مسیر حرکت اتوبوس ها ، اطلاع از تاخیر حرکت قطارها

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، گوگل اخیرا اعلام نموده است که ویژگی های مرتبط با سیستم های حمل و نقل عمومی را برای کاربران هندی فعال می نماید.

مدتی پیش بود که اطلاعات مرتبط با سیستم حمل و نقل به وسیله گوگل برای اهالی ایالات متحده فعال شد، استقبال از این ویژگی باعث شده گوگل به فکر توسعه این اطلاعات بیفتد و این ویژگی را برای افراد اهل هند نیز فعال کند. اما این ویژگی چه کاربردهایی دارد؟ با یاری این ویژگی، افراد به وسیله این ویژگی به اطلاعات مرتبط با قطارها، زمان حرکت اتوبوسها، شرایط ترافیک شهری و... حداقل در ده شهر بزرگ هند دسترسی خواهند داشت

با توجه به داده های ترافیکی گوگل و برنامه های عمومی اتوبوسرانی، نقشه گوگل، هم اکنون قادر است تمامی تاخیرها را نیز محاسبه نموده و زمان دقیق سفرها را تعیین کند. بنگلور، مومبای، حیدرآباد، پونا، لکنونا، چنای، میسور، کیمبراتوری و سورت، اولین شهرهایی هستند که این ویژگی را دریافت می نمایند.

این ویژگی نه تنها در خصوص اتوبوس ها، بلکه برای قطارها نیز کار می نماید و کاربران می توانند با یک حستجوی ساده از اطلاعات مربوط به تاخیر، زمان سفر و غیره آگاه شوند. به نظر می رسد دلیل ورود این ویژگی ها به هند، جمعیت زیاد این کشور، بازار پر رونق استفاده از اینترنت و تلفن های همراه و تقاضای فراوان برای دسترسی به این نوع اطلاعات است.

منبع: انتخاب
انتشار: 28 آذر 1401 بروزرسانی: 28 آذر 1401 گردآورنده: sanaye-90.ir شناسه مطلب: 2201

به "امکانات ویژه نقشه گوگل برای کاربران هندی، معین مسیر حرکت اتوبوس ها ، اطلاع از تاخیر حرکت قطارها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امکانات ویژه نقشه گوگل برای کاربران هندی، معین مسیر حرکت اتوبوس ها ، اطلاع از تاخیر حرکت قطارها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید