افشاگری مدیر استقلالی علیه ادعای جنجالی مجیدی، آیا فرهاد مجیدی از حساب بانکی برادرش خبر نداشت؟

به گزارش صنایع 90، فرهاد مجیدی 2 روز پیش مصاحبه تندی علیه مدیران استقلال انجام داد و در بخشی از آن مدعی شد نصرالله عبداللهی و فرزاد مجیدی از جیب شان برای خرید موارد اولیه تیم هزینه می نمایند.

افشاگری مدیر استقلالی علیه ادعای جنجالی مجیدی، آیا فرهاد مجیدی از حساب بانکی برادرش خبر نداشت؟

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، یکی از مدیران استقلال مدعی است از چند روز پیش 40 میلیون تومان به عنوان تنخواه به حساب خاصی که یاری سرپرست این تیم می تواند هزینه ها را به وسیله آن پرداخت کند، واریز شده است.

طرفداری در این خصوص نوشت: فرهاد مجیدی 2 روز پیش مصاحبه تندی علیه مدیران استقلال انجام داد و در بخشی از آن مدعی شد نصرالله عبداللهی و فرزاد مجیدی از جیب شان برای خرید موارد اولیه تیم هزینه می نمایند.

در این بین یکی از مدیران ارشد استقلال این شایعه را تکذیب کرد و گفت: مسائل اقتصادی در استقلال وجود دارد ولی اینطور نیست که تیم را کلا رها نموده باشیم. ما 40 میلیون تنخواه برای تامین هزینه های جاری تیم به حساب خاصی که فرزاد مجیدی می تواند به آن دسترسی داشته باشد، واریز نموده ایم و چنین مساله ای درست نیست.

همچنین گفته می گردد مدیران امور اقتصادی باشگاه کارت بانکی حسابداری استقلال را در اختیار یکی از کارمندان باشگاه قرار داده اند تا هر کجا که لازم باشد این شخص برای تامین هزینه های تیم کارت بکشد.

گویا بعد از بازداشت اسماعیل خلیل زاده از آن جایی که صاحب یکی از امضاهای حساب مشترک باشگاه حضور ندارد که چک ها را امضا کند، اوضاع اقتصادی استقلال به هم ریخته است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 تیر 1400 بروزرسانی: 13 تیر 1400 گردآورنده: sanaye-90.ir شناسه مطلب: 1708

به "افشاگری مدیر استقلالی علیه ادعای جنجالی مجیدی، آیا فرهاد مجیدی از حساب بانکی برادرش خبر نداشت؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افشاگری مدیر استقلالی علیه ادعای جنجالی مجیدی، آیا فرهاد مجیدی از حساب بانکی برادرش خبر نداشت؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید