اعلام جرم علیه اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال

به گزارش صنایع 90، احسان قاضی زاده هاشمی نماینده مجلس شورای اسلامی که با برنامه تهران ورزشی رادیو تهران مصاحبه می کرد، درباره سرنوشت پرونده مارک ویلموتس و اینکه گفته شد اعضای فعلی هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال نمی توانند در انتخابات ثبت نام نمایند، گفت: در این پرونده باید سؤالات خود را از دستگاه قضایی بپرسیم و آن ها باید درباره سرنوشت پرونده نظر بدهند. این اعلام جرم توسط سازمان بازرسی کل کشور برای این هشت نفر (اعضای هیئت رئیسه) صورت گرفت و مرجع قضایی باید درباره پرونده شرح بدهد.

اعلام جرم علیه اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال

قاضی زاده هاشمی در خصوص حضور مسعود سلطانی فر در مجلس شورای اسلامی هم یادآورد شد: سؤال نمایندگان از وزیر را داشتیم و جلسه طولانی بود. سؤالات دیگری هم بود که در هفته های آینده به آن ها رسیدگی می گردد. راستینه (نماینده مجلس) از پاسخ وزیر ورزش قانع نشد و قرار است این سؤال در صحن علنی مجلس مطرح گردد. وزیر ورزش باید به صحن علنی مجلس برای پاسخ به پرسش نماینده مذکور بیاید.

وی در خصوص موضوع سؤالات مطرح شده از وزیر ورزش و جوانان گفت: محور سؤالات بیشتر درباره قرارداد های خارجی و بین المللی در باشگاه های عظیم و نیز پرونده مارک ویلموتس بود. عملکرد مدیریتی و نظارتی وزارت ورزش و سؤالات دیگری هم مطرح بود.

منبع: فرارو
انتشار: 27 دی 1399 بروزرسانی: 27 دی 1399 گردآورنده: sanaye-90.ir شناسه مطلب: 1397

به "اعلام جرم علیه اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام جرم علیه اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید