اسنپ ونچرز با هدف سرمایه گذاری جسورانه کار خود را شروع کرد

به گزارش صنایع 90، حمایت اسنپ از ایده ها و تیم های نوآورانه

اسنپ ونچرز با هدف سرمایه گذاری جسورانه کار خود را شروع کرد

به گزارش خبرنگاران بنابر اعلام اسنپ، گروه اسنپ که پیش از این خدمات متنوعی را در یک اپلیکیشن جامع به صورت یکجا فراهم نموده بود، به صورت هدفمند وارد حوزه سرمایه گذاری جسورانه یا خطرپذیر شده است. اسنپ ونچرز، به عنوان بازوی سرمایه گذاری گروه اسنپ، میخواهد تجربه و دانش خود را در کنار تامین اقتصادی به تیم های نوپا و خلاق در زیست بوم استارتاپی ایران ارائه کند. اسنپ ونچرز با در اختیار داشتن ابزارها و مزایای متعدد گروه اسنپ می تواند شرایطی را برای فرد یا تیم های نوپا فراهم کند که تمرکز خود را روی رشد ایده های نوآورانه بگذارند و در جهت ساخت محصول و ارتباط با کاربران پیش فرایند.

تحقق ایده های نوآورانه

با توجه به فرایند مهاجرت جوانان کارآفرین و خلاق که از مهم ترین سرمایه های کشور به ویژه در زیست بوم استارتاپی هستند، راه اندازی اسنپ ونچرز، در راستای حمایت از ایده های نوآورانه، گام مهم و موثری در جهت حفظ و نگهداری سرمایه های ملی است.

با توجه به نقش استارتاپ های بزرگ کشور در حفظ سرمایه های انسانی، علیرضا صادقیان، معاون استراتژی گروه اسنپ، درباره انگیزه راه اندازی اسنپ ونچرز می گوید: امروز خانواده اسنپ، در هفت سالگی این کسب وکار، تعداد زیادی از جوانان با استعداد و کارآفرین کشور را دور هم جمع نموده و با یاری این افراد در حوزه های مختلفی خدمت رسانی می نماید. با وجود این، مشتاق بودیم که با حمایت از جوانان بیشتری از خروج این استعدادهای ارزشمند، جلوگیری و در جهت توسعه زیست بوم استارتاپی کشور حرکت کنیم. اسنپ ونچرز فرصتی است برای جوانان مستعد تا در کشور خود ارزش آفرینی نمایند.

به گفته صادقیان، هدف اصلی اسنپ ونچرز سرمایه گذاری روی تیم هایی است که در مراحل اولیه کار خود و در پی جذب سرمایه در مرحله بذری هستند. داشتن تیم خوب، ایده مناسب و محصول اولیه از اولویت های اسنپ برای انتخاب تیم هاست.

صادقیان شرح می دهد: اولویت اسنپ از سرمایه گذاری روی ایده ها و تیم هایی که ظرفیت رشد دارند، لزوما جذب آن ها در سوپراپ اسنپ نیست، بلکه انتقال دانش و تجربه ای است که طی سال ها فعالیت پرچالش و خلاقانه در اسنپ شکل گرفته است. استارتاپ های کوچک می توانند از مشاوره، شبکه ارتباطی گسترده و حمایت اسنپ در زیست بوم استارتاپی ایران بهره مند شوند.

اما آیا استارتاپ های بزرگ تر نیز شانس همکاری با اسنپ را دارند؟ صادقیان در این مورد می گوید: هرچند اولویت و استراتژی اصلی ما در اسنپ ونچرز حمایت از تیم ها و کارآفرینان نوپا و ایده های ناب است، اما پذیرای تیم های باتجربه تر نیز هستیم؛ چنانچه پیشتر نیز با سرمایه گذاری در بعضی استارتاپ ها شاهد رشد چشمگیر آن ها بودیم.

همکاری با دیگر سرمایه گذاران

به گفته معاون استراتژی گروه اسنپ این شرکت رویکردی کاملا باز را در پیش گرفته و مشتاق است با دیگر سرمایه گذاران خطرپذیر نیز همکاری کند. صادقیان درباره این مدل همکاری می گوید: در این مقطع که احتیاج به هم افزایی و مشارکت بیشتر سرمایه گذاران و حامیان این حوزه احساس می گردد، به نظرم اتفاق خوب و بزرگی است اگر بتوانیم به صورت مشترک روی تیم ها و ایده های نوآورانه سرمایه گذاری کنیم. ما از همه پیشنهادها و ایده های نوآورانه در زمینه فناوری حتی آن ها که دیگر سرمایه گذاران پیشنهاد می دهند، استقبال می کنیم.

کارآفرینان جوان و با استعداد برای استفاده از این فرصت و بهره مندی از مزایای گروه اسنپ می توانند به سایت اسنپ ونچرز بفرایند و مراحل ثبت نام را در سایت طی نمایند.

انتهای رپرتاژ آگهی

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 26 دی 1400 بروزرسانی: 26 دی 1400 گردآورنده: sanaye-90.ir شناسه مطلب: 1948

به "اسنپ ونچرز با هدف سرمایه گذاری جسورانه کار خود را شروع کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسنپ ونچرز با هدف سرمایه گذاری جسورانه کار خود را شروع کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید